Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

6x Wandkandelaren
Resultaat: 35 EUR

Zes antieke bronzen kaarskandelaren. Historisme. Circa 1890. Afmeting: 20 - 24 cm. In goede staat.

3x Antiek
Resultaat: 30 EUR

Drie maal antiek. Bestaande uit: Twee 19e eeuwse speculaasplanken. Eén Duitse speelgoed koe op wielen. Circa 1920. Afmeting: 14 - 16 cm. In redelijk/goede staat.

.
Resultaat: 30 EUR

Antiek keramieken presenteertablet met vernikkelde omranding. Jugendstil. Circa 1915. Afmeting: 54 x 40 cm. In goede staat.

Duitse vooroorlogse camerstandaard
Resultaat: 30 EUR

Duitse vooroorlogse messing camerastandaard. D.R.P. Excelsior Germany. Afmeting: H 120 cm. In goede staat.

Art Deco Philips luidspreker
Resultaat: 30 EUR

Antieke Philips Art Deco luidspreker. Verstelbaar. Functie niet getest. Circa 1930. Afmeting: 30 x 28 x 12 cm. In goede staat.

Voor-oorlogse Duitse Radiostat
Resultaat: 30 EUR

Duits vooroorlogs Radiostat stroomimpuls apparaat met accessoires. Circa 1920. Afmeting: 26 x 23 x 12 cm. In goede staat.

Beschilderde melkbus + dienblad
Resultaat: 30 EUR

Beschilderde melkbus + dienblad. Afmeting: 50 - 66 cm. In goede staat.

Antieke hoge heren hoed
Resultaat: 30 EUR

Antieke hoge heren hoed in doos. Gebroeders Oostvogel Heerenmodes. Circa 1940. Afmeting: 14 x 24 x 31 cm. In goede staat.

3x Antieke weegevenaars
Resultaat: 30 EUR

Drie antieke ijzeren weegevenaars met contra gewichten. Afmeting: 35 - 65 cm. In goede staat.

Jugendstil-stijl tafellamp
Resultaat: 30 EUR

Jugendstil-stijl tafellamp met bronskleurige voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 31 x 14 cm ø. In goede staat.

5-Delige Art Deco bureauset, 1930
Resultaat: 30 EUR

Vijf-delige marmeren Art Deco bureauset. Circa 1930. Afmeting: 14 - 28 cm. In goede staat.

Oosterse waaier
Resultaat: 30 EUR

Fraaie Oosterse gesneden en opengewerkte waaier. Voorzien van floraal doek met bijen en vlinders. Afmeting: 30 cm. Kleine beschadiging. Verder in goede staat.

19e Eeuwse bronzen wandblaker
Resultaat: 30 EUR

19e Eeuwse bronzen wandblaker met herenportret. Afmeting: 28 x 19 x 12 cm. In goede staat.

Schildpad doos
Resultaat: 30 EUR

19e Eeuwse schildpad dekseldoos. Gecontourneerd met benen pootjes. Stukje van deksel af en haarscheur. Afmeting: L 13 x B 9 x H 5 cm. In redelijke staat.

4x Oude schilderij verlichting
Resultaat: 30 EUR

Vier oude messing schilderij verlichtingslampen. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 22 cm. In goede staat.

3x Miniaturen
Resultaat: 30 EUR

Drie miniaturen. Twee maal handbeschilderde limoges plaquettes, dames. Eén maal reproductie in houten lijst. Afmeting: 5 - 12 cm. In goede staat.

Blaker + potje, 18e eeuw
Resultaat: 30 EUR

18e - 19e Eeuwse messing blaker en twee kristallen inktpotjes met zilveren monturen. Afmeting: 8 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

Groot lot diversen
Resultaat: 25 EUR

Groot lot diversen. Onder andere: Glas, keramiek, porselein et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 52 cm. In goede staat.

Antieke mahonie theestoof
Resultaat: 25 EUR

Antieke mahoniehouten theestoof met bandintarsia. Afmeting: 45 x ø 37 cm. In goede staat.

4x Antieke bronzen scharen
Resultaat: 20 EUR

Vier antieke Oosterse bronzen scharen. Afmeting: 10 - 16 cm. In goede staat.

Antiek presenteertablet, 1920
Resultaat: 20 EUR

Antiek Duits keramieken presenteertablet met vernikkelde messing omranding. Circa 1920. Afmeting: 45 x 35 cm. In goede staat.

2x Antiek, 1900
Resultaat: 20 EUR

Twee maal antiek. Circa 1900. Bestaande uit: Beschilderde opaline petroleumlamp + tinnen Tiel Utrecht kraantjeskan. Afmeting: 38 - 65 cm. In goede staat.

4x Oud/antiek messing
Resultaat: 20 EUR

Vier maal oud/antiek messing. Bestaande uit: Dekseldoos, Friese koperkunst. Bewerkte snotneus. Makkum's tabakspotje. Doofpotje, Tiel-Holland. Afmeting: 5 - 28 cm. In goede staat.

Antieke bureauset
Resultaat: 20 EUR

W.F. antieke twee-delige bureauset in lederen houder. Briefopener + schaar. Gegraveerd, deels verguld. Afmeting: 27 cm. In goede staat.