Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Kristallen coupe op zilveren voet
Startprijs 45 EUR

Geslepen antieke kristallen coupe met geschulpte bovenrand, deels gematteerd en meander graveringen met sterren op 835/000 zilveren voet. ø 10,5 cm. Hoogte: 6,5 cm. Met floraal gegraveerde rand. Mr. A...

Collier en armband met bloedkoraal
Startprijs 45 EUR

Zilveren collier en armband, 800/000, met bloedkoraaltjes. Collier met figaro schakel en een middenstuk met ruitvormige schakels met een koraal, breedte 11 mm, 41-45cm. En een armband met lange ruitvo...

Zilveren bonbonmandje, rond
Startprijs 45 EUR

Zilveren bonbonmandje, 835/000, met een rand voorzien van spijlendecor. ø12-4 cm. MT.:Fa. J.M. van Kempen en Zonen, Voorschoten. jl.: F:1915. ca 79 gram. In goede staat

Antieke odeurflacon met zilver
Startprijs 45 EUR

Antieke ronde odeurflacon met divers slijpsel en geslepen ster op de bodem. Voorzien van 925/000 zilveren montuur met klepdeksel voorzien van streep decor en lauwerkrans met strik. Afmeting: 9 cm. Lon...

Zilveren armband
Startprijs 45 EUR

Zilveren klemarmband, BWG, met arabisch schrift, getorste randen. De binnenzijde is voorzien van floraal graveerwerk. breedte 14 mm. 68x54mm. ca 31,8 gram. In goede staat

Höchst figurengroep
Startprijs 40 EUR

Antieke Duitse Höchst porseleinen groep. Man mist onderbeen. Afmeting: 4,5 x 6 x 3 cm. In redelijke staat.

6x Duits porselein
Startprijs 40 EUR

Zes maal divers Duits porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Kobalt blauwe vaas, goud floraal, Heinrich Selb Seethal. Kop + schotel, Stadt Meissen. Twee maal Stadt Meissen borden met Zwiebelmuster decor....

6x Antiek Duits Jugendstil porselein, 1915
Startprijs 40 EUR

Zes delen antiek Duits Jugendstil porselein. Circa 1915. Bestaande uit: Eén sauciere en vijf schalen. Afmeting: 21 - 37 cm. In goede staat.

3x Antieke tazza's
Startprijs 40 EUR

Drie antieke porseleinen tazza's. Twee maal Kutani, circa 1900. Eén maal van keramiek, Reil et Monterrau Paris. Chip + haarlijn. Afmeting: 19 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese vazen
Startprijs 40 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen. 20e Eeuw. Eén maal republiek. Eén maal Kantonees. Afmeting: 15,5 - 25 cm. In goede staat.

5x Japans porselein
Startprijs 40 EUR

Vijf maal Japans porselein. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: Kutani dekselvaas, Imari dekselvaas (hond gelijmd), Satsuma schenkkan en Satsuma ei. Eén haarlijn deksel. Afmeting: 12 - 26 cm. In redelijk/g...

Antieke bierpul (aardewerk)
Startprijs 40 EUR

Antieke Duitse Jugendstil steengoed 'Scherts' bierpul. Gemerkt. Circa 1915. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

11x Chinees porselein
Startprijs 40 EUR

11x Chinees porselein. Familie Noir. 20e Eeuw. Onder andere: Gemberpotten, vaasjes et cetera. Afmeting: 6 - 17 cm. In goede staat.

Lot Chinese bloempotjes
Startprijs 40 EUR

Groot lot oude Chinees porseleinen bloempotjes met onderschotels. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 13 cm. In goede staat.

6x Oud/antiek Chinees porselein
Startprijs 40 EUR

6x Oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Republiek vaas. 2x Imari, beschadigd, Natuurstenen waterbakje. Twee bordjes. Afmeting: 6,5 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antiek Delfts Fayence, 1930
Startprijs 40 EUR

Twee maal antiek Delfts Fayence. Circa 1930. Eén maal knobbelvaas. Eén maal octogonale vaas, randschade. Afmeting: 26 - 42 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Engels keramiek (4x)
Startprijs 40 EUR

Vier delen antiek Engels keramiek met bladgoud. Circa 1900. S.J.B. No. 17. Bestaande uit: Klepkan met tin, onderschaal, roomkan + suikerpot. Afmeting: 8 - 22 cm. In goede staat.

2x Antiek porselein
Startprijs 40 EUR

Twee maal antiek porselein. Eén maal erotische asbak met vrouw (bewegende benen), goed. Eén maal rookverdrijver schoorsteenveger, gelijmd. Afmeting: 14- 19 cm. In redelijk/goede staat.

Lot oud metalen speelgoed
Startprijs 40 EUR

Lot oud metalen speelgoed. Bestaande uit: Twee Dinky Toys auto's. Eén Corgi Toys London bus. Tien metalen oorlogs- vliegtuigen. Afmeting: 9 - 17 cm. In redelijk/goede staat.

2x Oude/antieke Oosterse messen
Startprijs 40 EUR

Twee oude/antieke Oosterse messen. Onder andere met leer bekleed. Afmeting: 32 - 46 cm. In goede staat.

Antieke Foto Hall, Paris camera, 1910
Startprijs 40 EUR

Antieke mahoniehouten Foto Hall, Paris camera. Circa 1910. Afmeting: 38 x 31 x 25 cm. In goede staat.

2 Parker pennen
Startprijs 40 EUR

Twee Parker vulpennen, een rode, model I.M. en een blauwe model Sonnet met double accenten. 14 cm. Nieuw

2 Parker pennen
Startprijs 40 EUR

Twee Parker rollerbalpennen, model I.M. Nieuw. 14 cm.

4x Antiek koperwerk
Startprijs 40 EUR

Vier maal antiek koperwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Drie kaarskandelaren en één ovale bloembak. Afmeting: 30 - 35 cm. In goede staat.

Bureauset
Startprijs 40 EUR

Bureauset. Bestaande uit: Penhouder met bakeliet vulpen met 14krt gouden tip + papierrolhouder + stempelkussen. Afmeting: 10 - 19 cm. In goede staat.

2x Engelse ijzeren kookpotten voor open vuur
Startprijs 40 EUR

Twee 19e eeuwse ijzeren kookpotten voor heksenhaal en open vuur. Afmeting: 40 - 60 cm. In goede staat.

Grote antieke blikken hutkoffer, 1920
Startprijs 40 EUR

Grote antieke blikken hutkoffer. Circa 1920. Afmeting: 43 x 43 x 67 cm. In goede staat.

Antieke staande petroleumlamp
Startprijs 40 EUR

Antieke staande petroleumlamp met messing capitel, onyx en amandel geslepen reservoir. Later geëlektrificeerd. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.

2x Antieke lampenvoeten, 1920
Startprijs 40 EUR

Twee antieke notenhouten lampenvoeten. Circa 1920. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.

Oude Amerikaanse hydrometer
Startprijs 40 EUR

Oude Amerikaanse metalen hydrometer met kaarten. The Foxbord Company USA. Afmeting: 51 x ø 30 cm. In redelijk/goede staat.

3x Duits antiek
Startprijs 40 EUR

Drie maal Duits antiek. Bestaande uit: Mondgeblazen klepkan met tinnen deksel, anno 1873. Menage met keramiek, circa 1920. Onderzetter met keramiek, circa 1920. Afmeting: 18 - 29 cm. In goede staat.

2x Tinnen borden met afbeelding
Startprijs 40 EUR

Twee 19e eeuwse tinnen borden met Marie Antoinette en Ludwig XVI. Gestempeld. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.

Porseleinen tafellamp
Startprijs 40 EUR

Grote oude porseleinen tafellamp. Vervaardigd van een Weense-stijl dekselvaas. Restauratie. 20e Eeuw. Afmeting: 80 x ø 40 cm. In redelijke staat.

6-Persoons visbestek in cassette
Startprijs 40 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten bestekdoos met visbestek. Zespersoons. Met imitatie ivoren heften. Afmeting: 6 x 35 x 25 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Stilleven rozen + fruit
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Franse School. 1927. Stilleven met rozen en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.

3x Berghold, Divers
Startprijs 40 EUR

Drie werken van Berghold. Gouaches. 1980. Bestaande uit: Berglandschap + Vissersvrouwen op strand + La Camarque. Gouaches op papier. Afmeting: H 35 x B 30 cm. In goede staat.

Guillaume Corneille, Duif met zon
Startprijs 40 EUR

Guillaume Corneille '97. 1922 - 2010. Duif met zon. Lithografie op papier. Afmeting: 15 x 21 cm. In goede staat.

2x Oude Duitse landkaarten
Startprijs 40 EUR

Twee oude Duitse landkaarten en reproducties. Eén maal Wien. Eén maal Nord Friesland. Afmeting: 40 - 50 cm. Reproducties op papier. In goede staat.

Aad van den Bosch, Formation
Startprijs 40 EUR

Aad van den Bosch. Formation. Gouache op papier. Afmeting: H 41 x B 58 cm. In goede staat.

Aad van den Bosch, Chess Move
Startprijs 40 EUR

Aad van den Bosch, 1991. Chess Move. Gouache op papier. Afmeting: H 38 x B 30 cm. In goede staat.

Aad van den Bosch, Schaakvoorstelling
Startprijs 40 EUR

Aad van den Bosch. Schaakvoorstelling. Gouache op papier. Afmeting: H 48 x B 34 cm. In goede staat.

Aad v.d. Bos, aquarel met schaakstuk
Startprijs 40 EUR

Aad van den Bosch. 1937 - Voorstelling met schaakstukken. Gouache op papier. Afmeting: H 51 x B 36 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Duitse landkaart
Startprijs 40 EUR

18e Eeuwse Duitse handingekleurde landkaart. Herzogthums Würtemberg. Gravure op papier. Afmeting: H 26 x B 29 cm. In goede staat.

Antieke landkaart Ootmarsum
Startprijs 40 EUR

Antieke landkaart van Ootmarsum. Circa 1920. Lithografie op papier. Afmeting: H 15 x B 18 cm. In goede staat.

Domotyrko Dimitry, In the Tzaritzino
Startprijs 40 EUR

Domotyrko Dimitry. Russische School. In the Tzaritzino. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.

Buddha-to-buddha ring zilver
Startprijs 40 EUR

Buddha-to-Buddha ring, zilver, 925/000, model Chain Texture, breedte 8 mm. ø 52 ca 10,6 gram. In goede staat

Buddha-to-buddha ring zilver
Startprijs 40 EUR

Buddha-to-Buddha ring, zilver, 925/000, model Nathalie, breedte 13 mm. ø 52 ca 16,6 gram. In goede staat

Zilveren poederdoos, 1930
Startprijs 40 EUR

925/000 Zilveren poederdoos. Bovenkant met honingraatmotief, in fraaie florale rand, onderkant streep-motief gemerkt. Fa. H.C.W. Tulleners-Leeuwarden. Circa 1930. Afmeting: 6 cm. In goede staat.

Zilveren choker en ring met agaat
Startprijs 40 EUR

Zilveren choker en ring, 925/000, met agaat. Choker en ring met slag met daartussen een ovale steen. ø 56. 45 cm. Totaal ca 15,3 gram. In goede staat.

Antieke zilveren breischede+speld
Startprijs 40 EUR

Antieke 835/000 zilveren breischede met speld, voorzien van diverse gravures, onder andere stippelgravure in ruitvorm. Circa 1870. Afmeting: 9 cm. Gewicht: circa 10 gram. In goede staat.

Zilveren armband met granaat
Startprijs 40 EUR

Zilveren armband, 800/000, met granaat. Armband met 6 schakels in een bloemvorm bezet met granaat. breedte 11 mm, lengte 19 cm. ca 17,6 gram. In goede staat

Zilveren sieraden, 3x
Startprijs 40 EUR

Drie zilveren sieraden, 925/000, bestaande uit een hanger met een vrouwenhoofd en zirconia,'s, 34x48mm,een ring met aan de uiteinden 2 koppen, ø55, en een ring met een dubbel gezaagde kop bezet met zi...

Zilveren armband
Startprijs 40 EUR

Zilveren armband, 835/000, gemaakt uit 5 opengewerkte biedermeier schakels met bloemen en voluten. Breedte 28 mm, lengte 18 cm. Met bakslot en veiligheid. ca 31,2 gram. In goede staat

Set zilveren gembervorken, 1870
Startprijs 40 EUR

Stel fraaie 835/000 zilveren gembervorken met snijtand, florale graveringen, getorste stelen met spatelheft. Mr. J.M. van Kempen en Zn.-Voorschoten. Cirva 1870. Afmeting: 15 cm. Gewicht: circa 46 gram...

Zilveren botermes+vleesvork, 1946
Startprijs 40 EUR

Twee-delige 835/00 zilveren set bestaande uit botermes en vleesvork, beiden met een fraaie gemerkte twee-zijdig bewerkte narcis bloemsteel. Mr. A. Jansen-Utrecht, Circa 1946. Afmeting: 14 cm. Gewicht:...

Lot zilver en kristal
Startprijs 40 EUR

Lot zilver, 833/000, met een kristallen lepelvaasje met zilveren rand met parelbewerking, een klein kristallen schaaltje op 3 pootjes voorzien van zilveren rand, een theezeef met biedermeierbewerking,...

Pepermuntdoosje met inleg
Startprijs 40 EUR

Rond zilveren pepermuntdoosje met vergulde binnenkant, ingelegd deksel met parelmoer vlinder. Afmeting: ø 6 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren vaas & schaaltje
Startprijs 40 EUR

Zilveren vaas en schaaltje, vaasje, 925/000, op ronde voet met gekrulde appliqueen en een aculadevormige rand, ø6,3x17cm, Birmingham ,jl.: O:1938. En een rond schaaltje, 800/000 op drie bewerkte voetj...

2 Zilveren medaillons
Startprijs 40 EUR

Twee zilveren medaillons, ovale modellen, één versierd met floraal patroon voorzien van een vergulde vogel, 33x50mm, incl. oog en een medaillon versierd met gestileerde vormen, 28x49mm. diverse gehalt...

Lot zilver, 4x
Startprijs 40 EUR

Lot zilver, 835/000, met een trompetvaasje, gedeukt aan de rand, een flessenstop met kurk en zilver, voorzien van een parelrand en 2 vingerdoekringen, waarvan één met monogram. 2,5-8-11cm. In redelijk...

Zilveren armband met malachiet
Startprijs 40 EUR

Zilveren armband, 925/000, met 4 schakels in de florale vorm bezet met een mozaïek van malachiet. Mexico. Voorzien van bakslot. Breedte 13 mm, lengte 18,5 cm. ca 22,2 gram. In goede staat

Grote hanger met camee
Startprijs 40 EUR

Grote hanger met een double bewerkte rand gemaakt uit filigrain met zilveren hangeroog, voorzien van een camee uit o.a. porselein. 41x56mm. Rand wat gedeukt. In redelijke staat

Tasje met zilveren beugel
Startprijs 40 EUR

Tasje met zilveren beugel, 833/000, halfrond model, opengewerkt met bloemenmand en parelrand. Met binnenbeugel. Voorzien van antieke jasseronketting. 10x17cm. In goede staat

Zilver verguld bestek
Startprijs 40 EUR

Twee vorken, zilver verguld, 800/000, één vleeswarenvorkje en een taartvorkje. Robbe Berking. 12-15cm. ca 13 gram. In goede staat.

Karaf met zilveren montuur
Startprijs 40 EUR

Antieke geslepen kristallen odeurkaraf. Tien-vlaks met geslepen ster op bodem + geslepen spitse stop. Met 925/000 zilveren montuur. Gemerkt en genummerd 16259 Londen. Anno 1898. Afmeting: 8 x 15 cm. I...

Zilveren armband
Startprijs 40 EUR

Zilveren armband, 835/000, met biedermeier schakel. Breedte 18 mm. 22cm. met veiligheid. ca 21 gram. In goede staat

Zilveren asbak
Startprijs 40 EUR

Zilveren asbak, 833/000, rond model met voorstelling met figuren, en biedermeier bewerking. MT.: Fa. Droog, Zegwaart & van de Herwaarde, Haarlem, jl.:M:1947.ø 16 cm. ca 114 gram. In goede staat

3 Delen zilver, 1 deel plated
Startprijs 40 EUR

Lot met drie delen zilver, 835/000, met een ovale asbak met voorstelling, ontbreekt een klein stukje uit de rand, een suikerlepel met graveerwerk en getorste steel, een suikerschep met ronde bak en ee...

Zilveren plaquette juga in egitto,
Startprijs 40 EUR

Kleine zilveren plaquette, 800/000, vierkant model JUGA IN EGITTO. 4x4cm. ca 29 gram. In goede staat

Oorhangers met zirconia
Startprijs 40 EUR

Brisures, 333/000, met een ronde zetkast voorzien een zirconia. 9x12mm. ca 1,4 gram. In goede staat

Zilveren vork/pistool greep
Startprijs 40 EUR

Zilveren vork, 833/000, met pistoolgreep. Kleine zilveren vork met 4 tanden en een heft in de vorm van een pistool met gegraveerde voorstelling en bekroond met een hond. MT.: Hendrik Roelink, Meppels,...

Zilveren collier met hanger met bot
Startprijs 40 EUR

Massief zilveren jasseroncollier, 835/000, met daaraan een hanger uit stukken been met een applique met een vogel. 4x3cm. lengte collier 55 cm. In goede staat

2 Zilveren Djokja klamboe hangers
Startprijs 40 EUR

Twee zilveren Djokja klamboehangers, 800/000,met afbeeldingen van vogels. Met één losse haak. ca 60 gram. 16 cm. In goede staat

Zilveren broche met ringagaat
Startprijs 40 EUR

Grote zilveren broche, 800/000, met ringagaat. Zilveren broche met een rand met krullen, bezet met een peervormige ringagaat. Grootte 44x48mm. ca 20,3 gram. in goede staat

3x Ingelijst Chinees porselein
Startprijs 35 EUR

Drie maal ingelijste Chinees porseleinen vazen. Bodemmerken. 20e Eeuw. Afmeting: 43 - 64 cm. In goede staat.

3x Bronzen dieren
Startprijs 35 EUR

Drie Oosterse oude bronzen figuren. Twee olifanten + schildpad. Afmeting: 7 - 11 cm. In goede staat.

12x Oude wekkers
Startprijs 35 EUR

Twaalf oude wekkers. Divers. 20e Eeuw. Afmeting 7 - 11 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke wandlampen
Startprijs 35 EUR

Twee antieke wandlampen. Messing/brons. Circa 1900 - 1920. Onder andere Art Nouveau. Afmeting: 23 - 35 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen engel+vaas, 1900
Startprijs 35 EUR

19e Eeuwse bronzen engel en een messing amfora vaas. Circa 1900. Afmeting: 9 - 30 cm. In goede staat.

Oude globe
Startprijs 35 EUR

Oude globe. Elektrisch. Met maandaanduiding. Duples Colombus Berlin/Stuttgart. 20e Eeuw. Afmeting: 38 x ø 30 cm. In goede staat.

19e Eeuws Hollands bordenrek
Startprijs 35 EUR

19e Eeuws Hollands eikenhouten gestoken bordenrek met leeuwenkoppen. Afmeting: 42 x 182 x 10 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek aardewerk/porselein (6x)
Startprijs 35 EUR

Zes stuks oud/antiek aardewerk/porselein. 20e Eeuw. Twee Engelse spaniëls. Drie Delftse figuren. Eén oldtimer met reclame. Afmeting: 10 - 18 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Bosgezicht
Startprijs 35 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Bosgezicht. Haagse School-stijl. Aquarel op papier. Afmeting: H 28 x B 40 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse handingekleurde gravure
Startprijs 35 EUR

17e - 18e Eeuwse handingekleurde gravure. Dominica Sexta Post Pascha. Latijns. Gravure op papier. Afmeting: H 17 x B 14 cm. In goede staat.

2x Zilveren botermessen
Startprijs 35 EUR

835/000 Zilveren kruidenbotermes (ca. 14 gram) met tweezijdig bewerkte steel en Nederlands stempelmerk. En een 835/000 zilveren botermes (ca. 32 gram) met puntfilet steel. Afmeting: 12,5 - 16,5 cm. Ge...

Lot edelstenen kralen
Startprijs 35 EUR

Lot met colliers van edelstenen, met o.a. agaat, parels en granaat.

2x Zilveren zuurvorken
Startprijs 35 EUR

Twee zilveren zuurvorken. Tweetandige met weerhaakjes 833/000 zilveren zuurvork, tweezijdig bewerkte steel met filetrand en heft met schelp decor, voorzien van oude herkeur. En een kleinere zuurvork m...

Zilver vergulde armband met zirconia's
Startprijs 35 EUR

Zilver vergulde armband, 925/000, met zirconia's. Armband met kruizen en staafvormige schakels, bezet met zirconia's. Voorzien van bakslot en veiligheden. 18,5 cm. Breedte 3-6mm. ca 12 gram. In goede ...

Zilveren armband Mexico
Startprijs 35 EUR

Zilveren klemband, 925/000, vlakmodel met geslepen driehoekig patroon, Mexico. breedte 12 mm. ca 37 gram. In goede staat.

2 Hangers van jade
Startprijs 35 EUR

Twee delen jade, een hanger in de vorm van een paard, 34x24mm. en een rond gesneden amulet met meanderrand. ø 44mm. In goede staat

Bijbel, zilver
Startprijs 35 EUR

Bijbel, het nieuwe testament, met lederen omslag voorzien van een zilveren gecontourneerd slot met getrembleerde bewerking. 9x13x4,5cm. Omslag wat ingescheurd verder in goede staat.

Carneool collier
Startprijs 35 EUR

Collier van carneoolkralen, ø 12mm, en granaatkralen, ø 7mm, bevestigd aan een zilveren gefacetteerde sluiting met graveerwerk. ø 12 mm. lengte 60 cm. In goede staat

Zilveren manchetknopen, barnsteen
Startprijs 35 EUR

Fraaie zilveren manchetknopen, 835/000, met een bewerkte rand en in het midden een cabouchon geslepen barnsteen. Grootte ø 22 mm. ca 18,2 gram. Importeursteken: D. van der Scheer, Oegstgeest, 1953-197...

Zinzi collier en armbanden met los slot
Startprijs 35 EUR

Parelsnoer, parelarmband en een armband van gefacetteerde kralen, allen paars, met één zilveren clipsluiting, ø17mm. Merk Zinzi. 19-42cm.

Mosa servies (wit)
Startprijs 30 EUR

Negen-delig wit Mosa Select Maastricht theeservies. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 21 cm. In goede staat.

4x Antiek Chinees porselein
Startprijs 30 EUR

Vier maal antiek Chinees porselein. Bestaande uit drie kommen met figuren decor, één haarlijn. Eén maal zoutnap met vogel decor, tekst en bodemmerk, chips. Afmeting: 10 - 12 cm. In redelijk/goede staa...