Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Hommage aan Miro
Resultaat: 180 EUR

Jan Gerrit Ikelaar 1983, gemengde techniek op papier (collage van diverse handgeschilderde kunstwerkjes op papier), "Memoires de Miro II" 40x54cm. Cond: U

Parelmoer dame Tiffany
Resultaat: 180 EUR

Tiffany stijl lamp. Voorstellend een jugendstil bronzen dame die een lampekap van parelmoer draagt. 21e eeuw, 2 fittingen. 70xø40cm. Cond.: U

Postzegels
Resultaat: 180 EUR

10 Boekjes met postfrisse postzegels. Postwertzeichen Der Bundesrepubliek Deutschalnd. jaargangen: 1996, 2x 1997, 2002, 2003, 2005, 2x 2006, 2007, 2009. Cond.: U

Poppenwinkeltje met inhoud
Resultaat: 180 EUR

Poppenwinkeltje met een porseleinen popje en diverse accessoires

Eikenhouten 3-deurs kast
Resultaat: 180 EUR

Eikenhouten 3-deurs kast met facet geslepen spiegel ca. 1930. Kast heeft een hang- en leggedeelte. 206x210x65cm. Cond.: G

Halve maan tafeltje
Resultaat: 180 EUR

Massief eikenhouten Empire halve maan tafeltje. Hollands met 2 wegdraaiende lades ca. 1800 74x61x30cm. Cond.: G

2-Pers. kasteelbankje
Resultaat: 180 EUR

Gestofeerd 2 persoons kasteelbankje met bronzen knoppen. Bank is recentelijk nieuw gestoffeerd voor € 1.375,00. Stof is in zeer goede staat en niet versmeerd 70x155x80cm.

J. A. Hesterman jr., duinen
Resultaat: 175 EUR

Johannes Albertus Hesterman Jr. (Amsterdam 1877 - 1955), olieverf op paneel, "Duingezicht" 58x34cm. Cond.: U

Etiënne
Resultaat: 175 EUR

Roger Etiënne Paris 20e eeuw (kreeg raadgevingen van Chagall), olieverf op papier, mondaine dame met zinnelijke blik in blauw 50x60cm. Cond.: U

Gietijzeren beeld, 2 paarden
Resultaat: 175 EUR

Groot gietijzeren sculptuur, voorstellend merrie met veulen. Brons gepatineerd 20e eeuw. 48x51x21cm. Cond.: G

Halve maan tafeltje
Resultaat: 175 EUR

Antiek massief mahoniehouten halve maan tafeltje met twee roldeurtje. Louis Seize stijl Hollands. Mist een stukje, maar is voorhanden 71x67x35cm. Cond.: G

Liggende herder brons
Resultaat: 175 EUR

Bronzen sculptuur van een liggende hond met de poten uit elkaar. Eind 20e eeuw 63x28x62cm. Cond.: G

Liggende herder brons
Resultaat: 175 EUR

Bronzen sculptuur van een liggende hond, linkskijkend met de poten over elkaar. Eind 20e eeuw 32x30x65cm. Cond.: G

Ivoren beeldje, vrouwfiguur
Resultaat: 175 EUR

Ivoren beeldje op palisanderhouten sokkel, voorstellend Chinees 4-armig vrouwenfiguur ca. 1900. 20x7,5x5cm.

Corneille, "Chat Orange"
Resultaat: 170 EUR

Corneille (Guillaume) (1922-2010, Cobra), drukwerk op linnen, "Chat Orange" 50x60cm. Cond.: U

Nr. 11, (Hertel & Schwab)
Resultaat: 170 EUR

Genummerd 11 (Misschien Hertel & Schwab), toddlerlijf. Geschilderde ogen en open gesloten mond L.:35cm. Cond.: G

chip aan oor

Barometer, antieke stijl
Resultaat: 170 EUR

Notenkleurige barometer in antieke stijl gemaakt met prachtig snijwerk. Gemerkt Aneroid Barometer 71x23,5cm. Cond.: G

Lederen Fauteuil
Resultaat: 170 EUR

Lederen zetel compleet gecapituneerd in Chesterfield stijl met eikenhouten onderstel. 20e Eeuw met cracele 78x80x90cm. Cond.: G

Lederen Fauteuil
Resultaat: 170 EUR

Lederen zetel compleet gecapituneerd in Chesterfield stijl met eikenhouten onderstel. 20e Eeuw met cracele 78x80x90cm. Cond.: G

H. Duiverman
Resultaat: 162,5 EUR

H.J. Duiverman (1906 Leiden), olieverf op paneel, landschap met boerderij 49x32cm. Cond.: U

Armband tijgeroog
Resultaat: 160 EUR

Armband met 5-rijen tijgeroog L.21cm., sluiting GG 14 kt.

Bloedkoraal snoer
Resultaat: 160 EUR

Bloedkoraal snoer 3-strengs, L 43cm.,met gouden slot waarop een bloedkoraal.

Meisje met hond
Resultaat: 160 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, meisjesportret met hond 32x36cm. Cond.: G

Kämmer & Reinhardt 126
Resultaat: 160 EUR

Kämmer & Reinhardt 126, boven 2 tanden, kleding aangepast. Leuk popje.