Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Kämmer & Reinhardt, Nr. 127
Resultaat: 300 EUR

Kämmer & Reinhardt, Simon & Halbig Nr. 127. 2 Porseleinen tanden en blauwe slaapogen L.: 56cm.

Kämmer & Reinhardt Nr. 126
Resultaat: 300 EUR

Kämmer & Reinhardt Nr. 126. Boven 2 porseleinen tanden en bruine slaapogen L.: 70cm. Cond.: G

Toilettafel + 2 stoeltjes
Resultaat: 300 EUR

Toilettafel met 2 bijpassende stoeltjes.

K & R, Simon & Halbig Nr. 29
Resultaat: 300 EUR

K & R, Simon & Halbig Nr. 29, papier-mache geleed lichaam. 4 Porseleinen tandjes en blauwe slaapogen. Originele kleertjes en mohair pruik.

Stoelklok
Resultaat: 300 EUR

Hollandse Friese stoelklok 2e helft 20e eeuw. Compleet beschilderde wijzerplaat met landschapsdecor. Achterplaat heeft uitgesneden zeemeerminnen met trompet. H.: 80cm. Cond.: U

Wortlenoten porseleinkast
Resultaat: 300 EUR

Mooie wortelnoten dubbelgebogen barokvitrine ca. 1960 met 2 beglaasde deuren en onder 4 laden. Boven een mooi geslepen kroontje 212x156x40cm. Cond.: G

Houten Balinese vrouw
Resultaat: 300 EUR

Houten Balinese vrouw 1e helft 20e eeuw, mooi gepatineerd 67x13x11cm. Cond.: U

2 Imari vazen
Resultaat: 300 EUR

Stel 19e eeuwse Imari Japanse kraagvazen, beide gedecoreerd met opliggende draken (2 per vaas). De draken zijn wit van kleur, verder beschilderd met bloemen en vogels 31,5xø¶17,5cm. Cond.: U

2 Imari vazen
Resultaat: 300 EUR

Stel 19e eeuwse Japanse Imari vazen, cilinder vormig. Gedecoreerd met opliggende figuren, 4 figuren per vaas 37xø14cm. Cond.: U

Ring GG
Resultaat: 290 EUR

Ring GG585/000, ø52,bezet met briljanten 0.50ct.TW/SI, 7.9 gr.

Franse pop
Resultaat: 280 EUR

Compleet originele prachtige pop met gesloten mond, vermoedelijk Frans L.: 45cm.

2 Plateel wandlampen
Resultaat: 280 EUR

Twee zeldzame plateel wandlampen ca. 1920. gemerkt Nr. 7 DEC.BA H. 25x8x9cm. Cond.: U

Louis van der Pol
Resultaat: 275 EUR

Louis van der Pol, olieverf op paneel, strandgezicht in de stijl van de Haagse school 30x40cm. Cond.: G

Maya Wildevuur
Resultaat: 275 EUR

Maya Wildevuur (Martje Lammigje) (Deventer 1944 -), acryl op linnen, bloemenveld 110x80cm. Cond.: U

5 Porseleinen popjes
Resultaat: 275 EUR

5 Erg oude porseleinen popjes, Frans. Open mondjes en 4x tandjes boven Cond.: M

AM dep. 1894
Resultaat: 275 EUR

AM dep. 1894, geleed lijf van papier-mache. Bruine ogen en 4 tandjes boven. Originele kleertjes, schoenen en pruik L.: 50cm.

Hoofd gerestaureerd

Zegelring GG
Resultaat: 270 EUR

Zegelring GG 14 kt. met blauwe steen met wapenmotief, 13.8 gr., ø 57

Engels schrijftafeltje, leer ingelegd
Resultaat: 270 EUR

Antiek mahoniehouten Engels schrijfbureautje ca. 1840 met 2 lades en met leer ingelegd blad. 74x104x50cm. Cond.: G

Ring bicolor
Resultaat: 260 EUR

Ring GG585/000 met briljanten 0.62ct W/P1 Ø55

4 Parapluutjes
Resultaat: 260 EUR

4 Parapluutjes

Zilveren sla-tang
Resultaat: 250 EUR

Grote zilveren Biedermeier Hollands zilveren sla-tang. Maker: Baksteen, Willem & Cornelis Johannes Middendorp 1861-1889 835/000 Cond.: G

Tas met zilveren beugel en haak
Resultaat: 250 EUR

Mooie 19e eeuws Hollands antieke zilveren papegaaibeugeltas. Zeer mooi gegraveerd met Hollandse voorstellingen en zilveren haak. 835/000 220gr. 16,5cm. Cond.: U

Zilveren kandelaar
Resultaat: 250 EUR

Mooie 4-armige zware zilveren kaarsenstandaard 830/000, iets beschadigd. 838gr. Cond.: G

Zilveren kandelaar
Resultaat: 250 EUR

Mooie 4-armige zware zilveren kaarsenstandaard 830/000 829gr. Cond.: G