Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Gouden horloge leren band
Resultaat: 80 EUR

Geelgouden horloge met leren band, 750/000. Horloge met een vierkante kast met uitlopende stukken naar de band. Voorzien van wit lederen band. Mechanisch. 16x34mm. In redelijke staat

Zilveren Art Deco taartschep
Resultaat: 80 EUR

Art Deco 835/000 zilveren taartschep met ronde houten vingergreep. In doos. Mr. J. Schijfsma-Sneek. Anno 1935. Afmeting: L 13 cm. Gewicht: circa 50 gram. In goede staat.

10x Droste Cacao blikken
Resultaat: 80 EUR

Tien diverse oude Droste Cacao blikken. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 20 cm. In goede staat.

50x Houten borden standaards
Resultaat: 80 EUR

Vijftig stuks oude houten borden standaards in doos. Afmeting: 15 x 25 cm. In goede staat.

Tiffany-stijl lamp
Resultaat: 80 EUR

Tiffany-stijl staande lamp met messing voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 154 cm. In goede staat.

2x Griekse schaakset
Resultaat: 80 EUR

Twee schaakspellen. Eén maal Grieks, Studio Anne Carlton, met kunststof figuren + wortelnoten schaakbord. Eén maal Griekse mythologie, met polystone figuren + schaakbord gemaakt van gips. Enkele chips...

2x Antieke Amerikaanse tafelklokken
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke Amerikaanse mahoniehouten tafelklokken. Circa 1900. In werkende staat. Afmeting: 46 - 48 cm. In redelijk/goede staat.

Franse pendule, 1860
Resultaat: 80 EUR

Franse 19e eeuwse vergulde romantische pendule. Circa 1860. Compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 35 x 31 x 14 cm. In goede staat.

Eiken theekastje, 1915
Resultaat: 80 EUR

Eikenhouten Jugendstil theekastje met facet geslepen glas. Circa 1915. Afmeting: 76 x 78 x 42 cm. In goede staat.

Trumeau (koloniaal)
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten koloniale trumeau met snijwerk en klauwpoten. Afmeting: 70 x 110 x 48 cm. In goede staat.

3x Boeddha figuren
Resultaat: 80 EUR

Drie oude/antieke bronzen boeddha figuren. China en Thailand. Twee maal bodemmerk China. Afmeting: 13 - 18 cm. In goede staat.

Oude Chinese neksteun
Resultaat: 80 EUR

Oude Chinees porseleinen neksteun met slapende zotjes. Afmeting: 15 x 18 x 11 cm. In goede staat.

10x Kutani vaasjes
Resultaat: 80 EUR

Tien antieke Japanse Kutani miniatuur vaasjes. Circa 1900. Eén maal restauratie. Eén maal chip. Afmeting: 8 - 9 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren armband met barnsteen
Resultaat: 80 EUR

Zilveren klemarmband, 925/000, iets hollopend, met een ovale cabouchon barnsteen, 25x13mm. Breedte armband 28 mm. 61x52mm. ca 42,4 gram. MT.: N.E.From Solvsmedie, Naskov Denmark. In goede staat

Gouden ring met diamant
Resultaat: 80 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met ovale zetkast met een brede geschulpte rand bezet met een ruw geslepen diamant. breedte 12 mm. ø 54 ca 2,7 gram. In goede staat

19e Eeuwse fruitboom onder stolp
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse Duitse fruitboom in originele glazen stolp. Gemaakt van glas, papier maché etc. Drie maal fruit beschadigd. Afmeting: H 36 x B 22 x D 12 cm. Verder in goede staat.

9 Diverse penningen
Resultaat: 80 EUR

Kavel met 9 diverse penningen waaronder: 1x "Dr. Roque Saenz Pena", 1x "Dr. Jose Figueroa Lacorta", 1x "Primer Ferro-Carril", 1x "Pactiones Argentino-Chilenses", 1x "Julio A. Roca", 1x "Inauguracion d...

6 Zilveren servetringen
Resultaat: 80 EUR

Lot met zes dezelfde servetbanden, 835/000, ronde modellen met een bewerkte rand. ca 105 gram. ø 5x2,5cm. In goede staat

Tas met zilveren beugel
Resultaat: 80 EUR

Tas met zilveren beugel en rokhaak, 833/000. Zogenoemde papegaaienbeugel met graveerwerk, MT.: Evert van Geelen, Schoonhoven, jl.:k:1869. met rokhaak voorzien van musicerende figuren, MT.: onduidelijk...

Zilveren sauskom
Resultaat: 80 EUR

Zilveren sauskom, 925/000, met een geschulpte rand, geplaatst op 3 pootjes. Voorzien van oor en schenktuit. MT.: Edward Viner, Viners ltd, Sheffield, jl.: 1940. Totaal ca 100 gram. 14x9x7cm. In goede ...

2 Tasjes met zilveren beugel
Resultaat: 80 EUR

Twee tasjes met zilveren beugel, 833/000. Grote tas met gecontourneerde beugel met floraal decor en putti, voorzien van ketting, MT.: Fa.M. Bijkamp & Co, Steenwijk, jl.: x:1932, 16x22cm en een kleine ...

Zilveren visschep
Resultaat: 80 EUR

Zilveren visschep, 800/000, met een gecontourneerde schep versierd met graveerwerk bevestigd aan een benen heft. 28 cm. rond 1880. In goede staat

Gouden ring met roosdiamant
Resultaat: 80 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met zilveren zetkast voorzien van een roosgeslepen diamant, ø5mm, Voorzien van reparatie aan de kop. ø 57 ca 1,2 gram. In redelijke staat.

Sigarenkoker met zilver/schildpad
Resultaat: 80 EUR

Sigarenkoker met schildpad en zilveren omranding versierd met graveerwerk en gezaagddecor. 14x8,5x2cm. In goede staat