Antieke Colenbrander Ram vaas. Arnhem-Holland. Om en om decor. Model nr.: 40. Afmeting: H 20 x ø 9 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten hoekvitrinekast met Hindelopen beschilderde kapstok. Afmeting: 70 x 57 x 32 cm. / 30 x 110 x 10 cm. In goede staat.
Antieke ronde bakelieten dekseldoos met handbeschilderd landschappelijk decor met mensen in vergulde rand op deksel. Circa 1900. Afmeting: ø 7,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee handgesneden benen ruggenkrabbers aan houten stelen. Afmeting: L 44 cm. In goede staat.
Negen delen Delfts blauwe Fayence. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 18 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Fayence schotel. Delft of Hanau. Met zotje en floraal decor. Lichte randschades. Afmeting: ø 34 cm. In goede staat.
Antieke Colenbrander Ram schaal. Arnhem-Holland. Sprong decor. Model nr.: 34. Afmeting: 5,3 x ø 18,5 cm. In goede staat.
Zes antieke bronzen kaarskandelaren. Historisme. Circa 1890. Afmeting: 20 - 24 cm. In goede staat.
Lot oude decoratieve artikelen. Divers. Onder andere: Consoles, houtgestoken figuren et cetera. Afmeting: 10 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met 3 grote kleurstenen. Ring, voorzien van fijne band, met ovaal gefacetteerde stenen, rood, groen en licht blauw, allen gezet in een 4 poot chaton. Breedte ring 16,5 mm. ø ...
Oude Louis Quinze-stijl armleunstoel met voetenbank. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 60 x 62 cm. In goede staat.
Bewerkte mahoniehouten piedestal in 18e eeuwse stijl. Barok. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 146,5 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met groene glazuur, vogelkoppen en bodemmerk. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees Imari porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Haarlijn handvat. Chip binnenrand deksel. Afmeting: 10 x 13 x 9 cm ø. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuwse messing blaker en twee kristallen inktpotjes met zilveren monturen. Afmeting: 8 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Electrische wit porseleinen tafellamp met messing. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 x ø 40 cm. In goede staat.
Twee grote Duitse porseleinen Art Deco-stijl kaarskandelaren met goud decor. Gemerkt Echt Tuppack Tiefenhof. Afmeting: 21 x 31 x 11 cm. In goede staat.
Kavel met 11 munten van 1/2 Gulden; 1905, 1907, 1908, 1912 en 1919 t/m 1930.
Chinees album met postzegels, muntgeld en papiergeld. Monkey Year 2004. Afmeting: 23 x 17 x 1 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten butlertray/hoeketagiere met lade. Afmeting: 80 x 57 x 42 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten porseleinkast met zijkanten van glas. 19e Eeuw. Stijlmeubel. Afmeting: H 205 x B 150 x D 38 cm. In goede staat.
Chinese Yixing trekpot met vlechtwerk decor. 21e Eeuw. Afmeting: 10 x 16 x 8 cm. In goede staat.
Antieke Chinese celadon vaas met draak rondom. Twee-dimensionaal. Terracotta, geglazuurd. 17e Eeuw of ouder. Afmeting: 14 x ø 15 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen kannetje met Amsterdams' Bont decor. Handvat gelijmd. Afmeting: 11 cm. In redelijk/goede staat.