Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

19e Eeuwse Hollandse kuifkast 4012
19e Eeuwse Hollandse kuifkast
Startprijs 1.600 EUR
Verkocht
Oude Familie Rose bloempot 6084
Oude Familie Rose bloempot

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose vaas 6085
Chinese Familie Rose vaas

Resultaat:

2.200 EUR

Geelgouden ring 477
Geelgouden ring
Startprijs 150 EUR
Verkocht
C. de Korte, Binnenhof met kippen 1123
C. de Korte, Binnenhof met kippen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
A.J. Zwart, Poldergezicht met boederij, figuur en sluisjes 1124
A.J. Zwart, Poldergezicht met boederij, figuur en sluisjes

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
A.J. van Driesten, Boerderij tussen de bomen 1137
A.J. van Driesten, Boerderij tussen de bomen

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Art Deco lampje 'Walrus' 2372
Art Deco lampje 'Walrus'

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Charles P. Gruppe, Boerenschuur 1138
Charles P. Gruppe, Boerenschuur

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Meerschuim tabakspijp 2386
Meerschuim tabakspijp

Resultaat:

70 EUR

2x Vergulde bronzen kaarskandelaren 2422
2x Vergulde bronzen kaarskandelaren
Startprijs 325 EUR
J. van Calker, Vaas met anemonen 1173
J. van Calker, Vaas met anemonen
Startprijs 50 EUR
Verkocht
W. Boekstal, Bootje aan steiger bij plas 1174
W. Boekstal, Bootje aan steiger bij plas

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot barnsteen 512
Lot barnsteen

Resultaat:

100 EUR

6 Zilveren lepels en 6 vorken begin 20e eeuw 513
6 Zilveren lepels en 6 vorken begin 20e eeuw
Startprijs 400 EUR
Antieke dekseldoos, 1900 2436
Antieke dekseldoos, 1900
Startprijs 60 EUR
Verkocht
2x Benen ruggenkrabbers 2437
2x Benen ruggenkrabbers

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Beeld, Zeerover 6120
Beeld, Zeerover

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Karl Ens, Papegaai 6121
Karl Ens, Papegaai

Resultaat:

150 EUR

2 Moderne werken 1188
2 Moderne werken
Startprijs 120 EUR
Verkocht
6x Wandkandelaren 2472
6x Wandkandelaren

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Lot decoratieve artikelen 2473
Lot decoratieve artikelen

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Art Deco puddingvorm 6134
Art Deco puddingvorm

Resultaat:

45 EUR

2x Antieke Chinese borden 6135
2x Antieke Chinese borden
Startprijs 70 EUR