Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Houten jardiniere
Resultaat: 220 EUR

Rococo stijl jardiniere ca. 1860. Helemaal afgezet met messing en bronzen ornamenten. Aan twee kanten ingelegd met bloemmotief en originele binnenbak. Mist een stukje messing aan de bovenkant. 18x44x2...

Bronzen Boedha, staand
Resultaat: 220 EUR

Zeer oude staande bronzen Boedha vermoedelijk 19e eeuw. Houten sokkel is van recente datum. Boedha is bij de knie gerestaureerd met een soort zwarte was. Is al 65 jaar in Nederland 30x8x9cm.

Ivoren beeldje, manfiguur
Resultaat: 220 EUR

Ivoren beeldje van een manfiguur met peddel op houten voetje, Chinees ca. 1930 15,5x6,5x4,5cm. Cond.: G

Simon & Halbig, Nr. 540
Resultaat: 210 EUR

Simon & Halbig Nr. 540, geleed lijf. Boven 4 tandjes en open vingers L.: 54cm. Cond.: G

Kley & Hahn Nr. 610
Resultaat: 210 EUR

Kley & Hahn Nr. 610, open mond met 2 tanden boven, flirt ogen. Oude pruik en schoentjes Cond.: G

Reiskoffer
Resultaat: 210 EUR

Grote zwarte reiskoffer begin 20e eeuw. Koffer is staand open te klappen gemaakt door de firma Spaulding Amerika 106x60x60cm.

Broche parels
Resultaat: 200 EUR

Broche GG 585/000 met parels, saffier,robijn en een briljantje.0.02ct.,W/SI, 6.1 gr.

Yuri Evgenevitch Vinogrado
Resultaat: 200 EUR

Yuri Evgenevitch Vinogrado, olieverf op paneel, sketch van schilderij Ilyich lenin met een groep gedelegeerden van het Tweede congres van de communistische partij bij het graf van Karl Marx. 70x45cm. ...

Ostade
Resultaat: 200 EUR

Adriaan van Ostade (Haarlem 1610 - 1685), ets (waarschijnlijk uit de tijd of later), "De Kwakzalver" 14,5x12,5cm. Cond.: U

K & R, Simon & Halbig, looppop
Resultaat: 200 EUR

K & R, Simon & Halbig, geleed lijf. Boven 4 tanden , bruine ogen en gaatjes in de oren. Looppop L.: 52cm.

Comtoise
Resultaat: 200 EUR

Antieke Franse comtoise gemerkt Grodenis a Coutouvre. Met harpslinger in zeer goede staat 41x32x16cm. Cond.: U

Porseleinkast
Resultaat: 200 EUR

Notenhouten Hollandse porseleinkast 20e eeuw in uitmuntende staat 220x167x43cm. Cond.: U

Eiken kist met deurtjes
Resultaat: 200 EUR

Eikenhouten dekenkist gedateerd HMBH 1844. Front geheel gestoken. De kist heeft 2 deurtjes Cond.: G 84x146x71cm.

Spiegel
Resultaat: 200 EUR

Vuurvergulde ovale spiegel ca. 1860 herkomst Frankrijk. Lijst is van houtwerk met vergulde kuif vompleet uitgewerkt 117x80cm. Cond.: G

Antieke eethoek, 6 stoelen
Resultaat: 200 EUR

Antieke eethoek. Uittrektafel 77x90x120cm. met 6 eiken Engelse stoelen 108x43x44cm. 19e eeuw Cond.: G

Chippendale vitrine
Resultaat: 200 EUR

Glasvitrine voor verzamelingen. Gemaakt van massief mahonie in Queen-Anne stijl. 60-er jaren met verlichting 200x85x85cm.

Swatof schotel
Resultaat: 200 EUR

Grote 18e eeuwse blauwe Chinese Swatof schotel. Handbeschilderd met bloem- en takmotief. 1 Klein bakfoutje 9xø39,5cm. Cond.: G

Grote Chinese schotel
Resultaat: 200 EUR

Grote blauwe Chinese schotel ca. 1900 met landschapsdecor en vlinders in de rand. Bord is puntgaaf ø35,5cm.

Hummel, Lamp
Resultaat: 200 EUR

Staande schemerlamp van M.J. Hümmel. Voorstellend meisje zittend op het hek bij een boom die de lampekap draagt. 70-er jaren H.: 40cm. Cond.: G

R67
Resultaat: 190 EUR

Genummerd R67. Boven 5 tandjes, blauw-grijze slaapogen en open vingers. L.: 60cm. Cond.: R

Juliana bijbel
Resultaat: 185 EUR

Zeer grote Juliana bijbel gedateerd 1900 van Holkema en Warendorf te Amsterdam. Bijbel bevat zeer veel prenten 52x42x6cm. Cond.: R

Simon & Halbig, Nr. 1079
Resultaat: 185 EUR

Simon & Halbig Nr. 1079, geleed lijf. 4 Porseleinen tandjes boven, blauw-grijze slaapogen en gaatjes in de oren. Blonde mohairpruik Cond.: G

onderbeen niet goed?

4 Oude popjes
Resultaat: 185 EUR

Kavel van 4 oude popjes in redelijke conditie. Alles origineel.

Zilveren trekpotje
Resultaat: 180 EUR

Mooi Hollands zilveren trekpotje 925/000, ca. 1930, 379 gr., 13,5x18x11cm.