Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Theo Wolvecamp, Abstracte compositie
Resultaat: 180 EUR

Theo Wolvecamp. 1988. Handgesigneerd. Epreuve de artiste. 1925 - 1992. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 47 x B 36 cm. In goede staat.

Patrick Nagel, Dame met oorbel
Resultaat: 180 EUR

Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Dame met oorbel. 2.150 edition, 18b, 3-85 S.F. Lithografie op papier. Afmeting: H 63 x B 62 cm. In goede staat.

Patrick Nagel, Damesbuste
Resultaat: 180 EUR

Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Damesbuste. 1 200 Edition 17b 2 '86 S.F. Lithografie op papier. Afmeting: H 61,7 x B 62,7 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Vissen onder water
Resultaat: 180 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Circa 1930. Vissen onder water. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 28 cm. In goede staat.

P.H. Topalski, Joodse man
Resultaat: 175 EUR

P.H. Topalski. Joodse man met hoed en gouden muntstuk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.

James Holmyard, Australisch landschap met schapen
Resultaat: 175 EUR

James Holmyard. Australië. 1929 - 2009. Australisch landschap met schapen en schaapsherder. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

H. A. Schaep, Hollands havengezicht 1861
Startprijs 170 EUR

Henri Adolphus Schaep. 1826 - 1870. Hollands havengezicht 1861. Tekening op papier. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

Iman Sutopo, Girl
Resultaat: 170 EUR

Iman Sutopo. 1938. Indonesische School. Titel: Girl. Olieverf op papier. Afmeting: H 50 x B 50 cm. In goede staat.

G. Krol, Gezicht op Aamsveen
Resultaat: 170 EUR

Gerard Krol. 1882 - 1950. Gezicht op Aamsveen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 55 cm. In goede staat.

Lot Chas Crombi karikaturen (8x)
Resultaat: 170 EUR

Acht maal Chas Crombie. 1855 - 1967. Karikaturen betreft cricket. Copyright of Perrier Water. Lithografie op papier. Afmeting: H 15 x B 21 cm. In goede staat.

Balman, Hollands havengezicht in de sneeuw
Resultaat: 160 EUR

Balman. Tweede helft 20e eeuw. Hollands havengezicht in de sneeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

Daniels, Hollands strandgezicht
Resultaat: 160 EUR

Daniels. 21e Eeuw. Hollands strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 30 cm. In goede staat.

G. Corneille, Abstracte compositie
Resultaat: 160 EUR

Guillaume Corneille. 1922 - 2010. Vroeg werk. Epreuve de artiste. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 14 x B 31 cm. In goede staat.

P.J.A. Wagemans, Amsterdams' grachtengezicht
Resultaat: 160 EUR

P.J.A. Wagemans. 1879 - 1955. Amsterdams' grachtengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

M. Vernet, Dame op sofa
Resultaat: 160 EUR

M. Vernet. Dame op sofa. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 76 x B 100 cm. In goede staat.

Chr. Koelemeijer, Wintergezicht met figuren
Resultaat: 160 EUR

Chr. Koelemeijer. 20e Eeuw. Wintergezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 12 x B 16 cm. In goede staat.

A. Franelco, Kerk interieur
Resultaat: 150 EUR

Antoni Franelco. 20e Eeuw. Kerk interieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 51 x B 41 cm. In goede staat.

Russische ikoon, 19e eeuw
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuwse Russische ikoon. Maria met kindje Jezus en drie apostelen. Afmeting: 31,5 x 27,5 x 5 cm. In redelijk/goede staat.

Ongesigneerd, Berglandschap
Resultaat: 150 EUR

Ongesigneerd. Circa 1880. Berglandschap met figuren op zandpad. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.

Onduid.gesign., Landschap met vee
Resultaat: 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 1953. 19e Eeuw. Franse School. Barbisch? Landschap met vee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 50 cm. In redelijke staat.

Willem Noordijk, Landschap met zandpad
Resultaat: 150 EUR

Willem Noordijk. Landschap met zandpad en boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 30 cm. In goede staat.

Russische School, Vrouwengezichten
Resultaat: 150 EUR

Russische School. 2002. Kyrillisch gesigneerd verso. Vrouwengezichten met bladgoud. Acryl op linnen. Afmeting: H 48 x B 38 cm. In goede staat.

Jan Knikker jr., Veenlandschap met ondergaande zon
Resultaat: 150 EUR

Jan Knikker jr. 1911 - 1990. Veenlandschap met ondergaande zon. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

E. de Kat, Aanlegsteiger met boten
Resultaat: 150 EUR

E. de Kat. 1904 - 1974. Aanlegsteiger met boten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 65 cm. In goede staat.

J. Cossaar, Visverkoopster met klant op markt
Resultaat: 150 EUR

Jacobus Cossaar. 1874 - 1966. Visverkoopster met klant op markt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Th. Hekker, Stilleven met mand appels
Resultaat: 150 EUR

Th. Hekker. 1933. 1880 - 1959. Stilleven met mand en appels. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 55 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Stoomlocomotief
Resultaat: 145 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Olieverf op linnen op paneel. Afmeting: H 27,5 x B 44,5 cm. In goede staat.

W. Raaphorst, Weiland met koeien
Resultaat: 140 EUR

W. Raaphorst. 1870 - 1963. Weiland met koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17,5 x B 24 cm. In goede staat.

J.P. Veerman, Avondmarkt
Resultaat: 140 EUR

J.P. Veerman. 1895 - 1971. Romantische avondmarkt met kaarslicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

H. Brood, De kus
Resultaat: 140 EUR

Herman Brood. 1946 - 2001. Texoprint. De kus. Lithografie op katoen. Afmeting: H 41 x B 38 cm. In goede staat.

Antiquarische brieven
Resultaat: 140 EUR

Antiquarische brieven et cetera. Onder andere geneeskunde, apothekerslijst, betreffende fregatschip Stad Dordrecht. Kaptein J. van Nassau, geneeskunde B. Ertheiler Doctor geneeskunde aan boord van Sta...

Alb. B.J. Mulder, Vaas met bloemen
Resultaat: 135 EUR

Alb. B.J. Mulder. 1889 - 1972. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 41 cm. In goede staat.

Monogram A.K. van C., Indonesische dame
Resultaat: 130 EUR

Monogram A.K. van C. 20e Eeuw. Indonesische dame. Olieverf op paneel. Afmeting: H 41 x B 61 cm. In goede staat.

H. van Leeuwen van Oudewater, Landschap met ploegende boer
Resultaat: 130 EUR

Henk van Leeuwen van Oudewater. 1890 - 1972. Landschap met ploegende boer met drie paarden. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.

18e Eeuwse gravure, Haarlemmer poort
Resultaat: 130 EUR

18e Eeuwse handingekleurde gravure. Haarlemmer poort. Vlekje. Afmeting: H 31 x B 40 cm. In goede staat.

Antieke Duitse landkaart
Resultaat: 130 EUR

Antieke Duitse landkaart. Obersächsische Kreises oder die Mark Brandenburg und Herzogthum Pommern. Auctore F.L. Güssefeld. Circa 1780. Gravure op papier. Afmeting: H 49 x B 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Landschap met ruïnes
Resultaat: 130 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Landschap met ruïnes. Oudheid. Sepia met ophogend wit. Op papier. Afmeting: H 27 x B 18 cm. In goede staat.

L. Stutterheim, Boeren huisje met strodak
Resultaat: 125 EUR

Louis Stutterheim. 1873 - 1943. Boeren huisje met strodak. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17 x B 25 cm. In goede staat.

L. v.d. Poll, Strandgezicht met vissersvolk
Resultaat: 125 EUR

L. v.d. Poll. 21e Eeuw. Strandgezicht met vissersvolk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Johannes Garst, Surrealistisch figuur
Resultaat: 125 EUR

Johannes Garst. 1950 - . Surrealistisch figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Landschap met bloeiende cactussen
Resultaat: 120 EUR

Ongesigneerd. Art Deco. Franse School. Landschap met bloeiende cactussen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 83 x B 60 cm. In goede staat.

Igor A. Barkhatkov, Vaas met wilde bessentakken
Resultaat: 120 EUR

Igor. A. Barkhatkov. 1958 Minsk. Russische School. Vaas met wilde bessentakken. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.

Frans Baayens, Boerderij met beek en kippen
Resultaat: 120 EUR

Frans Baayens. 1896 - 1970. Boerderij met beek en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

G.L. Kiers, Katwijkse platbodem op volle zee
Resultaat: 120 EUR

G.L. Kiers. 1838 - 1916. Katwijkse platbodem op volle zee. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 18 x B 26 cm. In goede staat.

A. Fürstmann, Bergmeer met huis
Resultaat: 120 EUR

A. Fürstmann. Duitse School. Circa 1880. Bergmeer met huis en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 65 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Landschap met boerderij
Resultaat: 120 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Landschap met boerderij en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

J.H. Kaemmerer, Stal met kippen
Resultaat: 120 EUR

J.H. Kaemmerer. 1894 - 1970. Stal met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 30 cm. In goede staat.

G.F. Theijssen, Riviergezicht
Resultaat: 120 EUR

G.F. Theijssen, 1931. Riviergezicht met huis, boot en steiger. Krasje. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In redelijk/goede staat.

E. v.d. Ven, Vaas met anemonen
Resultaat: 120 EUR

E. van der Ven. Circa 1920. Vaas met anemonen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Theo Goedvriend, Stilleven met boeddha, waaier etc.
Resultaat: 120 EUR

Theo Goedvriend. 1879 - 1969. Stilleven met boeddha, koralenketting etc. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 30 cm. In goede staat.

Oude Chinese houtsnede/aquarel
Resultaat: 120 EUR

Oude Chinese houtsnede of aquarel. Decor van bloesemtakken met tekst en stempels. Houtsnede/aquarel op papier. Afmeting: H 39 x B 43 cm. In goede staat.

A. Verwey, Kippen in stal
Resultaat: 120 EUR

A. Verwey. Circa 1900. Kippen in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

Hulshoff Pol, Liggende poes
Resultaat: 120 EUR

Hulshoff pol, 1922. 1883 - 1957. Liggende poes. Potlood op papier. Afmeting: 23 x 17 cm. In goede staat.

Piet Klaasse, Haan
Resultaat: 110 EUR

Piet Klaasse, 1970. 1918 - 2001. Haan. Pastel op papier. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In goede staat.

C. Gallas, Dame met hoedje
Resultaat: 110 EUR

Corrie Gallas. 1885 - 1967. Dame met hoedje. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 35 x B 21 cm. In goede staat.

H.K.O., Besneeuwd standsgezicht
Resultaat: 110 EUR

H.K.O. Harm Kamerling Onnes? 1893 - 1985. Maison Katherine. Besneeuwd stadsgezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 41 x B 55 cm. In goede staat.

Carel Lodewijk Dake jr., Zandpad met boerderij
Resultaat: 110 EUR

Carel Lodewijk Dake jr. 1886 - 1946. Zandpad met boerderij en figuur. Beschadiging in lucht. Olieverf op karton. Afmeting: H 62 x B 50 cm. In redelijk/goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met rode bessen
Resultaat: 110 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met rode bessen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

Chinees rolschilderij, Voorouder portret
Resultaat: 110 EUR

Oud/antiek Chinees rolschilderij. Voorouder portretten. Afmeting: H 210 x B 100 cm. Aquatinta op papier. In redelijke staat.

2x Stadsplattegronden
Resultaat: 110 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse stadsplattegronden. Monnekedam, Gorchum. Gravures op papier. Afmeting: H 21 x B 27 cm / H 23 x B 27 cm. In goede staat.

2x Chinese aquarellen, Landschappen
Resultaat: 110 EUR

Twee oude Chinese aquarellen. Gesigneerd. Geisha's in landschappen. Afmeting: H 21 x B 32 cm. In goede staat.

Chinees rolschilderij, Krijger
Resultaat: 110 EUR

Oud/antiek Chinees rolschilderij. Krijger met tekens. Aquatint op papier. Afmeting: H 150 x B 60 cm. In redelijke staat.

18e Eeuwse landkaart De Velouwe
Resultaat: 110 EUR

18e Eeuwse landkaart 'De Velouwe, het laeste vierdeel van Gelderlandt'. Afmeting: H 26 x B 30 cm. In goede staat.

N. v.d. Gronden, Papegaai op tak
Resultaat: 105 EUR

N. v.d Gronden. Circa 1920. Papegaai op tak. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41x B 31 cm. In goede staat.

C.E. Schlüter, Vrouwelijk naakt
Resultaat: 100 EUR

Carl Eberhard Schlüter. 1886 - 1973. Vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x 40 cm. In goede staat.

Ton Anconé, Twents landschap met zandpad
Resultaat: 100 EUR

Ton Anconé, Oldenzaal. Kroeseboom te fleringen met zandpad en waterput. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Portret edele dame
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Portret van een edele dame. Craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 38 cm. In goede staat.

S. Willink, Romeins gebouw in landschap
Resultaat: 100 EUR

Sylvia Willink. Amsterdam 1944. Romeins gebouw in landschap. Nr. 56/200. Lithografie op papier. Afmeting: H 43 x B 55 cm. In goede staat.

G. Driessen, Hollands wintergezicht
Resultaat: 100 EUR

G. Driessen '82. Hollands wintergezicht met figuren. In 19e eeuwse stijl. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 120 cm. In goede staat.

Eugene Kriel?, Handwerkende vrouw in interieur
Resultaat: 100 EUR

Eugene Kriel? 1878. Handwerkende vrouw in interieur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 28 x B 20 cm. In goede staat.

Christian Stemmeler, Duits stadsgezicht
Resultaat: 100 EUR

Christian Stemmeler. 1928 - . Duitse School. Duits stadgezicht met vakwerkhuizen en vele figuren. Oieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.

A. v.d Ven, Hollands havengezicht met schepen
Resultaat: 100 EUR

A. v.d. Ven. Circa 1930. Hollands havengezicht met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Joh. Buitendijk, Bosgezicht met wandelaars
Resultaat: 100 EUR

Joh. Buitendijk. Circa 1900. Bosgezicht met wandelaars. Craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 63 cm. In redelijke staat.

Ongesigneerd, Zeilboot bij branding
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Zeilboot bij branding. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 33 cm. In goede staat.

Verso Eyck, Stadsgezicht
Resultaat: 100 EUR

Verso Eyck. Circa 1950. Stadsgezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

James Holmyard, Australisch landschap met boerderij
Resultaat: 100 EUR

James Holmyard. 1929 - 2009. Australië. Australisch landschap met boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 28 x B 35 cm. In goede staat.

G. de Bruin, Hollands havengezicht met platbodems
Resultaat: 100 EUR

G. de Bruin. Circa 1936. Hollands havengezicht met platbodems. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Patrick Nagel, Damesbuste
Resultaat: 100 EUR

Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Damesbuste. The Book. Alfred van der Marc collectors 1981 Mirage editions. Lithografie op papier. Afmeting: H 91 x B 61 cm. In goede staat.

G. van Duffelen, Flamingoplant in vaas
Resultaat: 100 EUR

Gerrit van Duffulen. 1889 - 1967. Flamingoplant in vaas. Olieverf op linnen. Afmeting: H 54 x B 44 cm. In goede staat.

T.E. de Vries, Stadsgezicht Utrecht 1944
Resultaat: 100 EUR

Tjomme Edzard de Vries. 1908 - 1975. Stadsgezicht Utrecht 1944. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 45 cm. In goede staat.

H.A. van Ingen, Koe bij knotwilg aan slootkant
Resultaat: 100 EUR

H.A. van Ingen. 1833 - 1898. Koe bij knotwilg aan slootkant. Aquarel op papier. Afmeting: H 16 x B 24 cm. In goede staat.

Elise Claudine Arntzenius, Vaas met bloemen
Resultaat: 100 EUR

Elise Claudine Arntzenius. 1902 - 1982. Handgesigneerd verso. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 80 cm. In goede staat.

B.E. van Houten, Vrouw met teckel
Resultaat: 100 EUR

Barbara van Houten. 1862 - 1950. Damesportret met hond. Aquarel op papier. Afmeting: H 70 x B 55 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Citroen en tin
Resultaat: 100 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met citroen en tin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

2x Gravures, 18e -19e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke gravures met Hollandse schepen. In notenhouten lijst. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 40 x B 26 cm. In goede staat.

3x 19e Eeuwse aquarellen, Divers
Startprijs 100 EUR

Drie 19e eeuwse aquarellen. Hollandse School. Twee maal monogram A.S., sepia. Eén maal ongesigneerd, aquarel. Landschappen met figuren. Afmeting: 21 - 29 cm. In goede staat.

Indonesisch achter-glas-schilderij
Resultaat: 100 EUR

Vroege Indonesische mythologie achter-glas-schilderij. Annotatie 1724. Figuren voorstelling met vele diersoorten. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.

W. Meijer, Kermis
Resultaat: 100 EUR

Wim Meijer. 1980. Kermis met vele figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Twee figuren bij mand
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk. 17e Eeuw. Twee figuren bij mand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23,5 x 19,5 cm. In matige staat.

Johannes Garst, Surrealistisch figuur
Resultaat: 100 EUR

Johannes Garst. 1950 - . Surrealistisch figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 27 cm. In goede staat.

A.J. Slijkhuis, Boeren interieur
Resultaat: 100 EUR

A.J. Slijkhuis. 1876 - 1922 Deventer. Boeren interieur met haard en heksenhaal. Olieverf op linnen. Afmeting: 62 x 54 cm. In goede staat.

F.J.D. Boers, Stal met koeien
Resultaat: 100 EUR

F.J.D. Boers. 1914 - 1987. Stal met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 47 cm. In goede staat.

Ton Anconé, Boerderij
Resultaat: 90 EUR

Ton Anconé, Oldenzaal. Twentse boerderij met kalveren en boerin bij de stift in Weerselo. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Wim Nefkens, Schaapskudde met herder
Resultaat: 90 EUR

Wim Nefkens. Circa 1920. Afmeting: 1897 - 1982. Schaapskudde met herder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.

J.F. Vreudt? Man in wijnkelder
Resultaat: 90 EUR

J.F. Vreudt? Circa 1980. Duitse School. Man in wijnkelder. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.

Nils Haglund, Man met helm en ticket
Resultaat: 90 EUR

Nils Haglund. 1939 - 1990. Man met helm en ticket. Olieverf op linnen. Afmeting: H 101 x B 101 cm. In goede staat.