43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

Vuurvergulde officiersklok 3652
Vuurvergulde officiersklok

600 EUR

Vergulde lyra pendule 3653
Vergulde lyra pendule

550 EUR

Empire pendule met marmer 3654
Empire pendule met marmer

300 EUR

Franse porseleinen pendule 3655
Franse porseleinen pendule

250 EUR

Albast Empire klokkenstel, 19e eeuw 3656
Albast Empire klokkenstel, 19e eeuw

125 EUR

Kleine staande klok 3657
Kleine staande klok

90 EUR

Antieke Franse messing tafelklok, 1880 3658
Antieke Franse messing tafelklok, 1880

90 EUR

Antieke Franse pendule met porselein, 1860 3659
Antieke Franse pendule met porselein, 1860

120 EUR

Franse pendule, 1860 3660
Franse pendule, 1860

80 EUR

Romantische Franse pendule, 1860 3661
Romantische Franse pendule, 1860

100 EUR

Staande Junghans klok, 1930 3662
Staande Junghans klok, 1930

55 EUR

Engelse staande klok, 19e eeuw 3663
Engelse staande klok, 19e eeuw

70 EUR

2x Schoolklokken 3664
2x Schoolklokken

30 EUR

Bakelieten wandklok, 1940 3665
Bakelieten wandklok, 1940

35 EUR

Friese staartklok 3666
Friese staartklok

45 EUR

2x Antieke Schwarzwalder klokken 3667
2x Antieke Schwarzwalder klokken

50 EUR

Oude Duitse portaalklok 3668
Oude Duitse portaalklok

40 EUR

Schwarzwalder klok 3669
Schwarzwalder klok

25 EUR

2-Gewichten regulateur 3670
2-Gewichten regulateur

200 EUR

3-Delig Frans pendule stel 3671
3-Delig Frans pendule stel
Startprijs 160 EUR
Empire klokje 3672
Empire klokje

60 EUR

Franse pendule, 1870 3673
Franse pendule, 1870
Startprijs 220 EUR