Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

W. van Nieuwenhoven, Oude vrouw bij heksenhaal
Resultaat: 90 EUR

Willem van Nieuwenhoven. 1879 - 1973. Oude vrouw bij heksenhaal. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 45 x B 31 cm. In goede staat.

Chinees rolschilderij, Voorouder portret
Resultaat: 90 EUR

Oud/antiek Chinees rolschilderij. Voorouder portretten. Afmeting: H 210 x B 100 cm. Aquatint op papier. In redelijke staat.

Chinees rolschilderij, Voorouder portret
Resultaat: 90 EUR

Oud/antiek Chinees rolschilderij. Voorouder portretten. Afmeting: H 210 x B 100 cm. Aquatint op papier. In redelijke staat.

L. Landré, Dorpsgezicht met gracht en woonboten
Resultaat: 90 EUR

L. Landré. 1875 - 1952. Dorpsgezicht met gracht en woonboten. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 20 x B 30 cm. In goede staat.

G. van Kerkhof, Bootjes op het strand
Resultaat: 90 EUR

Gerard van Kerkhof. 1964. 1939 - . Bootjes op het strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.

Simon Kramer, Gezicht op boerderij
Resultaat: 90 EUR

Simon Kramer. 1940 - 2015. Gezicht op boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Leon Danchin, Jachthond met haas
Startprijs 80 EUR

Leon Danchin. 1887 - 1938. Jachthond met haas. Ingekleurde ets op papier. Waterschade rechts langs passe partout. Afmeting: H 54 x B 44 cm. In redelijke staat.

T. Ankone, Boererij op Bommelas
Resultaat: 80 EUR

T. Ankone, Oldenzaal. Boerderij de Bommelas. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

W. Verhave, Zonnige boerderij met kippen
Resultaat: 80 EUR

W. Verhave. Circa 1930. Zonnige boerderij met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

2x 16e - 17e Eeuwse gravures, Coevorden
Resultaat: 80 EUR

Twee 16e - 17e eeuwse gravures. Stadsplattegronden Coevorden. Uiterst zeldzaam. Eén maal Anno Domini 7 May 1594, belegering Coevorden/Steewyck. Eén maal belegering Coevorden. Afmeting: 26 - 32 cm. In ...

L.H. v.d. Braak, Boerenfamilie voor het huis
Resultaat: 80 EUR

L.H. v.d. Braak. 1856. Boerenfamilie voor het huis. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21,5 x B 29 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met schelpen
Resultaat: 80 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met schelpen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Boeren interieur
Resultaat: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Boeren interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 60 cm. In goede staat.

John Paley, Jachthonden aan het spoorzoeken
Resultaat: 80 EUR

John Paley, 1980. Engelse School. Jachthonden aan het spoorzoeken. Gouache op papier. Afmeting: H 42 x B 58 cm. In goede staat.

Willem Raaphorst, Pot met bloemen
Resultaat: 80 EUR

Willem Raaphorst. 1870 - 1963. Vaas met anemonen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

A. von der Willigen, Vaas met bloemen
Resultaat: 80 EUR

Abigael von der Willigen. 1850 - 1932. Vaas met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: H 60 x B 40 cm. In goede staat.

R. Dozeman, Haven van Enkhuizen
Resultaat: 80 EUR

Roel Dozeman. 1924 - . Haven van Enkhuizen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

P.G. Meijers, Stadspoort
Resultaat: 80 EUR

P.G. Meijers, 1987. Hollandse stadspoort met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 100 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met perzikken en tin
Resultaat: 80 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met perziken en tin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met oesters en tin
Resultaat: 80 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met oesters en tin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

A. Paul Weber, Was heisst hier Kunst
Resultaat: 80 EUR

A. Paul Weber. 1883 - 1980. Duitse School. Titel: Was heisst hier Kunst. Ets op papier. Afmeting: H 39 x B 47 cm. In goede staat.

A. van Steenacker, Kerk
Resultaat: 80 EUR

A. van Steenacker. 1890 - 1965. Kerk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 23 x B 33 cm. In goede staat.

R. David Digby, Opvliegende fazant
Resultaat: 80 EUR

R. Davind Digby, 1936. Opvliegende fazant. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hollands riviergezicht
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd. Hollandse School. 19e Eeuw. Hollands riviergezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 41 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Larens interieur
Resultaat: 75 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Larens interieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In redelijk/goede staat.

J. Udo, Oosterse paalvissers Sri Lanka
Resultaat: 75 EUR

J. Udo. 20e Eeuw. Oosterse paalvissers Sri Lanka. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 61 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hollands landschap
Resultaat: 75 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Hollands landschap in vergulde lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Zeegezicht met boten
Resultaat: 75 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Zeegezicht met boten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 17 cm. In goede staat.

Patrick Nagel, Damesbuste
Resultaat: 70 EUR

Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Damesbuste. Lithografie op papier. Afmeting: H 88 x B 58 cm. In goede staat.

A. Tahon, Oude man bij boom met kinderen
Resultaat: 70 EUR

A. Tahon. 20e Eeuw. Oude man bij boom met kinderen. Gaatjes. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In redelijke staat.

19e Eeuwse Perzische gouache
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse Perzische gouache. Aangespannen paard, floraal + goud decor. Gouache op zijde. Afmeting: H 24 x B 31 cm. In goede staat.

G. Bakker, Drentse plaggenhut
Resultaat: 70 EUR

Gerrit Bakker. Circa 1930. Drentse plaggenhut met hooimijt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 55 cm. In goede staat.

E.R. Homan, Riviergezicht
Resultaat: 70 EUR

E.R. Homan. 1981. 1950 - . Riviergezicht. Ets op papier. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Ribbeling, Moderne composities
Resultaat: 70 EUR

Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Tweeluik. Moderne composities. Olieverf op paneel. Afmeting: H 81 x b 60 cm. In goede staat.

A. Höppner, Vaas met rozen
Resultaat: 70 EUR

A. Höppner. Duitse School. Circa 1930. Vaas met rozen. Olieverf op linnen op paneel. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Serie van 10 antieke prenten
Resultaat: 70 EUR

Tien 18e eeuwse miniatuur etsen met figuren in klederdracht. Ets op papier. Vochtvlekken. Afmeting: H 7 x B 9 cm. In redelijk/goede staat.

H. Schallenberg, Gemberpot met anemonen
Resultaat: 70 EUR

Huibert Schallenberg. 1883 - 1981. Gemberpot met anemonen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x L 30 cm. In goede staat.

Arend Hendriks, Landschap
Resultaat: 70 EUR

Arend Hendriks. 1901 - 1951. Landschap. Aan J.C. Ebbinge Wubben 45, 46. Ets op papier. Afmeting: H 33 - B 36 cm. In goede staat.

Chinees rolschilderij op papier
Resultaat: 70 EUR

Chinees rolschilderij op papier. 20e Eeuw. Landschap. Gesigneerd. Gouache op papier. Afmeting: 61 x 125 cm. In goede staat.

Frechlin, Landschap met eenden
Resultaat: 65 EUR

Frechlin. 20e Eeuw. Landschap met eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

van Eyck, Duitse jager
Resultaat: 65 EUR

van Eyck. Duitse School. Duitse jager. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Stilleven met poezen
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Stilleven met poezen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25,5 x B 20 cm. In goede staat.

Zürcher Fecit, Devote figuren
Resultaat: 60 EUR

Zürcher Fecit. Duitse School. Devote figuren. Lithografie op papier. Afmeting: H 28 x B 18,5 cm. In goede staat.

M. Schollier, Riviergezicht
Resultaat: 60 EUR

M. Schollier. 1907 - 1982. Franse/Belgische School. Riviergezicht. Olieverf op linnen op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Hollands stadsgezicht
Resultaat: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Hollands stadsgezicht met gracht en figuren. Afmeting: H 25 x B 30 cm. In goede staat.

J.J. v.d. Stap, Bosgezicht
Resultaat: 60 EUR

Johannes Jacobus van der Stap. 1874 - 1940. Bosgezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Kerkinterieur
Resultaat: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Verso A.J.C. Manuel kunstschilder. Kerkinterieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Monogram J.W. , 2x Dorpsgezichten
Resultaat: 60 EUR

Monogram J.W. 19e Eeuw. Twee maal dorpsgezichten met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 16 cm. In redelijk/goede staat.

Ongesigneerd, Oosterse vrouw
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Oosterse vrouw. Oostindische inkt op papier. Afmeting: H 45 x B 32 cm. In goede staat.

J. ten Cate, Landschap met boerderij
Resultaat: 60 EUR

J. ten Cate. Circa 1920. Landschap met boerderij, windmolen en boer met paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

G. Krol, Rivier de Dinkel
Resultaat: 60 EUR

Gerard Krol. 1882 - 1950. Rivier de Dinkel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x B 34 cm. In goede staat.

J. Bartosch, Venetië Canale Grande
Startprijs 60 EUR

J. Bartosch. (Jubel). Venetië, Canale Grande. Ets op papier. Afmeting: H 44 x B 35 cm. In goede staat.

Ikoon, Sint Joris en de draak
Resultaat: 60 EUR

Oud decoratief handbeschilderd ikoon. Sint Joris met de draak. Bulgaarse School. Afmeting: H 38 x B 26 cm. In redelijk/goede staat.

Ongesigneerd, Stilleven met drie poezen
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Stilleven met drie poezen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

5x Oude miniatuur portretten
Resultaat: 60 EUR

Vijf oude miniatuur portretten in lijst. 20e Eeuw. Afmeting: H 9 x B 7 cm. In goede staat.

Jan Sirks, Havengezicht met stoomboten Rotterdam
Resultaat: 60 EUR

Jan Sirks. 1885 - 1938. Havengezicht met stoomboten Rotterdam. Ets op papier. Afmeting: H 20 x B 26 cm. In goede staat.

Russisch ikoon, Maria met kindje Jezus
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuws Russisch ikoon. Maria met kindje Jezus. Met koper bewerkt front en geschilderde gezichten. Afmeting: H 22,5 x B 18 cm. In goede staat.

Piet Klaase, Paardenhoofd
Resultaat: 60 EUR

Piet Klaase. 20e Eeuw. Paardenhoofd. Lithografie op papier. Afmeting: H 35 x B 50 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse gravure, Apollo
Resultaat: 60 EUR

17e - 18e Eeuwse gravure van Apollo. LL. Random Sculp Rome. Gravure op papier. Afmeting: H 32 x B 18 cm. In goede staat.

2x Oude/antieke Japanse houtsnedes
Resultaat: 60 EUR

Twee oude/antieke Japanse houtsnedes met signatuur. Figuren voorstelling. Donkerste is beschadigd. Afmeting: 24 - 35 cm. In redelijk/goede staat.

Harry van Kruiningen, Deltawerken
Resultaat: 55 EUR

Harry van Kruiningen. 1906 - 1996. Deltawerken. Aquatinta. Ets op papier. Afmeting: 43 x 33 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Maria ikoon op blik
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Maria ikoon op blik. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 16 cm. In goede staat.

A.R. Cooke, Calm waters
Resultaat: 50 EUR

Anthony R. Cooke. 1933 - Calm waters. Zeilboten op kalme zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 16 x B 61 cm. In goede staat.

Maya Wildevuur, Abstract figuratief
Resultaat: 50 EUR

Maya Wildevuur '89. 1944 Enschede - . Mogelijk vroeg werk verso Maya Wildevuur. Abstract figuratief. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 55 cm. In goede staat.

H. van Langen, Glazen vaas met bloemen
Resultaat: 50 EUR

H. van Langen. 1874 - 1964. Glazen vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. Scheur. In matige staat.

5x 19e eeuwse prenten in lijst
Resultaat: 50 EUR

Vijf 19e eeuwse prenten in wortelnoten lijsten. Afmeting: 24 - 40 cm. In goede staat.

W. v.d. Burgh, Driemaster in zwaar weer
Resultaat: 50 EUR

W. van den Burgh. Circa 1930. Driemaster Damaru? Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 50 x B 75 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Dame met hoge hoed
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Dame met hoge hoed. Olieverf op linnen. Afmeting: H 57 x B 46 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Belgisch stadsgezicht
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd. Belgische School. Circa 1900. Belgisch stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22,5 x B 35 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Indonesische man met sigaret
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Indonesische School. Indonesische man met sigaret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 36 x B 34 cm. In goede staat.

3x Oude/antieke Japanse houtsnedes
Resultaat: 50 EUR

Drie oude/antieke Japanse houtsnedes met signatuur. Figuren voorstelling. Houtsnedes op papier. Afmeting: 16 -22 cm. In goede staat.

Keppels, Dorpsgezicht met doorkijk
Resultaat: 50 EUR

Keppels. Circa 1930. Dorpsgezicht met doorkijk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

4x Oude/antieke Japanse houtsnedes
Resultaat: 50 EUR

Vier oude/antieke Japanse houtsnedes met signatuur. Diverse voorstellingen. Afmeting: H 35 x 23 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Boerderij met waterput
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd. Circa 1930. Boerderij met waterput. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Havengezicht met boten
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Havengezicht met boten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 11,5 x B 17,5 cm. In goede staat.

Piet Klaase, Paardenhoofd
Resultaat: 50 EUR

Piet Klaase. 20e Eeuw. Paardenhoofd. Lithografie op papier. Afmeting: H 35 x B 50 cm. In goede staat.

Duitse School, Berglandschap met waterval
Resultaat: 50 EUR

Duitse School. Circa 1930. Verso onduidelijk tekst. Berglandschap met waterval. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 95 cm. In redelijk/goede staat.

Snijder?, Poldergezicht met visser en visnetten
Resultaat: 50 EUR

Snijder? Circa 1900. Poldergezicht met visser en visnetten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

H. Gunneweg?, Hollands landschap met windmolen
Resultaat: 50 EUR

H. Gunneweg? Circa 1920. Hollands landschap met windmolen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 24 cm. In redelijk/goede staat.

T. Anconé, Edelhert in bos
Resultaat: 50 EUR

Ton Anconé. Oldenzaal, overleden. Edelhert in bos. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.

J. Eisenberg?, Gezicht op Jeruzalem
Resultaat: 50 EUR

J. Eisenberg? Circa 1930. Ets. Gezicht op Jeruzalem. Ets op papier. Afmeting: H 14 x B 22 cm. In goede staat.

M. Poltrock, Wintergezicht
Resultaat: 50 EUR

M. Poltrock. Circa 1900. Wintergezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 27 cm. In goede staat.

2x 17e - 18e Eeuwse gravures
Resultaat: 50 EUR

2x 17e - 18e Eeuwse met goud ingekleurde gravures. Mogelijk John Leeds, circa 1678 Engeland. Gravures op papier. Afmeting: 15 - 18 cm. In goede staat.

Burnett, Stadsgezicht Parijs
Resultaat: 50 EUR

Burnett. 20e Eeuw. Stadsgezicht Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Herenportret
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd. Omgeving Henri van Os Delhez. Herenportret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 74 x B 58 cm. In goede staat.

W. Boekstal, Bootje aan steiger bij plas
Resultaat: 50 EUR

Willem Boekstal. 1887 - 1957. Bootje bij steiger visfuik. Loosdrechtse Plassen? Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

C. Bantzinger, Liggende steenbok
Startprijs 50 EUR

C. Bantzinger. 1914 - 1985. Liggende steenbok. Houtskool op papier. Afmeting: H 37 x B 46 cm. In goede staat.

Y. Wenning, Dorpskanaal met figuren
Startprijs 50 EUR

Ype Wenning. Handgesigneerd. Ets of steendruk op papier. Dorpskanaal met figuren. Afmeting: H 36 x B 48 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese School, Paard
Resultaat: 50 EUR

Chinese School. Gesigneerd. 20e Eeuw. Paard. Lithografie op papier. Afmeting: H 76 x B 41 cm. In goede staat.

Cale ?, Boerderij
Resultaat: 50 EUR

Cale ? Circa 1940. Boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Gijs J. Voskuyl, Vrouwtje van Stavoren
Resultaat: 50 EUR

Gijs J. Voskuyl, 1946. 1915 - 2004. Vrouwtje van Stavoren. Nr. 68/100. Lithografie op papier. Afmeting: H 21 x B 20 cm. In goede staat.

Guillaume Corneille, Vogel met slang
Resultaat: 45 EUR

Guillaume Corneille '93. 1922 - 2010. Vogel met slang. Lithografie op papier. Afmeting: 23 x 19 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Meisje met mand en duiven
Resultaat: 45 EUR

Onduidelijk. 19e Eeuw. Meisje met mand en duiven. Olieverf op linnen. Afmeting; H 45 x B 60 cm. In redelijke staat.

Onduid. gesig., Kade Amsterdam bij Alkmaar steiger
Resultaat: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Kade Amsterdam bij Alkmaar steiger. Olieverf op paneel. Afmeting: H 34 x B 29 cm. In goede staat.

5x J. Hemkes, Wadden/duin gezichten
Resultaat: 40 EUR

Vijf etsen van Johan Hemkes. 1894 - Wadden en duin gezichten. Etsen op papier. Afmeting: 9 - 15 cm. In goede staat.

Jacob Cats?, Leerlooi bedrijf met drie figuren
Resultaat: 40 EUR

17e - 18e Eeuwse gravure. Jacob Cats? Leerlooi bedrijf met drie figuren. Ets/gravure op papier. Afmeting: H 7,5 x B 9 cm. In goede staat.