Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Gouden horloge leren band 510
Gouden horloge leren band

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Zilveren Art Deco taartschep 862
Zilveren Art Deco taartschep

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
10x Droste Cacao blikken 2252
10x Droste Cacao blikken

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
50x Houten borden standaards 2336
50x Houten borden standaards

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Tiffany-stijl lamp 2376
Tiffany-stijl lamp

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Griekse schaakset 3321
2x Griekse schaakset

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Antieke Amerikaanse tafelklokken 3562
2x Antieke Amerikaanse tafelklokken

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Franse pendule, 1860 3660
Franse pendule, 1860

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Eiken theekastje, 1915 4175
Eiken theekastje, 1915

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Trumeau (koloniaal) 4291
Trumeau (koloniaal)

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
3x Boeddha figuren 5099
3x Boeddha figuren

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Oude Chinese neksteun 6351
Oude Chinese neksteun

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
10x Kutani vaasjes 6292
10x Kutani vaasjes

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Zilveren armband met barnsteen 761
Zilveren armband met barnsteen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Gouden ring met diamant 956
Gouden ring met diamant

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
19e Eeuwse fruitboom onder stolp 2455
19e Eeuwse fruitboom onder stolp

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
9 Diverse penningen 2915
9 Diverse penningen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
6 Zilveren servetringen 738
6 Zilveren servetringen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Tas met zilveren beugel 66
Tas met zilveren beugel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Zilveren sauskom 142
Zilveren sauskom

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2 Tasjes met zilveren beugel 294
2 Tasjes met zilveren beugel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Zilveren visschep 299
Zilveren visschep

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Gouden ring met roosdiamant 331
Gouden ring met roosdiamant

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Sigarenkoker met zilver/schildpad 421
Sigarenkoker met zilver/schildpad

Resultaat:

80 EUR