Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2x Eiken medicijnkastjes 4099
2x Eiken medicijnkastjes

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Mahonie etageretafel 4100
Mahonie etageretafel

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Oosterse hangvitrine 4101
Oosterse hangvitrine

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Antieke piedestal, 1880 4102
Antieke piedestal, 1880

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Duitse naaitafel, 1880 4103
Duitse naaitafel, 1880

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Eiken 1-deurs kussenkast 4104
Eiken 1-deurs kussenkast

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Duitse speeltafel, 1890 4105
Duitse speeltafel, 1890

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Grote 19e eeuwse vergulde spiegel 4106
Grote 19e eeuwse vergulde spiegel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Engelse Art Deco stoel 4107
Engelse Art Deco stoel

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Antiek kastje met lades, 1890 4108
Antiek kastje met lades, 1890

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
2x Louis Philippe armleunstoelen 4109
2x Louis Philippe armleunstoelen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
4x Oude Chinese roodlak stoeltjes 4110
4x Oude Chinese roodlak stoeltjes

Resultaat:

150 EUR

Antieke Mechelse armleunstoel 4111
Antieke Mechelse armleunstoel
Startprijs 80 EUR
Verkocht
4x Rococo-stijl stoelen 4112
4x Rococo-stijl stoelen

Resultaat:

100 EUR

Mahonie nachtkastje 4113
Mahonie nachtkastje
Startprijs 150 EUR
Eiken Gründer bureau 4114
Eiken Gründer bureau
Startprijs 325 EUR
Verkocht
Mahonie tafel, 1870 4115
Mahonie tafel, 1870

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Engelse schrijfsecretaire 4116
18e Eeuwse Engelse schrijfsecretaire

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
6x Antieke Franse stoelen 4117
6x Antieke Franse stoelen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Antieke Mechelse schrijftafel 4118
Antieke Mechelse schrijftafel

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Engelse klaptafel (mahonie) 4119
Engelse klaptafel (mahonie)

Resultaat:

220 EUR

Antieke bijzettafel, 1880 4120
Antieke bijzettafel, 1880
Startprijs 80 EUR
Antieke Engelse hangoor tafel 4121
Antieke Engelse hangoor tafel
Startprijs 100 EUR
Antiek Engels kamergemak 4122
Antiek Engels kamergemak
Startprijs 90 EUR
Mahonie laden-commode 4123
Mahonie laden-commode
Startprijs 100 EUR
Antieke pathefoon, 1920 4124
Antieke pathefoon, 1920
Startprijs 140 EUR
Verkocht
Antieke Franse bijzettafel, 1900 4125
Antieke Franse bijzettafel, 1900

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Antieke Franse jachtkast 4126
Antieke Franse jachtkast

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Mechelse eiken vitrinekast 4127
Mechelse eiken vitrinekast

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Antieke kist, 1900 4128
Antieke kist, 1900

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke piedestal, 1900 4129
Antieke piedestal, 1900

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Engelse armleunstoel 4130
Engelse armleunstoel

Resultaat:

80 EUR

19e Eeuwse naaitafel 4131
19e Eeuwse naaitafel
Startprijs 250 EUR
18e Eeuwse bijzettafel 4132
18e Eeuwse bijzettafel
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Eiken dekenkist, 17e - 18e eeuw 4133
Eiken dekenkist, 17e - 18e eeuw

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Franse boeren wijnspinde 4134
Franse boeren wijnspinde

Resultaat:

100 EUR

Antiek Drents kabinet 4135
Antiek Drents kabinet
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Spiegel met schilderij 4136
Spiegel met schilderij

Resultaat:

190 EUR

Engels damesbureau met intarsia 4137
Engels damesbureau met intarsia
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Mahonie passpiegel 4138
Mahonie passpiegel

Resultaat:

425 EUR

Tafeltje met marmeren blad 4139
Tafeltje met marmeren blad
Startprijs 200 EUR
Mahonie kabinet 4140
Mahonie kabinet
Startprijs 450 EUR
Verkocht
4x Engelse mahonie stoelen 4141
4x Engelse mahonie stoelen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Louis Seize-stijl fauteuil 4142
Louis Seize-stijl fauteuil

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
19e Eeuwse turfkist 4143
19e Eeuwse turfkist

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Empire mahoniehouten uittrektafel 4144
Empire mahoniehouten uittrektafel

Resultaat:

180 EUR

Eiken commode, 1820 4145
Eiken commode, 1820
Startprijs 125 EUR
Verkocht
4-Delige min-tafelset 4146
4-Delige min-tafelset

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
17e Eeuwse Zeeuwse kast 4147
17e Eeuwse Zeeuwse kast

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Hoekvitrine+kapstok 4148
Hoekvitrine+kapstok

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
6x 19e Eeuwse Biedermeier stoelen 4149
6x 19e Eeuwse Biedermeier stoelen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2x Mahonie piedestals 4150
2x Mahonie piedestals

Resultaat:

165 EUR

Eén-deurs vitrinekast, 224 x 77 x 75 cm. 4151
Eén-deurs vitrinekast, 224 x 77 x 75 cm.
Startprijs 200 EUR
Eén-deurs vitrinekast 4152
Eén-deurs vitrinekast
Startprijs 200 EUR
Verkocht
1-Deurs teakhouten vitrine 4153
1-Deurs teakhouten vitrine

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
1-Deurs teakhouten vitrine 4154
1-Deurs teakhouten vitrine

Resultaat:

225 EUR

2 Bijzettafels oosters gesneden. 4155
2 Bijzettafels oosters gesneden.
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Oosterse piedestal 4156
Oosterse piedestal

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke Franse tafel met lade 4157
Antieke Franse tafel met lade

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Bruin lederen fauteuil 4158
Bruin lederen fauteuil

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antieke Jugendstil speeltafel, 1915 4159
Antieke Jugendstil speeltafel, 1915

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Louis Seize damesbureau 4160
Louis Seize damesbureau

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Schommelstoel (iepenhout) 4161
Schommelstoel (iepenhout)

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Noten 1-deurs kast, 1880 4162
Noten 1-deurs kast, 1880

Resultaat:

250 EUR

Hollandse vitrine-opzetkast 4163
Hollandse vitrine-opzetkast
Startprijs 250 EUR
Theetafel met lade 4164
Theetafel met lade
Startprijs 80 EUR
19e Eeuwse spiegel 4165
19e Eeuwse spiegel
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Antieke spiegel, 1820 4166
Antieke spiegel, 1820

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
18e Eeuws Engels secretaire 4167
18e Eeuws Engels secretaire

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Franse eettafel 4168
Franse eettafel

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
19e Eeuws wortelnoten schrijfbureau 4169
19e Eeuws wortelnoten schrijfbureau

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Massief eiken salontafel 4170
Massief eiken salontafel

Resultaat:

90 EUR

Thee-serveerwagen, 1960 4171
Thee-serveerwagen, 1960
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Barok vitrinekast, 1880 4172
Barok vitrinekast, 1880

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
19e Eeuwse wortelnoten theetafel 4173
19e Eeuwse wortelnoten theetafel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Hangvitrinekast 4174
Hangvitrinekast

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Eiken theekastje, 1915 4175
Eiken theekastje, 1915

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Boekenkast met schuifdeuren 4176
Boekenkast met schuifdeuren

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Oosterse bijzettafel 4177
Oosterse bijzettafel

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Theekastje met afneembaar blad 4178
Theekastje met afneembaar blad

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2x Oosterse bijzettafels 4179
2x Oosterse bijzettafels

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Oosterse salontafel 4180
Oosterse salontafel

Resultaat:

105 EUR

Verkocht
Antiek schrijfbureau met stoel 4181
Antiek schrijfbureau met stoel

Resultaat:

230 EUR

Verkocht
Antieke theetafel 4182
Antieke theetafel

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Oosterse kampferkist 4183
Oosterse kampferkist

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Eiken theekastje 4184
Eiken theekastje

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
19e Eeuwse Louis Philippe vlinderbank 4185
19e Eeuwse Louis Philippe vlinderbank

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Schrijftafel met wangen, 1870 4186
Schrijftafel met wangen, 1870

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Gestoken spiegel op standaard 4187
Gestoken spiegel op standaard

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke spiegel, 1900 4188
Antieke spiegel, 1900

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Eiken hangvitrine 4189
Eiken hangvitrine

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Oude facet geslepen spiegel 4190
Oude facet geslepen spiegel

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Engelse hangoor-tafel, 1800 4191
Engelse hangoor-tafel, 1800

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Engelse tiltop-tafel 4192
Engelse tiltop-tafel

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Tafel Engelse stijl 4193
Tafel Engelse stijl

Resultaat:

100 EUR

Duitse penant commode 4194
Duitse penant commode
Startprijs 200 EUR