Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot oud/antiek kristal (8x) 5528
Lot oud/antiek kristal (8x)
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Grote moderne glazen fruitschaal 5545
Grote moderne glazen fruitschaal

Resultaat:

60 EUR

Kunstglazen schaal 5562
Kunstglazen schaal
Startprijs 50 EUR
Verkocht
3x Opaline glazen vazen 5579
3x Opaline glazen vazen

Resultaat:

35 EUR

2x Kristal 5592
2x Kristal
Startprijs 25 EUR
Verkocht
3x Oud/antiek glaswerk 5596
3x Oud/antiek glaswerk

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
5x 18e Eeuws Chinees porselein 6009
5x 18e Eeuws Chinees porselein

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Kang Xi klapmuts kom 6026
Kang Xi klapmuts kom

Resultaat:

320 EUR

2x 19e Eeuwse Japanse kraagvazen 6043
2x 19e Eeuwse Japanse kraagvazen
Startprijs 850 EUR
KPM Mokka-kan met bloemmotief 6060
KPM Mokka-kan met bloemmotief
Startprijs 120 EUR
Oude Chinese boeddha 6077
Oude Chinese boeddha
Startprijs 100 EUR
Verkocht
2x 18e Eeuwse Chinese schotels 6094
2x 18e Eeuwse Chinese schotels

Resultaat:

200 EUR

6x Antieke Chinese/Japanse? borden 6111
6x Antieke Chinese/Japanse? borden
Startprijs 120 EUR
4 Delen Hollands keramiek 6128
4 Delen Hollands keramiek
Startprijs 50 EUR
Verkocht
4x 18e Eeuwse Chinese borden 6145
4x 18e Eeuwse Chinese borden

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose vaas 6162
Chinese Familie Rose vaas

Resultaat:

600 EUR

Antiek serviesgoed, 1900 6179
Antiek serviesgoed, 1900
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Antieke wandschotel, 1915 6196
Antieke wandschotel, 1915

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
3x Chinese borden 6213
3x Chinese borden

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Hummel figuur, 1930 6226
Hummel figuur, 1930

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Makkumer comfoor, 1900 6243
Makkumer comfoor, 1900

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
4x Chinese borden, 18e eeuw 6260
4x Chinese borden, 18e eeuw

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2x Antieke sculpturen 6277
2x Antieke sculpturen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x 18e Eeuwse Imari vazen 6294
2x 18e Eeuwse Imari vazen

Resultaat:

250 EUR