Antiek zilveren suikerstrooier. 835/000 42gr. (incl heft) 24cm. Cond.: G
2-Delig zilveren roomstel met Oud-Hollandse taferelen bewerkt. Hollands gekeurd 1915 215gr. Cond.: G
3-Rijig granaat collier 39 cm., sluiting GG 14 kt.mooi bewerkt en bezet met een granaat.
Granaat collier met tussenbolletjes GG 14 kt.en GG bolslot.L 46 cm.
Granaat collier L.40 cm.,met GG 14 kt. bolsluiting en 51 tussenbolletjes GG 14 kt.
Granaat collier 2 snoer,L68 cm,(34) met GG 14 kt. schuif en 36 tussenbolletjes GG 14kt.
4 Zilveren aardbeienschotels. Birmingham gekeurd 1911, 1151gr. ø21,5cm. Cond.: G
Antieke Hollands zilveren asperge-tang model Haags Lofje. Maker: Kemper & Zonen Voorschoten 1858 835/000 23,5cm.165 gr. Cond.: U
Silver plated roomstelletje met 6 lepeltjes. Allen van Gero zilver en gehamerd 20e eeuw. Dienblad: 24cm. Cond.: G
Grote ovaal zilverplated schotel Holland, midden 20e eeuw 42x29cm. Cond.: G