43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

2x Boeddha figuren
Resultaat: 60 EUR

Antiek beeld Napoleon Bonaparte, 1900
Resultaat: 60 EUR

Antiek beeld Napoleon Bonaparte. Gepatineerd gips. Circa 1900. Afmeting: 44 x 47 x 20 cm. In goede staat.

Chinese bronzen boeddha
Resultaat: 225 EUR

19e Eeuws figuur, Zittende vrouw
Resultaat: 140 EUR

19e Eeuws groot terracotta figuur. Vrouw zittend op muurtje. Beschadigingen aan handen. Afmeting: 70 x 32 x 25 cm. In redelijke staat.

3x Boeddha figuren
Resultaat: 80 EUR

2x Antieke figuren, Paard + edelhert
Resultaat: 40 EUR