Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

K & R, Simon & Halbig
Resultaat: 160 EUR

K & R, Simon & Halbig, geleed lijf. Boven 4 porseleinen tandjes en blauw-grijze ogen. Open vingertjes. Rechteroor is beschadigd door het gaatje.

Kestner 211
Resultaat: 160 EUR

Kestner 211, baby tortellijf met open gesloten mond. Bruine ogen en originele pruik L.: 35cm.

Bisquit porseleinen pop
Resultaat: 160 EUR

Bisquit porseleinen pop, boven en onder 6 tandjes L.: 40cm.

Halve maan tafeltje
Resultaat: 160 EUR

Massief eikenhouten Empire halve maan tafeltje. Hollands met 2 wegdraaiende lades ca. 1800 74x61x30cm. Cond.: G

Jugendstil kast notenhout
Resultaat: 160 EUR

Notenhouten gefineerde 2-deurskast met Jugendstil panelen en beslag ca. 1900 185x55x120cm.

Tinbuffet
Resultaat: 160 EUR

Massief eikenhouten Engels tin buffet 20e eeuw. Naar voorbeeld van 17e eeuws buffet. Onder met twee deuren en twee lades 180x123x48cm. Cond.: G

Ronde eettafel
Resultaat: 160 EUR

Vroeg Biedermeier mahoniehouten gefineerde eettafel 19e eeuw. Blad is in goede staat, voet heeft fineerschade 82xø112x70cm. Cond.: R

Bronzen cameraman
Resultaat: 160 EUR

Bronzen sculptuur van een fotograferende man met camera in de hand. 21e eeuw, gesigneerd Wayne Flagstaff, Cond.: U

3 Chinese borden
Resultaat: 160 EUR

3 Chinese vroeg 18e eeuwse Fam. Rose borden met prachtig landschapsdecor en vogeltje zittend op een tak. Borden zijn puntgaaf ø23cm. Cond.: U

Eugen John
Resultaat: 155 EUR

Eugen John, olieverf op linnen, berkenlaan in de storm 100x70cm. Cond.: U

Bronzen hertebuste
Resultaat: 155 EUR

Mooie grote bronzen hertebuste op sokkel eind 20e eeuw, gesigneerd Barye Cond.: G

Zilveren stokbalansje
Resultaat: 150 EUR

Zilveren stokbalansje (weegschaaltje) op marmeren voetje, Hollands gekeurd ca. 1930 H.: 17cm. Cond.: G

WG slot met saffier
Resultaat: 150 EUR

Sluiting voor een 3-streng snoer, WG met saffier, 10.8 gr.

Doos met zilveren bestek
Resultaat: 150 EUR

Doos met 6 zilveren lepels en 1 vork 835/000 in originele foudraal. Lepels en vork hebben allemaal een kinderhoofdje in de steel, mooie kwaliteit 14x3,5cm. Cond.: U

Anton Mauve, aquarel
Resultaat: 150 EUR

Gesigneerd Anton Mauve, aquarel op papier, duinlandschap met schapen en herder 53x37cm. Cond.: U

Olieverf op paneel,
Resultaat: 150 EUR

Ongesigneerd, olieverf op paneel, veel overgeschilderd, landschap met figuren 30x40cm. Cond.: M

J. Haanstra
Resultaat: 150 EUR

J. Haanstra (Hollandse school), olieverf op paneel, gezicht op Hoorn 40x60cm. Cond.: U

Ostade, ets
Resultaat: 150 EUR

Adriaan van Ostade (Haarlem 1610 - 1685), ets (waarschijnlijk nadruk 18e-19e eeuw), "Dorpspraat" 9,3x11,7cm. Cond.: U

Hongaars meisje
Resultaat: 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, Hongaars meisje 32x45cm. Cond.: G

Henk Roosink
Resultaat: 150 EUR

Henk Roosink (Rijssen), oleievrf op linnen, Haagse school landschap met ondergaande zon en eenden 18x40cm. Cond.: G

Ongesigneerd
Resultaat: 150 EUR

Ongesigneerd 30-er jaren, olieverf op linnen, Rotterdamse haven 60x90cm. Cond.: U

Alt, Beck & Gottschalck, Nr. 1367
Resultaat: 150 EUR

Alt, Beck & Gottschalck, Nr. 1367, baby toddler lijf. 2 Tanden boven en grijs-blauwe ogen L.: 35cm. Cond.: U

Hoedenwinkel
Resultaat: 150 EUR

Hoedenwinkeltje met diverse hoedjes en accessoires.

Bruno Schmidt, Nr. 1
Resultaat: 150 EUR

Bruno Schmidt, Nr. 1, geleed lijf. Bisquit hoofd, papier-mache lichaam. L.: 30cm. Cond.: G