Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antieke Chinese kom 6074
Antieke Chinese kom

Resultaat:

100 EUR

Antieke Meissen schaal 6067
Antieke Meissen schaal
Startprijs 150 EUR
Verkocht
18e Eeuwse Engelse commode 4058
18e Eeuwse Engelse commode

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
2 Zilveren miniaturen 952
2 Zilveren miniaturen

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
19e Eeuwse Hollandse naaitafel 4051
19e Eeuwse Hollandse naaitafel

Resultaat:

200 EUR

Oude/antieke Yixing trekpot 6038
Oude/antieke Yixing trekpot
Startprijs 200 EUR
18e Eeuws Chinees trekpotje 6031
18e Eeuws Chinees trekpotje
Startprijs 120 EUR
Antiek Rozenburg tegeltableau 6024
Antiek Rozenburg tegeltableau
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Groot lot diversen 2326
Groot lot diversen

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Antiek schrijfbureau, 1880 4044
Antiek schrijfbureau, 1880

Resultaat:

375 EUR

Gouden ring met robijn en diamant 916
Gouden ring met robijn en diamant
Startprijs 225 EUR
Verkocht
3x Swarovski met schade 5588
3x Swarovski met schade

Resultaat:

35 EUR

3 Koralen colliers 602
3 Koralen colliers
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Zilveren armband 909
Zilveren armband

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Collier van bloedkoraal met zilveren slot 902
Collier van bloedkoraal met zilveren slot

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Swarovski: Dolfijn en Hengst 5581
2x Swarovski: Dolfijn en Hengst

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Set moderne vazen 5574
Set moderne vazen

Resultaat:

60 EUR

Tasje met zilveren beugel 573
Tasje met zilveren beugel
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Lot zilveren sieraden 559
Lot zilveren sieraden

Resultaat:

60 EUR

Engels kabinet 4008
Engels kabinet
Startprijs 800 EUR
Ring en hanger met granaat 552
Ring en hanger met granaat
Startprijs 140 EUR
Empire secretaire, 1820 4001
Empire secretaire, 1820
Startprijs 700 EUR
Verkocht
4x Antieke fotoalbums 2090
4x Antieke fotoalbums

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Gerold figuur, Papegaai 6624
Gerold figuur, Papegaai

Resultaat:

45 EUR