Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Majolica pronk bokaal
Resultaat: 320 EUR

Zeer grote antieke Neo Renaissance/Historisme pronk bokaal met deksel. Voorzien van putti, ramskoppen en kariatiden. Minimale chip. Afmeting: 51 x ø 34 cm. In goede staat.

Gouden ring met diamant, Cartier
Resultaat: 320 EUR

Geelgouden ring, 750/000, Cartier, met diamant. Geelgouden ring, bolmodel met in het midden een briljant geslepen diamant in een gladomzetting, ca 0,12 ct. Breedte ring 6 mm. ø 49. ca 4 gram. regnr: 9...

Kang Xi klapmuts kom
Resultaat: 320 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinese Kang Xi klapmuts kom met rondom figuren in landschap decor. Zes tekens bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: 9,5 x ø 21 cm. In matige staat.

18e Eeuwse druivenschotel
Resultaat: 305 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen druivenschotel. Afmeting: ø 39 cm. In goede staat.

Antieke Familie Verte schotel ø 29,5 cm.
Resultaat: 300 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen Familie Verte schotel met figuren decor. Afmeting: ø 29,5 cm. In goede staat.

Grote Chinese Familie Verte kom
Resultaat: 300 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte kom met figuren in landschap decor. Blauwe bodemring. Afmeting: 11 x 21,5 cm ø. In goede staat.

Majolica zuil + bloempot
Resultaat: 300 EUR

Oude Majolica bloempot op zuil. Cassis kleur. Floraal decor. Afmeting: H 115 x ø 40 cm. In goede staat.

Eiken 2-deurs kast, 1880
Resultaat: 300 EUR

Duitse eikenhouten uitneembare boeren Gründerzeit kast met halve zuilen. Circa 1880. Afmeting: 224 x 65 x 177 cm. In goede staat.

Prachtig Hollands trumeau, 1830
Resultaat: 300 EUR

Prachtig Hollands mahoniehouten trumeau met klauwpoten, lade en marmeren blad. Circa 1830. Afmeting: 92 x 115 x 47 cm. In goede staat.

Duits secretaire, 1860
Resultaat: 300 EUR

Duitse, laat Biedermeier, mahoniehouten secretaire met tollen en kroon. Mooi binnenleven. Circa 1860. Fineerschades. Afmeting: 182 x 104 x 57 cm. In redelijk/goede staat.

Empire pendule met marmer
Resultaat: 300 EUR

Carrara marmeren Louis Seize pendule met vuurverguld brons. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 39 cm. In goede staat.

Indiaas schaakspel
Resultaat: 300 EUR

Indiaas schaakspel met kameelbenen figuren en wortelnoten schaakbord. Afmeting: 18 x 64 x 64 cm. In goede staat.

Kameelbenen schaakspel
Resultaat: 300 EUR

Kameelbenen schaakspel met marmeren ingelegd schaakbord. Olifant decor. Octagonaal. Afmeting: 14 x 71 x 71 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Arabieren te paard
Resultaat: 300 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Arabieren te paard. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

C. Verschuur, Hollands landschap
Resultaat: 300 EUR

C. Verschuur. Cor Bouter. 1888 - 1966. Hollands landschap met koeien en paard. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 58 cm. In goede staat.

W.A. Knip, Grachtgezicht Brugge
Resultaat: 300 EUR

W.A. Knip. 1883 - 1967. Grachtgezicht Brugge. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Gouden streeksieraden
Resultaat: 300 EUR

Lot met geelgouden streeksieraden, 585/000,voorzien van 2 kapspelden en een voorhoofdspeld versierd met granules en opgelegde appliqueen in bloemvorm. ø 15 mm. 83x21mm. Totaal ca 7,8 gram. In goede st...

Gouden dameshorloge
Resultaat: 300 EUR

Geelgouden horloge, 585/000, met gouden band. Ovaal horloge met een bewerkte kast, 15x17mm, voorzien van een gevlochten verlopende band met klapsluiting. Remova, mechanisch. 17 cm. Brutogewicht ca 19 ...

Lederen bank (kasteelmodel)
Resultaat: 300 EUR

Bruin-lederen bank, ook wel kasteelbank genaamd. Met opklapbare zijkanten, hoeken met messing knoppen. Afmeting: B 200 x H 80 x D 90 cm. In zeer goede staat.

Japans kamerscherm
Resultaat: 300 EUR

Twee-delig oud/antiek Japans kamerscherm bestaande uit vier lamellen (4 x 52 cm.) Deels beschilderd. Diverse houtsoorten. Met been en parelmoer. Afmeting: H 180 cm x B 208 cm x 4 cm. Vogels beschadigd...

19x Divers zilveren schepwerk
Resultaat: 300 EUR

Lot met zilveren bestek, 19 delen, diverse modellen met diverse gehaltes. Totaal ca 943 gram. enkele delen voorzien van gravre. 12-22cm.

Antiek theeservies, 1900
Resultaat: 300 EUR

Uitgebreid antiek porseleinen theeservies met Chinese Lange Lijs decor. Circa 1900. Gemerkt F. Bestaande uit: 22x kopjes + 22x schotels, 3x melkkan, 9x schalen, 12x borden, 3x suikerpot, 2x koffiekan,...

19e Eeuwse Barok commode
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuwse Hollandse eikenhouten Barok commode met bronzen beslag, gecontourneerd blad en klauwpoten. Circa 1880. Afmeting: 76 x 52 x 90 cm. In goede staat.

18e Eeuws eiken wandmeubel
Resultaat: 300 EUR

Groot eikenhouten Neo Gotisch dressoir met gotische arcades en Franse lelies. Circa 1880. Afmeting: 100 x 200 x 55 cm. In goede staat.

Cloisonne pendule
Resultaat: 300 EUR

Grote oude messing cloisonne tafelklok met volle zuilen en mechanisch uurwerk. eind 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 13 x 30 cm. In goede staat.

Antieke kinder driewielfiets, 1880
Resultaat: 300 EUR

Zeldzame antieke 19e eeuwse gepolychromeerde houten kinder driewielfiets met ijzer. Circa 1880. Afmeting: 90 x 90 x 65 cm. In goede originele staat.

Hollands marine sabel
Resultaat: 300 EUR

Hollands Marine sabel met riem. Model 1882, IJzerhouwer. Afmeting: L 105 cm. In goede staat.

A.J. Zwart, Poldergezicht met boederij, figuur en sluisjes
Resultaat: 300 EUR

Arie Johannes Zwart. 1903 - 1981. Poldergezicht met boerderij, figuur en sluisjes. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Zilveren presenteerblad
Resultaat: 300 EUR

Zilveren presenteerblaadje, 800/000, achtkantig model, versierd et guirlandes en een knerrenrand. Het gehele blaadje is voorzien van een gestraalde bewerking. MT.: Martin Mayer, Mainz. Grootte 24x17,...

J.C. van der Heyden, Poldergezicht met koeien
Resultaat: 300 EUR

J.C. van der Heyden. 1911 - 1992. Poldergezicht met koeien en boer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

Patrick Nagel, Halfnaakte dame
Resultaat: 300 EUR

Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Halfnaakte dame. Lithografie op papier. Afmeting: H 89 x B 59 cm. In redelijk/goede staat.

2x Oude Chinese vazen
Resultaat: 300 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen vazen met floraal/vogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.

Oud/antiek Chinees wierookpotje
Resultaat: 300 EUR

Oud/antiek Chinees porseleinen celadon wierookpotje. Afmeting: 6 x 9 cm ø. In goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met bloesem/prunus decor. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

3x Oude Chinese borden
Resultaat: 290 EUR

Drie oude/antieke Chinees porseleinen borden. Familie Verte, Familie Rose. Eén Familie Verte bord chips. Afmeting: ø 17 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Lot gouden ringen
Resultaat: 290 EUR

Lot met geelgouden ringen, 585/000, twee trouwringen, twee zegelringen met onyx, één gebroken en twee oud gouden ringen. totaal ca 17 gram. In redelijke staat

Grote bronzen buste
Resultaat: 280 EUR

Grote bronzen busten van een man met paardenstaart. Op zwart marmeren sokkel. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.

Mahoniehouten commode, 1830
Resultaat: 280 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Hollandse Empire commode. Circa 1830. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 105 x 100 x 44 cm. In goede staat.

Antieke tas met zilver 1756
Resultaat: 280 EUR

18e Eeuwse tas met zilveren beugel en rokhaak. Gecontourneerde beugel versierd met gegraveerde bewerking met zwart velouren tas, MT.: Adrianus Beeldemaker, Zwolle, jl.:R:1756, met een zilveren rokhaak...

Antieke Franse tafelklok, 1880
Resultaat: 280 EUR

Antieke Franse notenhouten tafelklok met bronzen beslag en getorste zuilen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Circa 1880. Afmeting: 52 cm. In goede staat.

18e Eeuwse schotel
Resultaat: 280 EUR

18e Eeuwse Fayence schotel. Delft of Hanau. Met zotje en floraal decor. Lichte randschades. Afmeting: ø 34 cm. In goede staat.

H. Bogman Jr., Schelpenvissers op strand
Resultaat: 280 EUR

Herman Bogman Jr. 1890 - 1975. Schelpenvissers op strand. Twee plekjes verf af. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Paar zilveren kandelaren
Resultaat: 280 EUR

Paar zilveren kandelaren, 833/000, op rond gecontourneerde voet met gelobde bewerking. Met balustervormige zuil en met losse druiprand. ø13x25cm. MT.: J.M. van Kempen, Utrecht, 1835-1854. ca 445 gram....

Oud/antiek Chinees celadon vaasje
Resultaat: 280 EUR

Oud/antiek Chinees porseleinen celadon vaasje. Acht-kantig. Afmeting: H 12,5 cm. In goede staat.

Wekker met monnik (automaat)
Resultaat: 280 EUR

Zeldzame antieke Franse wekker met automaat. Monnik trekt aan bel. Neo Gotisch. Circa 1890. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

Gouden ring met multicolour edelstenen
Resultaat: 280 EUR

Sierlijke geelgouden ring, 750/000, met smaragd, saffier, robijn en diamant. Slagring, in de band bezet met 10 briljant geslepen diamanten, en midden in de slag bezet met een ovaal gefacetteerde smara...

Zilveren koffiekan
Resultaat: 280 EUR

Zilveren koffiekan, 835/000, rococo stijl met een getorste bewerking en uitgewerkt cartouche en cartouches bij de poten. De greep is versierd met acanthusbladeren. 21x11x23c. ca 869 gram. Importeursk...

Lot blik met reclame
Resultaat: 280 EUR

Groot lot blik met reclame. Hoofdzakelijk collectebussen, missiebussen et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 30 cm. In goede staat.

Gouden rijring met diamant
Resultaat: 275 EUR

Geelgouden rijring, 750/000, met diamant. Ring met 9 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,45 ct, gezet door middel van geelgouden balkjes. Breedte 3,6 mm. ø53 ca 4,1 gram. In goede staat

Antiek bronzen figuur, Man met biblia
Resultaat: 275 EUR

Groot antiek bronzen figuur. 19e Eeuw. Man met biblia. Luther? Afmeting: H 66 cm. In goede staat.

Antieke 19e eeuwse schildersezel
Resultaat: 275 EUR

19e Eeuwse koloniale houtgestoken schildersezel met figuren, ranken, slangen et cetera. Afmeting: 185 x 52 x 50 cm. In goede staat.

19e Eeuws wortelnoten schrijfbureau
Resultaat: 275 EUR

19e Eeuws wortelnoten Barok schrijfbureau met bronzen beslag, klauwpoten en mooi binnenleven. Krimpnaden zijkanten. Afmeting: 104 x 60 x 125 cm. In redelijke staat.

Franse eettafel
Resultaat: 275 EUR

Vroeg 19e eeuwse Franse vruchtenhouten eettafel met twee lades. Houtgepind. Afmeting: 80 x 73 x 144 cm. In goede staat.

2x 19e Eeuwse petroleumlampen
Resultaat: 275 EUR

Twee 19e eeuwse grote petroleumlampen. Historisme met grote handbeschilderde keramieken reservoirs. Afmeting: H 70 x ø 17 cm. In goede staat.

Lammert v.d. Tonge, Boeren interieur
Resultaat: 275 EUR

Lammert v.d. Tonge. 1871 - 1937. Boeren interieur met meisje bij heksenhaal. Aquarel op papier. Afmeting: H 43 x B 34 cm. In goede staat.

Gouden ring met diamant
Resultaat: 275 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een slag en voorzien van 11 briljant geslepen diamanten gezet in een railzetting, ca 0,30 ct. Breedte 6 mm, ø 56 ca 3,1 gram. In goede staat

Zilveren collier en hanger Lapponia
Resultaat: 275 EUR

Zilveren collier met hanger, 925/000, van Lapponia "Acrylic Iquana", ontworpen door Bjorn Weckstrom, jaren 70. Lengte hanger 6 cm. Lengte collier 70 cm. Totaal ca 30 gram. In zeer goede staat

Lot 18e Eeuws Chinees porselein
Resultaat: 275 EUR

Lot 18e Eeuws Chinees porseleinen kop en schotels met bloemen decor. Vijf schotels en vier kopjes. Vijf schotels, goed. Vier kopjes, goed. Afmeting: 6,5 - 10 ø cm. In goede staat.

2 Karaffen met zilver
Resultaat: 275 EUR

Twee kristallen karaffen met ruitslijpsel, geplaatst op een ronde zilveren voet met parelranden en met een zilveren dop, verschillend bekroond, door middel van ketting bevestigd aan de karaf. 833/000....

6 Zilveren onderzetters
Resultaat: 275 EUR

Set met zes zilveren onderzetters, 835/000, met een ongeslagen rand en een hamerslag patroon. ø 10,5cm. totaal ca 273 gram. MT.: Jakob Grimminger, Schwabisch Gmund. In goede staat

Oude Chinese vaas
Resultaat: 275 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met ranken decor en bodemmerk. Zes tekens. Afmeting: 18 cm. In goede staat.

Antieke plaquette, 1880
Resultaat: 275 EUR

Antiek porseleinen plaquette met mythologische voorstelling. Historisme. Circa 1880. Genummerd 1980/35. Afmeting: 30 x 25 x 7 cm. In goede staat.

Duits servies, Fürstenberg
Resultaat: 275 EUR

Duits Fürstenberg servies met ranken en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: 2 kannen, suiker/melk set, 7 ontbijtborden, 7 grote borden, 7 soepborden, 6 eierdoppen, 7 kop + schotels, 2 ka...

9 Diverse Chinese borden
Resultaat: 275 EUR

Negen antieke Chinees porseleinen borden. Divers. 18e - 19e Eeuw. Enkele chips, haarlijnen. Drie onbeschadigd. Afmeting: 19 - 24 cm ø. In redelijk/goede staat.

Antieke Steyr karabijn
Resultaat: 275 EUR

Antieke Steyr karabijn. 1886. E. W.E.G. Steyr Z 115. Vrij volgens wapenwet. Afmeting: L 132 cm. In goede staat.

2x Antieke koffiemolens
Resultaat: 275 EUR

Twee antieke koffiemolens. Circa 1900. Eén maal U.S.A. Philadelphia Enterprise MFG. Co. Patent July 12.98. Eén maal Spaanse koffiemolen. Afmeting: 25 - 39 cm. In goede staat.

2x 18e Eeuws religieus handwerk
Resultaat: 275 EUR

Twee 18e eeuwse Duitse religieuze handwerken met Barok voorstellingen en Latijns schrift. Borduurwerk met goudbrokaat. Prachtige kwaliteit! Klooster arbeid? Afmeting: H 25 x B 19 cm. In goede staat.

8x Diverse flessen met port
Resultaat: 275 EUR

Acht maal diverse flessen port. Bestaande uit: Kopke Quinta Lobata. Porto Kopke Colheita 1977. Kopke Quinta Sao Louiz 1990. Croft Vintage 1977. Kopke port 1974. Porto Kopke Colheita 1977. Porto Souza ...

Zilveren ijscouvert in cassette
Resultaat: 275 EUR

Zilveren ijscouvert in cassette, 833/000, grote ijsschep en 12 ijslepels, alleen met een getorste steel bekroond met een knop. MT.: Herman Gustav Momm, Nijmegen, jl.: B:1886. 13-23cm. Totaal ca 218 gr...

Onduid. gesig., Vossenjacht
Resultaat: 275 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1980. Duitse School. Vossenjacht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 70 cm. In goede staat.

Antieke halspiegel, 1900
Resultaat: 270 EUR

Grote antieke goudkleurige Louis Seize-stijl halspiegel met facetgeslepen glas. Circa 1900. Afmeting: 166 x 77 cm. In goede staat.

5x 18e Eeuwse zilveren lepels
Resultaat: 270 EUR

Vijf 18e eeuwse 925/000 zilveren lepels met initialen C.T. achterkant steel. Met Haags Lofje. Anno 1792. Mr. mogelijk Hendrik de Wint I 's Gravenhage. Lengte: 21 cm. Gewicht: circa 300 gram. In goede ...

Grote 3-delige kristalglazen kratervaas
Resultaat: 270 EUR

Grote 19e eeuwse drie-delige kristalglazen kratervaas met vergulde bronzen ornamenten. Eén chip. Afmeting: 32 x ø 18 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Chinese chicken cup
Resultaat: 265 EUR

Oude Chinees porseleinen chicken cup met zeer gedetailleerde beschildering, tekst en bodemmerk. Afmeting: 6,5 x 7,4 cm ø. In goede staat.

19e Eeuwse Russische beker
Resultaat: 260 EUR

19e Eeuwse Russische zilveren beker, 84 zolotniks, 875/000, met florale bewerking en voorzien van schilden, één voorzien van gravure C.V.V. St Petersburg, 1842. Geplaatst op ronde voet met bewerking. ...

Antieke Chinese boeddha van jade
Resultaat: 260 EUR

Grote antieke Chinese jade boeddha op lotusbloem. Eerste helft 20e eeuw. Minimale beschadigingen en chips. Afmeting: 47 x 33 x 9 cm. In goede staat.

Barok vitrinekast, 1880
Resultaat: 260 EUR

19e Eeuwse Hollandse wortelnoten Barok vitrinekast. Eén-deurs, bronzen beslag en klauwpoten. Mooie patina. Circa 1880. Afmeting: 211 x 130 x 40 cm. In goede staat.

Otto Scheurer, Fazanten in besneeuwd landschap
Resultaat: 260 EUR

Otto Scheurer. München/Duitsland. 1862 - 1934. Fazanten in besneeuwd landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 26 cm. In goede staat.

Grote uitneembare boekenkast
Resultaat: 260 EUR

Grote uitneembare mahoniehouten boekenkast. 19e Eeuw met geheim compartiment en dubbele achterwand en deurtje aan de rechter zijkant. Afmeting: 180 x 55 x 218 cm. In goede staat.

8 Chinese snuffbottles
Resultaat: 260 EUR

Acht oude Chinese snuffbottles. Divers. Onder andere: Porselein, emaille, glas en natuursteen. Afmeting: 5 - 8 cm. In redelijk/goede staat.

Lot 18e eeuws Chinees porselein
Resultaat: 260 EUR

Lot 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Drie kop en schotels met peterselie decor en lang lijs. Eén kopje haarlijn. Eén schotel chip. Eén schotel haarlijn. Vier schotels tuin decor met koekoek...

6x Trix loks + tenders
Resultaat: 255 EUR

Kavel van 6x Trix loks met tenders waaronder: 1x DR 53 0003, 1x Union Pacific 4013, 1x DB 10 001, 1x 1008, 1x S 3/6 3602 en 1x K 1801. Allen ongetest en zonder originele verpakking.

18e Eeuwse Chinese vaas
Resultaat: 250 EUR

Zeldzame grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vaas met Chinees interieur decor met voorwerpen. Kangxi gemerkt. Vier tekens. Eén chip. Afmeting: 45,5 x ø 20,5 cm. In goede staat.

Horst Miesler, 50er Jaren Duits stadsgezicht
Resultaat: 250 EUR

Horst Miesler. 1934. Duitse School. Duitse 50er jaren stadsgezicht met Mercedes reclame en figuren Kurfürstendam Belin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 35 cm. In goede staat.

Chinese blauwe vaas
Resultaat: 250 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen vaas met blauwe glazuur en collectie zegel. Afmeting: 29 x ø 13,5 cm. In goede staat.

Chinese pot met theeglazuur
Resultaat: 250 EUR

Oude Chinese porseleinen pot met theeglazuur, goud en vleermuiskoppen. Bodemmerk. Afmeting: 10 x ø 13 cm. In goede staat.

Oude Chinese vaas
Resultaat: 250 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met blauwe glazuur en hertenkoppen. Afmeting: 25 x ø 17 cm. In goede staat.

2x 18e Eeuwse Imari vazen
Resultaat: 250 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari vazen met tuin decor en Foo-honden. Eén deksel is hond gelijmd. Eén deksel chip. Afmeting: 27 x 14,5 cm. In redelijk/goede staat.

Zeldzame 17e - 18e eeuwse Chinese trekpot
Resultaat: 250 EUR

Zeldzame 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met zilveren montuur en floraal decor. Afmeting: 11,5 x 8,5 x 6,5 cm ø. In goede staat.

Antieke Chinese Ming figuur
Startprijs 250 EUR

Antieke Chinese terracotta Ming figuur. Deels geglazuurd. Licht beschadigd, achterkant grafgift. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

18e Eeuws Engels secretaire
Resultaat: 250 EUR

18e Eeuws Engels eikenhouten secretaire met opzet en origineel messing beslag. Mooi binnenleven + geheimvakken. Afmeting: 207 x 94 x 60 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Engelse schrijfsecretaire
Resultaat: 250 EUR

18e Eeuwse Engelse eikenhouten schrijfsecretaire met mooie patina en origineel bronzen beslag. Afmeting: 104 x 92 x 45 cm. In goede staat.

Eén-deurs vitrinekast, 224 x 77 x 75 cm.
Resultaat: 250 EUR

Hoge teakhouten één-deurs vitrinekast met schappen en facet geslepen glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 224 x 77 x 75 cm. In goede staat.

Antieke wortelnoten commode
Resultaat: 250 EUR

Antieke wortelnoten orgelgebogen twee-laden commode in Barok-stijl met bronzen beslag. Circa 1880. Afmeting: 73 x 70 x 45 cm. In goede staat.

Antieke Franse glaspendule, 1900
Resultaat: 250 EUR

Antieke Franse messing glaspendule met groen onyx. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 27,5 cm. In goede staat.

19e Eeuwse Franse pendule, 1870
Resultaat: 250 EUR

19e Eeuwse marmeren Franse pendule met adelaar. Rood marmer. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: 46 x 25 x 12 cm. In goede staat.