K & R, Simon & Halbig, geleed lijf. Boven 4 porseleinen tandjes en blauw-grijze ogen. Open vingertjes. Rechteroor is beschadigd door het gaatje.
Kestner 211, baby tortellijf met open gesloten mond. Bruine ogen en originele pruik L.: 35cm.
Bisquit porseleinen pop, boven en onder 6 tandjes L.: 40cm.
Notenhouten gefineerde 2-deurskast met Jugendstil panelen en beslag ca. 1900 185x55x120cm.
Massief eikenhouten Engels tin buffet 20e eeuw. Naar voorbeeld van 17e eeuws buffet. Onder met twee deuren en twee lades 180x123x48cm. Cond.: G
Vroeg Biedermeier mahoniehouten gefineerde eettafel 19e eeuw. Blad is in goede staat, voet heeft fineerschade 82xø112x70cm. Cond.: R
Bronzen sculptuur van een fotograferende man met camera in de hand. 21e eeuw, gesigneerd Wayne Flagstaff, Cond.: U
3 Chinese vroeg 18e eeuwse Fam. Rose borden met prachtig landschapsdecor en vogeltje zittend op een tak. Borden zijn puntgaaf ø23cm. Cond.: U
Eugen John, olieverf op linnen, berkenlaan in de storm 100x70cm. Cond.: U
Mooie grote bronzen hertebuste op sokkel eind 20e eeuw, gesigneerd Barye Cond.: G
Zilveren stokbalansje (weegschaaltje) op marmeren voetje, Hollands gekeurd ca. 1930 H.: 17cm. Cond.: G
Gesigneerd Anton Mauve, aquarel op papier, duinlandschap met schapen en herder 53x37cm. Cond.: U
Ongesigneerd, olieverf op paneel, veel overgeschilderd, landschap met figuren 30x40cm. Cond.: M
J. Haanstra (Hollandse school), olieverf op paneel, gezicht op Hoorn 40x60cm. Cond.: U
Adriaan van Ostade (Haarlem 1610 - 1685), ets (waarschijnlijk nadruk 18e-19e eeuw), "Dorpspraat" 9,3x11,7cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, Hongaars meisje 32x45cm. Cond.: G
Ongesigneerd 30-er jaren, olieverf op linnen, Rotterdamse haven 60x90cm. Cond.: U
Bruno Schmidt, Nr. 1, geleed lijf. Bisquit hoofd, papier-mache lichaam. L.: 30cm. Cond.: G