Antiek zilveren brandewijnkommetje,1895, naar 17e eeuws model, met afbeeldingen van engelenhoofdjes. Maker: Reitsma,Sneek. 14x8,5cm. 67gr. Cond.: U
Mooi 3-delig Engels zilveren servies Birmingham 1941 628gr. Cond.: U
Ring GG 750/000 met briljanten 0.46 ct.TW/VVS, ø 55, 6.8 gr., met meesterteken van de ontwerper Reinbold
Armband horloge Baume Mercier,staal en GG750/00 met datumaanduiding ,quartz uurwerk. 86.1 gr.
Turkoois armband 8-rijig,met vlinderslot GG 14 kt. L. 19 cm.
Turkoois 2 rijig-collier met GG 14kt. sluiting en 85 tussenbolletjes, L41 cm.
Kristallen ovale cakeschaal met zilveren beugel 19x29x21cm. Cond.: G
Zilveren soezenschaaltje met parelrand. buitenlands gekeurd 19e eeuw. 216gr. 9,5x23x16cm.
2 Zilveren strakke kaarsenstandaards 925/000 7,8cm. Cond.: U