Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
6x Wandkandelaren 2472
6x Wandkandelaren

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
3x Antiek 2159
3x Antiek

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
. 2164
.

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Duitse vooroorlogse camerstandaard 2215
Duitse vooroorlogse camerstandaard

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Art Deco Philips luidspreker 2218
Art Deco Philips luidspreker

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Voor-oorlogse Duitse Radiostat 2219
Voor-oorlogse Duitse Radiostat

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Beschilderde melkbus + dienblad 2288
Beschilderde melkbus + dienblad

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Antieke hoge heren hoed 2329
Antieke hoge heren hoed

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
3x Antieke weegevenaars 2342
3x Antieke weegevenaars

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Jugendstil-stijl tafellamp 2381
Jugendstil-stijl tafellamp

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
5-Delige Art Deco bureauset, 1930 2394
5-Delige Art Deco bureauset, 1930

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Oosterse waaier 2438
Oosterse waaier

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
19e Eeuwse bronzen wandblaker 2450
19e Eeuwse bronzen wandblaker

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Schildpad doos 2456
Schildpad doos

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
4x Oude schilderij verlichting 2465
4x Oude schilderij verlichting

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
3x Miniaturen 2469
3x Miniaturen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Blaker + potje, 18e eeuw 2486
Blaker + potje, 18e eeuw

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Groot lot diversen 2326
Groot lot diversen

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Antieke mahonie theestoof 2476
Antieke mahonie theestoof

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
4x Antieke bronzen scharen 2425
4x Antieke bronzen scharen

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Antiek presenteertablet, 1920 2449
Antiek presenteertablet, 1920

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2x Antiek, 1900 2474
2x Antiek, 1900

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
4x Oud/antiek messing 2475
4x Oud/antiek messing

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Antieke bureauset 2484
Antieke bureauset

Resultaat:

20 EUR