Hollandse Friese stoelklok 2e helft 20e eeuw. Compleet beschilderde wijzerplaat met landschapsdecor. Achterplaat heeft uitgesneden zeemeerminnen met trompet. H.: 80cm. Cond.: U
Houten Balinese vrouw 1e helft 20e eeuw, mooi gepatineerd 67x13x11cm. Cond.: U
Stel 19e eeuwse Imari Japanse kraagvazen, beide gedecoreerd met opliggende draken (2 per vaas). De draken zijn wit van kleur, verder beschilderd met bloemen en vogels 31,5xø¶17,5cm. Cond.: U
Stel 19e eeuwse Japanse Imari vazen, cilinder vormig. Gedecoreerd met opliggende figuren, 4 figuren per vaas 37xø14cm. Cond.: U
Compleet originele prachtige pop met gesloten mond, vermoedelijk Frans L.: 45cm.
Twee zeldzame plateel wandlampen ca. 1920. gemerkt Nr. 7 DEC.BA H. 25x8x9cm. Cond.: U
Louis van der Pol, olieverf op paneel, strandgezicht in de stijl van de Haagse school 30x40cm. Cond.: G
5 Erg oude porseleinen popjes, Frans. Open mondjes en 4x tandjes boven Cond.: M
Hoofd gerestaureerd
Zegelring GG 14 kt. met blauwe steen met wapenmotief, 13.8 gr., ø 57
Antiek mahoniehouten Engels schrijfbureautje ca. 1840 met 2 lades en met leer ingelegd blad. 74x104x50cm. Cond.: G
Mooie 19e eeuws Hollands antieke zilveren papegaaibeugeltas. Zeer mooi gegraveerd met Hollandse voorstellingen en zilveren haak. 835/000 220gr. 16,5cm. Cond.: U
Mooie 4-armige zware zilveren kaarsenstandaard 830/000, iets beschadigd. 838gr. Cond.: G
Mooie 4-armige zware zilveren kaarsenstandaard 830/000 829gr. Cond.: G