Schitterende kristallen fruitschaal met zilveren voet en rand 835/000 Cond.: U
2 Strakke zilveren sauslepels (juslepels) Hollands gekeurd 835/000 155gr. 17cm. Cond.: G
Mooie strakke zware Engelse zilveren inktpot, Birmingham 1927 835/000 Cond.: U
Oorstekers WG 750/000, 6.7 gr. bezet met een grote tahitiparel en briljanten.
Oorstekers WG 750/000 met een zeer fijne Tahiti parel 11mm.
Grote kristallen fruitschaal met zilveren hengsel. 835/000 ø22,5cm. Cond.: U
Zilveren ajour bewerkte broodschaal gedecoreerd met kinderspelen, Duits gekeurd 19e eeuw. 800/000 458gr. 9x26x21cm.
Hollands zilveren ajour gezaagd bonbonmandje voorzien van parelrandje en rustend op 4 leeuwenpootjes. maker Hooijkaas Schoonoven 1999 835/000 144gr. Cond.: U