Geslepen antieke kristallen coupe met geschulpte bovenrand, deels gematteerd en meander graveringen met sterren op 835/000 zilveren voet. ø 10,5 cm. Hoogte: 6,5 cm. Met floraal gegraveerde rand. Mr. A...
Zilveren collier en armband, 800/000, met bloedkoraaltjes. Collier met figaro schakel en een middenstuk met ruitvormige schakels met een koraal, breedte 11 mm, 41-45cm. En een armband met lange ruitvo...
Zilveren bonbonmandje, 835/000, met een rand voorzien van spijlendecor. ø12-4 cm. MT.:Fa. J.M. van Kempen en Zonen, Voorschoten. jl.: F:1915. ca 79 gram. In goede staat
Antieke ronde odeurflacon met divers slijpsel en geslepen ster op de bodem. Voorzien van 925/000 zilveren montuur met klepdeksel voorzien van streep decor en lauwerkrans met strik. Afmeting: 9 cm. Lon...
Zilveren klemarmband, BWG, met arabisch schrift, getorste randen. De binnenzijde is voorzien van floraal graveerwerk. breedte 14 mm. 68x54mm. ca 31,8 gram. In goede staat
Antieke Duitse Höchst porseleinen groep. Man mist onderbeen. Afmeting: 4,5 x 6 x 3 cm. In redelijke staat.
Zes maal divers Duits porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Kobalt blauwe vaas, goud floraal, Heinrich Selb Seethal. Kop + schotel, Stadt Meissen. Twee maal Stadt Meissen borden met Zwiebelmuster decor....
Zes delen antiek Duits Jugendstil porselein. Circa 1915. Bestaande uit: Eén sauciere en vijf schalen. Afmeting: 21 - 37 cm. In goede staat.
Drie antieke porseleinen tazza's. Twee maal Kutani, circa 1900. Eén maal van keramiek, Reil et Monterrau Paris. Chip + haarlijn. Afmeting: 19 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen. 20e Eeuw. Eén maal republiek. Eén maal Kantonees. Afmeting: 15,5 - 25 cm. In goede staat.
Vijf maal Japans porselein. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: Kutani dekselvaas, Imari dekselvaas (hond gelijmd), Satsuma schenkkan en Satsuma ei. Eén haarlijn deksel. Afmeting: 12 - 26 cm. In redelijk/g...
Antieke Duitse Jugendstil steengoed 'Scherts' bierpul. Gemerkt. Circa 1915. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
11x Chinees porselein. Familie Noir. 20e Eeuw. Onder andere: Gemberpotten, vaasjes et cetera. Afmeting: 6 - 17 cm. In goede staat.
Groot lot oude Chinees porseleinen bloempotjes met onderschotels. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 13 cm. In goede staat.
6x Oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Republiek vaas. 2x Imari, beschadigd, Natuurstenen waterbakje. Twee bordjes. Afmeting: 6,5 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal antiek Delfts Fayence. Circa 1930. Eén maal knobbelvaas. Eén maal octogonale vaas, randschade. Afmeting: 26 - 42 cm. In redelijk/goede staat.
Vier delen antiek Engels keramiek met bladgoud. Circa 1900. S.J.B. No. 17. Bestaande uit: Klepkan met tin, onderschaal, roomkan + suikerpot. Afmeting: 8 - 22 cm. In goede staat.
Twee maal antiek porselein. Eén maal erotische asbak met vrouw (bewegende benen), goed. Eén maal rookverdrijver schoorsteenveger, gelijmd. Afmeting: 14- 19 cm. In redelijk/goede staat.
Lot oud metalen speelgoed. Bestaande uit: Twee Dinky Toys auto's. Eén Corgi Toys London bus. Tien metalen oorlogs- vliegtuigen. Afmeting: 9 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude/antieke Oosterse messen. Onder andere met leer bekleed. Afmeting: 32 - 46 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten Foto Hall, Paris camera. Circa 1910. Afmeting: 38 x 31 x 25 cm. In goede staat.
Twee Parker vulpennen, een rode, model I.M. en een blauwe model Sonnet met double accenten. 14 cm. Nieuw
Vier maal antiek koperwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Drie kaarskandelaren en één ovale bloembak. Afmeting: 30 - 35 cm. In goede staat.
Bureauset. Bestaande uit: Penhouder met bakeliet vulpen met 14krt gouden tip + papierrolhouder + stempelkussen. Afmeting: 10 - 19 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse ijzeren kookpotten voor heksenhaal en open vuur. Afmeting: 40 - 60 cm. In goede staat.
Grote antieke blikken hutkoffer. Circa 1920. Afmeting: 43 x 43 x 67 cm. In goede staat.
Antieke staande petroleumlamp met messing capitel, onyx en amandel geslepen reservoir. Later geëlektrificeerd. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Twee antieke notenhouten lampenvoeten. Circa 1920. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Oude Amerikaanse metalen hydrometer met kaarten. The Foxbord Company USA. Afmeting: 51 x ø 30 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal Duits antiek. Bestaande uit: Mondgeblazen klepkan met tinnen deksel, anno 1873. Menage met keramiek, circa 1920. Onderzetter met keramiek, circa 1920. Afmeting: 18 - 29 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse tinnen borden met Marie Antoinette en Ludwig XVI. Gestempeld. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Grote oude porseleinen tafellamp. Vervaardigd van een Weense-stijl dekselvaas. Restauratie. 20e Eeuw. Afmeting: 80 x ø 40 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten bestekdoos met visbestek. Zespersoons. Met imitatie ivoren heften. Afmeting: 6 x 35 x 25 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Franse School. 1927. Stilleven met rozen en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
Drie werken van Berghold. Gouaches. 1980. Bestaande uit: Berglandschap + Vissersvrouwen op strand + La Camarque. Gouaches op papier. Afmeting: H 35 x B 30 cm. In goede staat.
Guillaume Corneille '97. 1922 - 2010. Duif met zon. Lithografie op papier. Afmeting: 15 x 21 cm. In goede staat.
Twee oude Duitse landkaarten en reproducties. Eén maal Wien. Eén maal Nord Friesland. Afmeting: 40 - 50 cm. Reproducties op papier. In goede staat.
Aad van den Bosch. Formation. Gouache op papier. Afmeting: H 41 x B 58 cm. In goede staat.
Aad van den Bosch, 1991. Chess Move. Gouache op papier. Afmeting: H 38 x B 30 cm. In goede staat.
Aad van den Bosch. Schaakvoorstelling. Gouache op papier. Afmeting: H 48 x B 34 cm. In goede staat.
Aad van den Bosch. 1937 - Voorstelling met schaakstukken. Gouache op papier. Afmeting: H 51 x B 36 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse handingekleurde landkaart. Herzogthums Würtemberg. Gravure op papier. Afmeting: H 26 x B 29 cm. In goede staat.
Antieke landkaart van Ootmarsum. Circa 1920. Lithografie op papier. Afmeting: H 15 x B 18 cm. In goede staat.
Domotyrko Dimitry. Russische School. In the Tzaritzino. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.
Buddha-to-Buddha ring, zilver, 925/000, model Chain Texture, breedte 8 mm. ø 52 ca 10,6 gram. In goede staat
Buddha-to-Buddha ring, zilver, 925/000, model Nathalie, breedte 13 mm. ø 52 ca 16,6 gram. In goede staat
925/000 Zilveren poederdoos. Bovenkant met honingraatmotief, in fraaie florale rand, onderkant streep-motief gemerkt. Fa. H.C.W. Tulleners-Leeuwarden. Circa 1930. Afmeting: 6 cm. In goede staat.
Zilveren choker en ring, 925/000, met agaat. Choker en ring met slag met daartussen een ovale steen. ø 56. 45 cm. Totaal ca 15,3 gram. In goede staat.
Antieke 835/000 zilveren breischede met speld, voorzien van diverse gravures, onder andere stippelgravure in ruitvorm. Circa 1870. Afmeting: 9 cm. Gewicht: circa 10 gram. In goede staat.
Zilveren armband, 800/000, met granaat. Armband met 6 schakels in een bloemvorm bezet met granaat. breedte 11 mm, lengte 19 cm. ca 17,6 gram. In goede staat
Drie zilveren sieraden, 925/000, bestaande uit een hanger met een vrouwenhoofd en zirconia,'s, 34x48mm,een ring met aan de uiteinden 2 koppen, ø55, en een ring met een dubbel gezaagde kop bezet met zi...
Zilveren armband, 835/000, gemaakt uit 5 opengewerkte biedermeier schakels met bloemen en voluten. Breedte 28 mm, lengte 18 cm. Met bakslot en veiligheid. ca 31,2 gram. In goede staat
Stel fraaie 835/000 zilveren gembervorken met snijtand, florale graveringen, getorste stelen met spatelheft. Mr. J.M. van Kempen en Zn.-Voorschoten. Cirva 1870. Afmeting: 15 cm. Gewicht: circa 46 gram...
Twee-delige 835/00 zilveren set bestaande uit botermes en vleesvork, beiden met een fraaie gemerkte twee-zijdig bewerkte narcis bloemsteel. Mr. A. Jansen-Utrecht, Circa 1946. Afmeting: 14 cm. Gewicht:...
Lot zilver, 833/000, met een kristallen lepelvaasje met zilveren rand met parelbewerking, een klein kristallen schaaltje op 3 pootjes voorzien van zilveren rand, een theezeef met biedermeierbewerking,...
Rond zilveren pepermuntdoosje met vergulde binnenkant, ingelegd deksel met parelmoer vlinder. Afmeting: ø 6 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren vaas en schaaltje, vaasje, 925/000, op ronde voet met gekrulde appliqueen en een aculadevormige rand, ø6,3x17cm, Birmingham ,jl.: O:1938. En een rond schaaltje, 800/000 op drie bewerkte voetj...
Twee zilveren medaillons, ovale modellen, één versierd met floraal patroon voorzien van een vergulde vogel, 33x50mm, incl. oog en een medaillon versierd met gestileerde vormen, 28x49mm. diverse gehalt...
Lot zilver, 835/000, met een trompetvaasje, gedeukt aan de rand, een flessenstop met kurk en zilver, voorzien van een parelrand en 2 vingerdoekringen, waarvan één met monogram. 2,5-8-11cm. In redelijk...
Zilveren armband, 925/000, met 4 schakels in de florale vorm bezet met een mozaïek van malachiet. Mexico. Voorzien van bakslot. Breedte 13 mm, lengte 18,5 cm. ca 22,2 gram. In goede staat
Grote hanger met een double bewerkte rand gemaakt uit filigrain met zilveren hangeroog, voorzien van een camee uit o.a. porselein. 41x56mm. Rand wat gedeukt. In redelijke staat
Tasje met zilveren beugel, 833/000, halfrond model, opengewerkt met bloemenmand en parelrand. Met binnenbeugel. Voorzien van antieke jasseronketting. 10x17cm. In goede staat
Twee vorken, zilver verguld, 800/000, één vleeswarenvorkje en een taartvorkje. Robbe Berking. 12-15cm. ca 13 gram. In goede staat.
Antieke geslepen kristallen odeurkaraf. Tien-vlaks met geslepen ster op bodem + geslepen spitse stop. Met 925/000 zilveren montuur. Gemerkt en genummerd 16259 Londen. Anno 1898. Afmeting: 8 x 15 cm. I...
Zilveren armband, 835/000, met biedermeier schakel. Breedte 18 mm. 22cm. met veiligheid. ca 21 gram. In goede staat
Zilveren asbak, 833/000, rond model met voorstelling met figuren, en biedermeier bewerking. MT.: Fa. Droog, Zegwaart & van de Herwaarde, Haarlem, jl.:M:1947.ø 16 cm. ca 114 gram. In goede staat
Lot met drie delen zilver, 835/000, met een ovale asbak met voorstelling, ontbreekt een klein stukje uit de rand, een suikerlepel met graveerwerk en getorste steel, een suikerschep met ronde bak en ee...
Kleine zilveren plaquette, 800/000, vierkant model JUGA IN EGITTO. 4x4cm. ca 29 gram. In goede staat
Brisures, 333/000, met een ronde zetkast voorzien een zirconia. 9x12mm. ca 1,4 gram. In goede staat
Zilveren vork, 833/000, met pistoolgreep. Kleine zilveren vork met 4 tanden en een heft in de vorm van een pistool met gegraveerde voorstelling en bekroond met een hond. MT.: Hendrik Roelink, Meppels,...
Massief zilveren jasseroncollier, 835/000, met daaraan een hanger uit stukken been met een applique met een vogel. 4x3cm. lengte collier 55 cm. In goede staat
Twee zilveren Djokja klamboehangers, 800/000,met afbeeldingen van vogels. Met één losse haak. ca 60 gram. 16 cm. In goede staat
Grote zilveren broche, 800/000, met ringagaat. Zilveren broche met een rand met krullen, bezet met een peervormige ringagaat. Grootte 44x48mm. ca 20,3 gram. in goede staat
Drie maal ingelijste Chinees porseleinen vazen. Bodemmerken. 20e Eeuw. Afmeting: 43 - 64 cm. In goede staat.
Drie Oosterse oude bronzen figuren. Twee olifanten + schildpad. Afmeting: 7 - 11 cm. In goede staat.
Twaalf oude wekkers. Divers. 20e Eeuw. Afmeting 7 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke wandlampen. Messing/brons. Circa 1900 - 1920. Onder andere Art Nouveau. Afmeting: 23 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse bronzen engel en een messing amfora vaas. Circa 1900. Afmeting: 9 - 30 cm. In goede staat.
Oude globe. Elektrisch. Met maandaanduiding. Duples Colombus Berlin/Stuttgart. 20e Eeuw. Afmeting: 38 x ø 30 cm. In goede staat.
19e Eeuws Hollands eikenhouten gestoken bordenrek met leeuwenkoppen. Afmeting: 42 x 182 x 10 cm. In goede staat.
Zes stuks oud/antiek aardewerk/porselein. 20e Eeuw. Twee Engelse spaniëls. Drie Delftse figuren. Eén oldtimer met reclame. Afmeting: 10 - 18 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Bosgezicht. Haagse School-stijl. Aquarel op papier. Afmeting: H 28 x B 40 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse handingekleurde gravure. Dominica Sexta Post Pascha. Latijns. Gravure op papier. Afmeting: H 17 x B 14 cm. In goede staat.
835/000 Zilveren kruidenbotermes (ca. 14 gram) met tweezijdig bewerkte steel en Nederlands stempelmerk. En een 835/000 zilveren botermes (ca. 32 gram) met puntfilet steel. Afmeting: 12,5 - 16,5 cm. Ge...
Lot met colliers van edelstenen, met o.a. agaat, parels en granaat.
Twee zilveren zuurvorken. Tweetandige met weerhaakjes 833/000 zilveren zuurvork, tweezijdig bewerkte steel met filetrand en heft met schelp decor, voorzien van oude herkeur. En een kleinere zuurvork m...
Zilver vergulde armband, 925/000, met zirconia's. Armband met kruizen en staafvormige schakels, bezet met zirconia's. Voorzien van bakslot en veiligheden. 18,5 cm. Breedte 3-6mm. ca 12 gram. In goede ...
Zilveren klemband, 925/000, vlakmodel met geslepen driehoekig patroon, Mexico. breedte 12 mm. ca 37 gram. In goede staat.
Twee delen jade, een hanger in de vorm van een paard, 34x24mm. en een rond gesneden amulet met meanderrand. ø 44mm. In goede staat
Bijbel, het nieuwe testament, met lederen omslag voorzien van een zilveren gecontourneerd slot met getrembleerde bewerking. 9x13x4,5cm. Omslag wat ingescheurd verder in goede staat.
Collier van carneoolkralen, ø 12mm, en granaatkralen, ø 7mm, bevestigd aan een zilveren gefacetteerde sluiting met graveerwerk. ø 12 mm. lengte 60 cm. In goede staat
Fraaie zilveren manchetknopen, 835/000, met een bewerkte rand en in het midden een cabouchon geslepen barnsteen. Grootte ø 22 mm. ca 18,2 gram. Importeursteken: D. van der Scheer, Oegstgeest, 1953-197...
Parelsnoer, parelarmband en een armband van gefacetteerde kralen, allen paars, met één zilveren clipsluiting, ø17mm. Merk Zinzi. 19-42cm.
Negen-delig wit Mosa Select Maastricht theeservies. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 21 cm. In goede staat.
Vier maal antiek Chinees porselein. Bestaande uit drie kommen met figuren decor, één haarlijn. Eén maal zoutnap met vogel decor, tekst en bodemmerk, chips. Afmeting: 10 - 12 cm. In redelijk/goede staa...