Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
18e Eeuws Chinees Imari trekpotje 6621
18e Eeuws Chinees Imari trekpotje

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Oude Familie Rose bloempot 6084
Oude Familie Rose bloempot

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose vaas 6085
Chinese Familie Rose vaas

Resultaat:

2.200 EUR

Verkocht
Zilveren breilepel, 1913 949
Zilveren breilepel, 1913

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Collier en armband met bloedkoraal 962
Collier en armband met bloedkoraal

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Zilveren armband en ring 963
Zilveren armband en ring

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Antieke klarinet in koffer 2222
Antieke klarinet in koffer

Resultaat:

60 EUR

2x Antieke lampenvoeten, 1920 2236
2x Antieke lampenvoeten, 1920
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Goebel keramieken vaas 2237
Goebel keramieken vaas

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Hollandse chiffonnier, 1820 4047
Hollandse chiffonnier, 1820

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Willem III vitrinekast 4048
Willem III vitrinekast

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Beeld, Zeerover 6120
Beeld, Zeerover

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Karl Ens, Papegaai 6121
Karl Ens, Papegaai

Resultaat:

150 EUR

Jacob Gillig, Stilleven met vissen 1023
Jacob Gillig, Stilleven met vissen
Startprijs 3.000 EUR
Verkocht
C. Koppenol, Schaapskooi 1024
C. Koppenol, Schaapskooi

Resultaat:

325 EUR

19e Eeuws antiek gestoken tafel 4062
19e Eeuws antiek gestoken tafel
Startprijs 160 EUR
Verkocht
Patrick Nagel, Dame met oorbel 1037
Patrick Nagel, Dame met oorbel

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Patrick Nagel, Dames buste 1038
Patrick Nagel, Dames buste

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Art Deco puddingvorm 6134
Art Deco puddingvorm

Resultaat:

45 EUR

2x Antieke Chinese borden 6135
2x Antieke Chinese borden
Startprijs 70 EUR
Verkocht
P.H. Topalski, Joodse man 1073
P.H. Topalski, Joodse man

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
P.H. Topalski, Joodse man 1074
P.H. Topalski, Joodse man

Resultaat:

175 EUR

4x Reclame borden 2272
4x Reclame borden
Startprijs 140 EUR
Verkocht
Artz, Moeder met slapend kind 1087
Artz, Moeder met slapend kind

Resultaat:

200 EUR