Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met floraal decor. Vier kopjes goed, twee beschadigd. Vijf schotels goed, één beschadigd. Afmeting: 5 x ø 11,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Duitse Jugendstil Majolica wandtegels met zwanen decor. Circa 1915. Minimale chip. Afmeting: 15,5 x 15,5 cm. In goede staat.
Vijf diverse Hummel figuren van Goebel. Bestaande uit: Jongen en meisje maken muziek, nr. 150. Meisje met bloemen en vogeltje, nr. 351. Meisje met paraplu en picknickmand 'Visiting a invalid', nr. 382...
18e Eeuws Chinees Imari porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Haarlijn handvat. Chip binnenrand deksel. Afmeting: 10 x 13 x 9 cm ø. In redelijk/goede staat.
12x Italiaanse polychrome Fayence Neo Renaissance borden. Horoscopen. Met blindmerk Bassam. Afmeting: ø 28 cm. In goede staat.
Antieke Chinese celadon vaas met draak rondom. Twee-dimensionaal. Terracotta, geglazuurd. 17e Eeuw of ouder. Afmeting: 14 x ø 15 cm. In goede staat.
Zeven maal oud Chinees porselein. Vaasjes + snuffbottles. Bodemmerken. Afmeting: 6- 8 cm. In goede staat.
Zeven diverse Hummel figuren van Goebel. Bestaande uit: Jongetje zit in appelboom, nr. 142. Jongetje met pet en strik 'Lucky Fellow', nr. 560. Jongen op hek met vogel, nr. 111. Jongen en meisje met ma...
Oude/antieke Chinese Yixing trekpot met Foo-hond en bamboe decor. Bodemmerk. Afmeting: 12,5 x 17,5 x ø 9,8 cm. In goede staat.
Acht antieke Chinees porseleinen miniatuur vaasjes. 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 6 - 7 cm. In redelijk/goede staat.
Twee gesigneerde 19e eeuwse Imari porseleinen schelpvormige sierschotels met landschappen/floraal en goud decor. Eén bord chip. Afmeting: 26 x 33 x 4,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Afmeting: ø 22,8 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse geribbelde Imari porseleinen siervazen met florale/paradijsvogel decor. Afmeting: 36,5 cm. In goede staat.
Twee mooie 19e eeuwse Imari porseleinen vazen met honingraat vlakken en acht-kantige hals. Met florale/vogel decor. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen lampenvoet met Familie Noir figuren decor, vogels en bloemen. Circa 1920. Houten basement met messing montuur. Afmeting: H 82 x ø 21 cm. In goede staat.
Antiek keramieken Wachters Bach visservies. Circa 1900. Genummerd en gemerkt met honingkorf. Bestaande uit: 6x visborden, 6x oesterborden, 6x graat-schaaltjes en één sauskom. Afmeting: 21 - 26 cm. In ...
Drie maal oud/antiek Chinees jade. Bestaande uit: twee armbanden en één amulet. Afmeting: 7,5 - 8 cm. In goede staat.
Drie maal Chinees porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee Kantonese gemberpotten. Eén Familie Rose vaas, republiek, bodemmerk. Afmeting: 19 - 31 cm. In goede staat.
Duits A.W. Decor China Purper servies. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit theekan, 2x koffiekan, theebus, 2x melk, 1x suiker, schaaltjes, gebaksschaal, 15 borden, bonbonschaal, 20 kop/schotels, 14 p...
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met landschappen decor. Eén beschadigd. Twee met lichte randglazuurschade. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Japans/Chinees porseleinen bloempotten. Octagonaal. Circa 1890. Kleinere bloempot haarlijnen. Afmeting: 17 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke Cargo schotels met floraal decor en craquele glazuur. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: ø 22 cm. In goede staat.
Zeer grote gesigneerde 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotel met bloempot decor. Eén chip. Afmeting: ø 46,5 cm. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen capucijner kom met Familie Rose floraal decor. Afmeting: 7 x ø 14,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Kang ci Chinees porseleinen gecontourneerde borden met karpers en tuin decor. Eén bord haarlijn. Eén bord gelijmd. Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijke staat.
Drie antieke Chinees porseleinen borden met blauwe decors. Afmeting: ø 25 - 26 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels met floraal decor en bodemmerk. Eén bord minimale chips. Eén bord haarscheuren + chips. Afmeting: ø 24,5 cm. In redelijke staat.
Acht diverse Hummel figuren van Goebel. Bestaande uit: Meisje met taart 'Sweet as can be', nr. 541. Jongen met krijtbord 'One plus one', nr. 556. Jongen met grote strik 'Scamp', nr. 553. Jongen met la...
Vier diverse Hummel figuren van Goebel. Bestaande uit: Kerstkribbe met engel en kaarsje, nr. 54. Jongen met cello, nr. 89. Jongen en meisje onder paraplu 'Stormy weather', nr. 71. Jongen met fluit op ...
Drie antieke Chinees porseleinen borden. Bestaande uit: Groot Imari bord, circa 1800, goed. Diepe Imari schotel, haarlijn. Familie Rose bord, gelijmd. Afmeting: ø 21,5 - 24 cm. In matig/goede staat.
Antieke porseleinen petroleumlamp met putti en bloemen. Circa 1880. Ongemerkt. Enkele chip bloemen. Afmeting: H 38 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen gecontourneerde schotels met floraal decor. Afmeting: ø 10,5 cm. In goede staat.
Twee antieke lampenvoeten. China/Japan. Eén maal met blauw porseleinen vaas met standring in blauw, circa 1900. Eén maal wit porselein met goud decor. Afmeting: 23 - 43 cm. In goede staat.
Antiek Duits Nymphenburg porseleinen servies. Circa 1900. Maison J. Dimièr Genève. Handbeschilderd, floraal + goud. Bestaande uit: 13 kopjes, 9 schotels + melkkan. Eén chip, één reparatie. Afmeting: 7...
Twee grote 19e eeuwse gecontourneerde Imari porseleinen sierschotels met florale decor. Afmeting: ø 40 - 46 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese Kantonese theeserviesjes. 20e Eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 5 - 20 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen celadon kommen met bodemmerk. Afmeting: 6,5 x ø 14 cm / 6,8 x ø 13,8 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen borden. 18e Eeuw. Eén maal Queng Lung, floraal. Eén maal vaas decor, chips. Afmeting: ø 22 - ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke majolica jardiniere met floraal/vogel decor. Genummerd. Circa 1915. Twee oude haarlijnen. Afmeting: 21 x 40 x 22 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinese miniatuur vaasjes. Knobbelvaas één chip. Afmeting: 8 - 9 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose drakenvaas met goud-ondergrond en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 51 x 22 cm ø . In goede staat.
Antieke Chinese Ming dekseldoos. Terracotta, deels groene glazuur. Grafgift. Bodemvondst. Afmeting: 11 x 15,5 x 10 cm. In goede staat.
Oude Chinese terracotta knobbelvaas met groen glazuur en vleermuiskoppen. Afmeting: 17 cm. In goede staat.
Zes antieke Chinees porseleinen vazen. Beschadigd. Afmeting: 14,5 - 26 cm. In redelijke staat.
Grote antieke historisme majolica wandsierschotel. Circa 1880. Neo Renaissance. Blindmerk + nr. 1674. Oude haarlijn. Afmeting: ø 49,3 cm. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuws Imari porseleinen scheerbekken met floraal decor. Afmeting: ø 25 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met groene glazuur, vogelkoppen en bodemmerk. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
Twe grote handbeschilderde Chinees porseleinen vazen met landschappen decors en signatuur. 20e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Drie maal Chinees porselein. Twee maal antieke gemberpotten. Eén maal Queng Lung bord, chip. Afmeting: 16 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Vier oude Chinees porseleinen chicken bowls met emaille decor. 20e Eeuw. Afmeting: 4,6 x ø 15 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met landschappen decor. Eén maal groot, octagonaal, goed. Twee maal kleiner, beide haarlijn. Afmeting: ø 23 - 24,5 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinese Blanc de Chine porseleinen Quan Yin met bodemmerk. Afmeting: 27,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen kom met gele en groene glazuur, floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 6 x 11,4 cm ø. In goede staat.
30er-Jaren keramieken os met lederen koppel. Ongemerkt. Afmeting: 26 x 40 x 13 cm. In goede staat.
Vier maal antiek Chinees porselein. Twee 19e eeuwse schalen, Foo-hond, tekst, floraal, bodemmerk, goed. Eén pap-bordje, Familie Rose/vogel decor, haarlijn. Eén kom, Amsterdams' Bont, haarlijnen. Afmet...
Acht maal 19e eeuws Imari porseleinen vazen. Divers. Enkele chips. Afmeting: 15 - 27 cm In redelijk/goede staat.
Twee zeer grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotels met florale en geisha decor. Afmeting: ø 41 - 46 cm. In zeer goede staat.
Porseleinen tegel door P. Fracken. 1985. Winters stadsgezicht met figuren. Handbeschilderd. Afmeting: H 20 x B 30 cm. In goede staat.
Vier antieke Japanse Kutani porseleinen vazen. Circa 1900. Hoge vaas chip bovenrand. Afmeting: H 17 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kom met florale decor en bodemmerk. Twee haarlijnen. Afmeting: 7,5 x ø 15,6 cm. In redelijke staat.
Acht maal diverse keramieken handbeschilderde grote sierschotels. Gesigneerd. Onder andere terracotta. 20e Eeuw. Europa. Afmeting: Ø 31 - 42 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Amsterdams' Bont schenkkannetje met deksel. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Duitse Hummel keramieken tafellamp van Goebel, met hond en kind. W. Goebel 1935 - West Germany. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Vier antieke Chinese borden. Bestaande uit: Twee maal Imari, 18e eeuw, beschadigd. Twee maal Familie Rose, 18e eeuw, beschadigd. Afmeting: ø 22 - 23 cm. In matige staat.
Vier stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Onder andere: Kang Xi, 2x Familie Rose. Eén bord onbeschadigd. Afmeting: ø 19,5 - 23 cm. In matig/redelijk/goede staat.
Vijf 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes. Bestaande uit: Vier Capucijner kopjes met zotjes. Eén maal Amsterdams' bont. Afmeting: 6,5 - 7 cm. In goede staat.
Vijf maal 18e eeuws Chinees porselein met Amsterdams bont decor. Bestaande uit: Kom, haarlijn + drie schotels, kapot + vier kopjes, waarvan één goed. Afmeting: 6 - 15 cm. In redelijke staat.
Vier-delig, 19e eeuws, Imari porseleinen kaststel. Bestaande uit: Twee baluster vazen heel, twee deksels beschadigd, twee vazen beschadigd. Afmeting: 20 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal antiek Hollands plateel. Eén maal Jugendstil hengselvaas, Gouda Regina Ispahan, circa 1915. Eén maal Corel Schoonhoven oorvaas, circa 1915. Afmeting: 15 - 36 cm. In goede staat.
Drie maal antiek Russisch porselein. St. Petersburg? Circa 1900. Gemerkt, twee adelaren Rusland. Handbeschilderd, bloemen decor. Bestaande uit: Kom + theepot en drie schotels. Afmeting: 13 - 24 cm. In...
Italiaanse Capodimonte-stijl spiegel met opgewerkte bloemen. Enkele beschadigingen aan bloemen. Afmeting: H 85 x B 50 cm. In redelijk/goede staat.
Negen maal antiek Hollands Jugendstil plateel. Circa 1915. Bestaande uit: Vijf kop en schotels, plateelbakkerij Zuid Holland, decor Juliette. Eén suikerpot Juliette, hengsel gelijmd. Eén vaasje, Holla...
Duits Villeroy en Boch servies. Decor Bone China. Bestaande uit: Theepot, melk/suiker set, 6x kop en schotels, 6x ontbijtborden. Minimale chips mogelijk. Afmeting: 9 - 27 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Imari porseleinen sierschotels. Eén maal paradijsvogel decor. Eén maal bloemvaas + Foo honden decor. Afmeting: ø 37 - 40 cm. In goede staat.
Grote gepolychromeerde terracotta zeerover met goud decor. Satsuma, Japan. 20e Eeuw. Pistool beschadigd. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal oud Chinees Familie Rose porselein met floraal/vogels/figuren decor. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 39 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselvazen met goud decor en fijne beschildering. Beide beschadigd. Afmeting: 47 x ø 21 cm. In matige staat.
Groot oud/antiek Chinees terracotta lachend varken met medaillon etc. Chip oor. Afmeting: 26 x 30 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuwse Imari porseleinen scheerbekken met bloemvaas decor. 1x Randrestauratie. Afmeting: 26,5 cm. In redelijk/goede staat.
Negen antieke Chinees porseleinen borden. Zes maal Familie Noir, bodemmerk, floraal, 19e eeuw, Japan? Drie maal blauw/wit, bodemmerk, floraal, 18e eeuw. Eén chip. Afmeting: ø 18 - 19 cm. In goede staa...
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met landschappen decors. Eén gaaf. Twee met chips. Eén met haarscheur. Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen kom met floraal decor. Chip. Afmeting: 9 x ø 29 cm. In redelijk/goede staat.
Tien delen 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Divers. Bestaande uit: Drie kopjes, alle drie hebben chips. Zeven schotels, twee maal haarscheur, één maal chip. Onder andere Kang Xi. Afmeting: 8 - 12 c...
Zeven maal antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Zes schotels + één kopje. Divers. Bodemmerken. Kopje chip. Twee schotels beschadigd, één schotel chip. Afmeting: 9 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf maal oud/antiek Chinees porselein. Divers. Bestaande uit: 2x Republiek knobbelvazen. 1x Familie Rose, vogels/bloesemboom decor, chip. 1x Kantonese penselenvaas met bodemmerk. 1x Familie Rose gemb...
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen papborden met tuin decor. Drie met haarlijn/beschadigingen. Eén goed. Afmeting: ø 17 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Imari schenkkan met goud/tuin decor. Afmeting: 10 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen rolwagen vaas met bamboe decor. 20e Eeuw. Bodemmerk. Afmeting: H 39 cm. ø 17 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen Familie Rose borden met emaille figuren decor. 20e Eeuw. Eén blindmerk. Afmeting: ø 32 - 32 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen op sokkels met Amsterdams Bont decor. Eén met haarlijn en één gelijmd. Afmeting: 15 - 16 cm. In redelijke staat.
Oude/antieke grote Chinese groene jade drakenvaas met houtgestoken console. Afmeting: 21 x 12 x 8 cm. In goede staat.
Chinese Yixing trekpot met vlechtwerk decor. 21e Eeuw. Afmeting: 10 x 16 x 8 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese houtgesneden bamboe penselenpotten met teksten en landschappen decor. 19e Eeuw. Eén krimpnaad. Afmeting: H 21 x ø 7 cm. In goede staat.
Grote Duitse keramieken herdershond. Circa 1930 - 1940. Onduidelijk gemerkt. Afmeting: 20 x 36 x 10 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen dekselpotten. Eén maal draken decor. Eén maal Familie Rose decor, perziken, vleermuizen. Afmeting: 25 - 26 cm. In goede staat.