Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Theo Wolvecamp, Abstracte compositie 1060
Theo Wolvecamp, Abstracte compositie

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Patrick Nagel, Dame met oorbel 1037
Patrick Nagel, Dame met oorbel

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Patrick Nagel, Damesbuste 1035
Patrick Nagel, Damesbuste

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Vissen onder water 1177
Onduid. gesig., Vissen onder water

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
P.H. Topalski, Joodse man 1074
P.H. Topalski, Joodse man

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
James Holmyard, Australisch landschap met schapen 1051
James Holmyard, Australisch landschap met schapen

Resultaat:

175 EUR

H. A. Schaep, Hollands havengezicht 1861 1089
H. A. Schaep, Hollands havengezicht 1861
Startprijs 170 EUR
Verkocht
Iman Sutopo, Girl 1094
Iman Sutopo, Girl

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
G. Krol, Gezicht op Aamsveen 1191
G. Krol, Gezicht op Aamsveen

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Lot Chas Crombi karikaturen (8x) 1415
Lot Chas Crombi karikaturen (8x)

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Balman, Hollands havengezicht in de sneeuw 1446
Balman, Hollands havengezicht in de sneeuw

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Daniels, Hollands strandgezicht 1403
Daniels, Hollands strandgezicht

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
G. Corneille, Abstracte compositie 1062
G. Corneille, Abstracte compositie

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
P.J.A. Wagemans, Amsterdams' grachtengezicht 1047
P.J.A. Wagemans, Amsterdams' grachtengezicht

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
M. Vernet, Dame op sofa 1151
M. Vernet, Dame op sofa

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Chr. Koelemeijer, Wintergezicht met figuren 1269
Chr. Koelemeijer, Wintergezicht met figuren

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
A. Franelco, Kerk interieur 1307
A. Franelco, Kerk interieur

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Russische ikoon, 19e eeuw 1192
Russische ikoon, 19e eeuw

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Berglandschap 1113
Ongesigneerd, Berglandschap

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Onduid.gesign., Landschap met vee 1088
Onduid.gesign., Landschap met vee

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Willem Noordijk, Landschap met zandpad 1083
Willem Noordijk, Landschap met zandpad

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Russische School, Vrouwengezichten 1061
Russische School, Vrouwengezichten

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Jan Knikker jr., Veenlandschap met ondergaande zon 1053
Jan Knikker jr., Veenlandschap met ondergaande zon

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
E. de Kat, Aanlegsteiger met boten 1385
E. de Kat, Aanlegsteiger met boten

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
J. Cossaar, Visverkoopster met klant op markt 1045
J. Cossaar, Visverkoopster met klant op markt

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Th. Hekker, Stilleven met mand appels 1351
Th. Hekker, Stilleven met mand appels

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Onduid.gesign., Stoomlocomotief 1193
Onduid.gesign., Stoomlocomotief

Resultaat:

145 EUR

Verkocht
W. Raaphorst, Weiland met koeien 1322
W. Raaphorst, Weiland met koeien

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
J.P. Veerman, Avondmarkt 1272
J.P. Veerman, Avondmarkt

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
H. Brood, De kus 1438
H. Brood, De kus

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Antiquarische brieven 1142
Antiquarische brieven

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Alb. B.J. Mulder, Vaas met bloemen 1241
Alb. B.J. Mulder, Vaas met bloemen

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Monogram A.K. van C., Indonesische dame 1422
Monogram A.K. van C., Indonesische dame

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
H. van Leeuwen van Oudewater, Landschap met ploegende boer 1225
H. van Leeuwen van Oudewater, Landschap met ploegende boer

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
18e Eeuwse gravure, Haarlemmer poort 1426
18e Eeuwse gravure, Haarlemmer poort

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Antieke Duitse landkaart 1303
Antieke Duitse landkaart

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Landschap met ruïnes 1479
Ongesigneerd, Landschap met ruïnes

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
L. Stutterheim, Boeren huisje met strodak 1283
L. Stutterheim, Boeren huisje met strodak

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
L. v.d. Poll, Strandgezicht met vissersvolk 1266
L. v.d. Poll, Strandgezicht met vissersvolk

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Johannes Garst, Surrealistisch figuur 1115
Johannes Garst, Surrealistisch figuur

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Landschap met bloeiende cactussen 1084
Ongesigneerd, Landschap met bloeiende cactussen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Igor A. Barkhatkov, Vaas met wilde bessentakken 1413
Igor A. Barkhatkov, Vaas met wilde bessentakken

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Frans Baayens, Boerderij met beek en kippen 1284
Frans Baayens, Boerderij met beek en kippen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
G.L. Kiers, Katwijkse platbodem op volle zee 1277
G.L. Kiers, Katwijkse platbodem op volle zee

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
A. Fürstmann, Bergmeer met huis 1273
A. Fürstmann, Bergmeer met huis

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Onduid. gesign., Landschap met boerderij 1200
Onduid. gesign., Landschap met boerderij

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
J.H. Kaemmerer, Stal met kippen 1168
J.H. Kaemmerer, Stal met kippen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
G.F. Theijssen, Riviergezicht 1352
G.F. Theijssen, Riviergezicht

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
E. v.d. Ven, Vaas met anemonen 1304
E. v.d. Ven, Vaas met anemonen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Theo Goedvriend, Stilleven met boeddha, waaier etc. 1461
Theo Goedvriend, Stilleven met boeddha, waaier etc.

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Oude Chinese houtsnede/aquarel 1337
Oude Chinese houtsnede/aquarel

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
A. Verwey, Kippen in stal 1407
A. Verwey, Kippen in stal

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Hulshoff Pol, Liggende poes 1465
Hulshoff Pol, Liggende poes

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Piet Klaasse, Haan 1484
Piet Klaasse, Haan

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
C. Gallas, Dame met hoedje 1441
C. Gallas, Dame met hoedje

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
H.K.O., Besneeuwd standsgezicht 1190
H.K.O., Besneeuwd standsgezicht

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Carel Lodewijk Dake jr., Zandpad met boerderij 1136
Carel Lodewijk Dake jr., Zandpad met boerderij

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met rode bessen 1324
C. Cornelisz, Stilleven met rode bessen

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Chinees rolschilderij, Voorouder portret 1206
Chinees rolschilderij, Voorouder portret

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Stadsplattegronden 1141
2x Stadsplattegronden

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Chinese aquarellen, Landschappen 1104
2x Chinese aquarellen, Landschappen

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Chinees rolschilderij, Krijger 1260
Chinees rolschilderij, Krijger

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
18e Eeuwse landkaart  De Velouwe 1374
18e Eeuwse landkaart De Velouwe

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
N. v.d. Gronden, Papegaai op tak 1309
N. v.d. Gronden, Papegaai op tak

Resultaat:

105 EUR

Verkocht
C.E. Schlüter, Vrouwelijk naakt 1483
C.E. Schlüter, Vrouwelijk naakt

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Ton Anconé, Twents landschap met zandpad 1475
Ton Anconé, Twents landschap met zandpad

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Portret edele dame 1462
Ongesigneerd, Portret edele dame

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
S. Willink, Romeins gebouw in landschap 1456
S. Willink, Romeins gebouw in landschap

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
G. Driessen, Hollands wintergezicht 1449
G. Driessen, Hollands wintergezicht

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Eugene Kriel?, Handwerkende vrouw in interieur 1437
Eugene Kriel?, Handwerkende vrouw in interieur

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Christian Stemmeler, Duits stadsgezicht 1436
Christian Stemmeler, Duits stadsgezicht

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
A. v.d Ven, Hollands havengezicht met schepen 1411
A. v.d Ven, Hollands havengezicht met schepen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Joh. Buitendijk, Bosgezicht met wandelaars 1355
Joh. Buitendijk, Bosgezicht met wandelaars

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Zeilboot bij branding 1339
Ongesigneerd, Zeilboot bij branding

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Verso Eyck, Stadsgezicht 1333
Verso Eyck, Stadsgezicht

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
James Holmyard, Australisch landschap met boerderij 1313
James Holmyard, Australisch landschap met boerderij

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
G. de Bruin, Hollands havengezicht met platbodems 1281
G. de Bruin, Hollands havengezicht met platbodems

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Patrick Nagel, Damesbuste 1246
Patrick Nagel, Damesbuste

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
G. van Duffelen, Flamingoplant in vaas 1235
G. van Duffelen, Flamingoplant in vaas

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
T.E. de Vries, Stadsgezicht Utrecht 1944 1234
T.E. de Vries, Stadsgezicht Utrecht 1944

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
H.A. van Ingen, Koe bij knotwilg aan slootkant 1210
H.A. van Ingen, Koe bij knotwilg aan slootkant

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Elise Claudine Arntzenius, Vaas met bloemen 1209
Elise Claudine Arntzenius, Vaas met bloemen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
B.E. van Houten, Vrouw met teckel 1186
B.E. van Houten, Vrouw met teckel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Citroen en tin 1180
C. Cornelisz, Citroen en tin

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Gravures, 18e -19e eeuw 1147
2x Gravures, 18e -19e eeuw

Resultaat:

100 EUR

3x 19e Eeuwse aquarellen, Divers 1105
3x 19e Eeuwse aquarellen, Divers
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Indonesisch achter-glas-schilderij 1071
Indonesisch achter-glas-schilderij

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
W. Meijer, Kermis 1172
W. Meijer, Kermis

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Onduidelijk, Twee figuren bij mand 1409
Onduidelijk, Twee figuren bij mand

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Johannes Garst, Surrealistisch figuur 1116
Johannes Garst, Surrealistisch figuur

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
A.J. Slijkhuis, Boeren interieur 1208
A.J. Slijkhuis, Boeren interieur

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
F.J.D. Boers, Stal met koeien 1161
F.J.D. Boers, Stal met koeien

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Ton Anconé, Boerderij 1476
Ton Anconé, Boerderij

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Wim Nefkens, Schaapskudde met herder 1285
Wim Nefkens, Schaapskudde met herder

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
J.F. Vreudt? Man in wijnkelder 1275
J.F. Vreudt? Man in wijnkelder

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Nils Haglund, Man met helm en ticket 1135
Nils Haglund, Man met helm en ticket

Resultaat:

90 EUR