Bakeliet camera,Coronet 'Vogue' Engeland 1930/40, roodglas lens.11.5x7.5x3 cm.
Tijgertemmer keramiek China, 2e helft 20e eeuw,polychroom glazuur. met haarscheur, onderkant met sign. L.36xH29cm. Bijzonder indrukwekkende scene.
Corneille '97 Nr. 103/250, zeefdruk op papier, "Unique" 14,5x21cm. Cond.: G
B. Buer, gouache op papier, "Rue des Marchand" 13,5x34cm. Cond.: G
Vuurvergulde Franse pendule gedragen op 4 kogelvormige pootjes. Orpheus op het uurwerk leunend. rechter zijkant met anker en hoorn. Goedlopend uurwerk H.: 36cm.
Hangpetroleumlamp (schippertje) met witte kap in hoogte verstelbaar. 20e eeuws zonder brandglas 90xø36cm. Cond.: G
Gesigneerd Dickz, olieverf op linnen, vaas met bloemen 60x90cm. Cond.: r met scheurtje
Tegeltableau ca. 1900 naar een schilderij van de bekende Franse schilder Corot. Eiken lijst. Beschadigd 96x81x8cm. Cond.: R-M
3 x Gemengde techniek op papier, ongesigneerd, dorpsgezichten 19x24cm. Cond.: U
Freek van de Berg (Amsterdam 1918 - Laatste der Fauvisten), gouache op papier, Franse haven 50x66cm. Cond.: U
Porseleinen figuur,Thuringen Sitzendorf ca.1910 "La Laitiere"d'apris Greuze.
Voetstuk 21x18cm., H.34cm. (1 oor licht bestoten)