Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Suikerstrooier zilver
Startprijs 80 EUR

Antiek zilveren suikerstrooier. 835/000 42gr. (incl heft) 24cm. Cond.: G

Trekpotje zilver
Startprijs 350 EUR

Antiek Hollands zilveren trekpotje. 835/000 196gr. Cond.: U

Zilveren roomstel
Startprijs 200 EUR

2-Delig zilveren roomstel met Oud-Hollandse taferelen bewerkt. Hollands gekeurd 1915 215gr. Cond.: G

Broche schuimgoud
Resultaat: 40 EUR

Broche schuimgoud, ca.1900,16.6 gr.

Broche GG met portretje
Startprijs 180 EUR

Broche GG 14 kt.met portretje,6.0 gr.

Streekbroche schuimgoud
Startprijs 240 EUR

Ronde streekbroche schuimgoud 14 kt. 5.3 gr.

Broche paard
Startprijs 350 EUR

Broche GG/WG 14 kt. 11.3 gr. in de vorm van een lopend paard.

3-Rijig granaat collier
Startprijs 300 EUR

3-Rijig granaat collier 39 cm., sluiting GG 14 kt.mooi bewerkt en bezet met een granaat.

Granaat collier met bolslot
Startprijs 240 EUR

Granaat collier met tussenbolletjes GG 14 kt.en GG bolslot.L 46 cm.

Granaat collier
Startprijs 220 EUR

Granaat collier L.40 cm.,met GG 14 kt. bolsluiting en 51 tussenbolletjes GG 14 kt.

Ring GG met granaat
Startprijs 150 EUR

Ring GG 14kt. bezet met een granaat 4.7 gr.,ø 61

Armband GG met 8 granaten
Startprijs 670 EUR

Armband GG 14 kt.met 8 granaten, L.19 cm.24.7 gr.

Granaat collier 2 snoer
Startprijs 200 EUR

Granaat collier 2 snoer,L68 cm,(34) met GG 14 kt. schuif en 36 tussenbolletjes GG 14kt.

Oorstekers GG met granaat
Startprijs 140 EUR

Oorstekers GG 14 kt.met granaat 3.7 gr.

Oorstekers GG met granaat
Startprijs 160 EUR

Oorstekers GG 14 kt.,5.2 gr. bezet met granaat.

Puntfilet diner bestek
Startprijs 3.500 EUR

Zilveren diner bestek waaronder viscouvert, opdienlepels, tafel- en dessertcouvert en messen. Puntfilet Hollands, 63 delig. 835/000 4109gr.

4 Zilveren aarbeischotels
Startprijs 1.200 EUR

4 Zilveren aardbeienschotels. Birmingham gekeurd 1911, 1151gr. ø21,5cm. Cond.: G

Roomlepel zilver
Startprijs 50 EUR

Antiek Hollands zilveren roomlepeltje (steel is opnieuw aan de bak gezet), 835/000 14gr. 12cm. Cond.: R

Aspergetang zilver
Startprijs 300 EUR

Antieke Hollands zilveren asperge-tang model Haags Lofje. Maker: Kemper & Zonen Voorschoten 1858 835/000 23,5cm.165 gr. Cond.: U

Silver plated roomstelletje + lepels
Resultaat: 25 EUR

Silver plated roomstelletje met 6 lepeltjes. Allen van Gero zilver en gehamerd 20e eeuw. Dienblad: 24cm. Cond.: G

2 Vleesvorkjes zilver
Startprijs 90 EUR

2 Antiek Hollands zilveren vleesvorkjes, mooi gegraveerd 1863. Maker: Muijlenburg PZ, Adrianus Schoonhoven 1862-1882. 41gr. 16,2cm. Cond.: G

Ovaal tablet
Resultaat: 10 EUR

Grote ovaal zilverplated schotel Holland, midden 20e eeuw 42x29cm. Cond.: G

Zilveren fotolijst
Resultaat: 75 EUR

Grote zilveren fotolijst met parelrandje 925/000 22,5x17,5cm.

Grote zilveren fotolijst
Resultaat: 75 EUR

Grote zilveren fotolijst 925/000 22,5x17,5cm.