Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antieke petroleumlamp, 1900 2389
Antieke petroleumlamp, 1900

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
6 Bronzen penningen "Personen" 2910
6 Bronzen penningen "Personen"

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
6 Bronzen penningen "Personen" 2911
6 Bronzen penningen "Personen"

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
2x Schaakspelen 3319
2x Schaakspelen

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
2x Schaakspellen 3374
2x Schaakspellen

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Chinese Geisha van hoorn 6076
Chinese Geisha van hoorn

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
2x Zeldzame Imari dekseldozen 6295
2x Zeldzame Imari dekseldozen

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Lot sieraden zilver en parels 565
Lot sieraden zilver en parels

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Hollands riviergezicht 1368
Ongesigneerd, Hollands riviergezicht

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Inktstel+weegschaal 2367
Inktstel+weegschaal

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Zilveren collier 161
Zilveren collier

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Schwarzwalder klok, 1860 3597
Schwarzwalder klok, 1860

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Zilveren theezeef+lekbak, 1920 896
Zilveren theezeef+lekbak, 1920

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
4x Decoratieve zakhorloges 258
4x Decoratieve zakhorloges

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
R. David Digby, Opvliegende fazant 1296
R. David Digby, Opvliegende fazant

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Groot lot spaarpotten 2035
Groot lot spaarpotten

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Lot antieke spaarpotten (14x) 2036
Lot antieke spaarpotten (14x)

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Tiffany-stijl plafonniere 2380
Tiffany-stijl plafonniere

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
4 Bronzen penningen 2909
4 Bronzen penningen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Art Deco mantelklok, 1935 3572
Art Deco mantelklok, 1935

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Hoekvitrine+kapstok 4148
Hoekvitrine+kapstok

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Eiken theekastje 4184
Eiken theekastje

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Lot antiek Chinees porselein (10x) 6615
Lot antiek Chinees porselein (10x)

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Zilveren armband 312
Zilveren armband

Resultaat:

80 EUR