Jurrien Marinus Beek (Arnhem 1879 - 1965), olieverf op paneel, bomschuiten lossen de vangst 29x19cm. Cond.: G
Kley en Haan Nr. 250 Walküre 2 3/4. Geleed papier-mache lijf, boven 4 tandjes. Ogen liggen los. Originele kleertjes, pruik is van latere datum L.:55cm.
Antiek massief eiken Hollandse barok secretaire. Geheel opgelegd met wortelnoten fineer. De binnenkant is voorzien van diverse laadjes en vakverdeling ingelegd met bandintarsia. Klep ingelegd met groe...
Biedermeier 3-zits bank, mahonie zgn. vlindermodel. 178x77x111cm.
Mooi gegraveerde Hollands zilveren papegaaibeugeltas1855 met Hollands zilveren tasbeugelhaak. Mooi gegraveerd 835/000 210gr. 14cm. Achterkant beugel is gerestaureerd. Cond.: G
Gietijzeren kacheltje met pannen (blauw emaille) 8-delig. In goede staat, kachel mist 1 deurtje
Tête Jumeau DEP. 4 Porseleinen tandjes, bruine ogen, gaatjes in de oren en open vingers. Pruik van echt haar en originele schoentjes L.: 45cm. Cond.: G
Antieke Weense tweegewichter gesigneerd H. Mechlowicz Wien. Met gedraaide zuilen en tollen 110x43x18cm. Cond.: G
Grote kerstgroep met kerststal bestaande uit grote gipsen beelden gemaakt in 1936. Jozef, Maria, Jezus, Os & Ezel, 3 koningen, 3 schaapsherders met 11 schapen en een hond, kameel en kamelendrijver en ...
Antiek kristallen theebus met zilveren deksel 10x7,5x10cm. 835/000 Cond.: U
Naar Constant Artz begin 20e eeuw, olieverf op paneel, eenden bij het water 40x50cm. Cond.: U
Kleine enkelloops penvuurrevolver 19e eeuw met geëboniseerde kolf. Ongemerkt, vermoedelijk Amerikaans 18x4x9,5cm. Cond.; G
F.S. & Simon & Halbig Nr. 1296. Boven 2 porseleinen tandjes, blauwe flirtogen. Rechte benen, mohair pruik en originele schoentjes L.: 55cm.
Genummerd 10, Papier mache lichaam. Boven rij tandjes L.: 60cm.
Simon & Halbig 1294, boven 4 tandjes. "W" op het voorhoofd L.: 55cm.
Hein van Doren, oleiverf op linnen, maken van de netten 50x60cm. Cond.: G
Alex Asperslagh 1969 (Den Haag 1901 - Nijmegen), pastel op papier, vrouwelijk naakt 62x45cm. Cond.: G
Karakteristieke oude etalagepop van hout, textiel en gips. Met scharnierende ledematen. Geheel demontabel 50-er jaren H.: 182cm.
Doos met 12 porseleinen popjes, 2 mandjes met popjes, tinnen kinderwagentje, 2 serviesjes, rammelaar, koperkleurig spiegeltje, zilverkleurig spiegeltje, blikken picknickmandje, glazen geslepen standaa...
Genummerd 152 (Misschien Bruno Schmidt). Oude mohair pruik en open vingers L.: 50cm. Cond.: G
Antieke comtoise Frankrijk 19e eeuw. Prachtig emaille bschilderde wijzerplaat, Guillard a Praissas, en vouwslinger 42x27,5x17cm. Cond.: U