Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke petroleumlamp, 1900
Resultaat: 75 EUR

Grote antieke petroleumlamp met kristalglazen reservoir + Korinthische zuil met messing en messing voet. Circa 1900. Afmeting: 82 cm. In goede staat.

6 Bronzen penningen "Personen"
Resultaat: 75 EUR

Kavel met 6 bronzen penningen van personen waaronder: 1x Franklin & Montyon 1855, 1x N. Ludovicus Lacaille, 1x Jean Le Rond D'Alembert 1824, 1x Ambroise Paré 1819, 1x G.F. Chasseboeuf De Volney 1822 e...

6 Bronzen penningen "Personen"
Resultaat: 75 EUR

Kavel met 6 bronzen penningen van personen waaronder: 1x Ioannes Milton 1818, 1x Franciscus Baco 1823, 1x D. Lope Felix 1825, 1x Denis Diderot 1817, 1x Poquelin de Moliere 1816 en 1x Paolo Mascagni 18...

2x Schaakspelen
Resultaat: 75 EUR

Twee schaakspelen. Eén maal Tebodin-set Rotterdam, metaal + hout. Eén maal stad Rotterdam Design schaakspel met metalen figuren en pvc bord. Afmeting: 17 x 50 x 50 cm / 9 x 40 x 40 cm. In goede staat.

2x Schaakspellen
Resultaat: 75 EUR

Twee schaakspellen. Eén maal Turkije met imitatie ivoren schaakstukken + parelmoer ingelegd schaakbord. Eén maal Oosters zeepstenen schaakspel + houten schaakbord. Afmeting: 13 x 44 x 44 cm. / 10 x 40...

Chinese Geisha van hoorn
Resultaat: 75 EUR

Oude Chinese uit hoorn gesneden geisha met bloemenmand. Afmeting: 18,5 cm. In goede staat.

2x Zeldzame Imari dekseldozen
Resultaat: 75 EUR

Twee zeldzame gesigneerde 19e eeuwse Imari porseleinen dekseldozen met floraal/vlinder/figuur en goud decor. Afmeting: 7 x ø 12,5 cm. In goede staat.

Lot sieraden zilver en parels
Resultaat: 80 EUR

Lot sieraden met zilver en parels, met o.a. een munthanger, hanger en ring met malachiet

Ongesigneerd, Hollands riviergezicht
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd. Hollandse School. 19e Eeuw. Hollands riviergezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 41 cm. In goede staat.

Inktstel+weegschaal
Resultaat: 80 EUR

Antiek tinnen inktstel in Louis Seize-stijl met daarop briefweegschaal gemonteerd. Circa 1900. Afmeting: 23 x 35 x 17 cm. In goede staat.

Zilveren collier
Resultaat: 80 EUR

Zilveren collier, 925/000, ankercollier met 2 bewerkte bollen en in het midden 9 fijne kettinkjes, verlopend in lengte. 55cm. ca 20 gram. In goede staat

Schwarzwalder klok, 1860
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse Duitse Schwarzwald klok met vergulding en adelaar. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 34 x 29 x 13 cm. In goede staat.

Zilveren theezeef+lekbak, 1920
Resultaat: 80 EUR

835/000 Zilveren Art Deco theezeef compleet met origineel 835/000 zilveren lekbakje. Afmeting: 9,5 cm / 5,5 cm. Gewicht: samen circa 45 gram. Mr. M.J. Gerritsen (Gero fabriek) Zeist. Circa 1920. In go...

4x Decoratieve zakhorloges
Resultaat: 80 EUR

Vier decoratieve zakhorloges. China. Twee maal erotieke voorstelling, plated. Twee maal bewerkte klokkast horloges. Afmeting: 4,5 - 8 cm. In redelijk/goede staat.

R. David Digby, Opvliegende fazant
Resultaat: 80 EUR

R. Davind Digby, 1936. Opvliegende fazant. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In goede staat.

Groot lot spaarpotten
Resultaat: 80 EUR

Groot lot oude/antieke (collecte) spaarbussen/spaarpotten. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 29 cm. In goede staat.

Lot antieke spaarpotten (14x)
Resultaat: 80 EUR

Lot antieke spaarpotten. Geëmailleerd + houten missie spaarpot. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.

Tiffany-stijl plafonniere
Resultaat: 80 EUR

Decoratieve Tiffany-stijl plafonniere. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 20 x 40 cm ø. In goede staat.

4 Bronzen penningen
Resultaat: 80 EUR

Kavel van 4 bronzen penningen: 1x "Circulo Militar Argentino Centro Naval 1915" 87x72mm., 1x "X. Congresso Internazionale Di Navigazione Milano 1905" ca. 46x65mm., 1x "Inauguration Du Monument Au gen...

Art Deco mantelklok, 1935
Resultaat: 80 EUR

Duitse wit-geglazuurde keramieken klok met Mercedes uurwerk. Circa 1940. Afmeting: 27 x 32 x 10 cm. In goede staat.

Hoekvitrine+kapstok
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse eikenhouten hoekvitrinekast met Hindelopen beschilderde kapstok. Afmeting: 70 x 57 x 32 cm. / 30 x 110 x 10 cm. In goede staat.

Eiken theekastje
Resultaat: 80 EUR

Antiek eikenhouten theekastje met facet geslepen glas en afneembaar dienblad. Circa 1915. Afmeting: 71 x 66 x 44 cm. In goede staat.

Lot antiek Chinees porselein (10x)
Resultaat: 80 EUR

Tien delen antiek Chinees porselein. Divers. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: 9x schotels + 1x tassa. Enkele chips. Afmeting: 11 - 15 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren armband
Resultaat: 80 EUR

Bijzondere zilveren pennenarmband, 925/000, met schakels met een fantasievorm. Voorzien van een bakslot. Mexico. breedte 11 mm lengte 20 cm. ca 59 gram. In goede staat