Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Mahonie garderobekast Engels
Resultaat: 150 EUR

Bijzondere Engelse mahoniehouten garderobekast gemaakt door de firma Compaiton London. Achter de 2 geheel wegdraaiende deuren zit diverse vakverdeleing voor shirts en broeken. Compleet met spiegeltje,...

Zwarte wand console
Resultaat: 150 EUR

Gezwarte Franse Bouille wandconsole met 1 lade. 19e eeuws geheel met messing ingelegd en geheel omrand met bronzen ornamenten 72x107x35cm. Is een tafel geweest vroeger

Eethoek licht eiken
Resultaat: 150 EUR

Eethoek met 4 stoelen. Tafel met licht eiken blad en metalen poten van zeer goede kwaliteit 77x140x90cm. 4 Stoelen van het merk Tonan Italië met achter verchroomde poten. Alles eind 20e eeuw. Cond.: G

IGBO Hoornmasker
Resultaat: 150 EUR

Zeldzaam en oud Igbo hoorn makser uit Nigeria. Het masker is 54 cm hoog en ongeveer 70/80 jaar oud.

Crucifix 17e eeuws, eiken
Resultaat: 150 EUR

Corpus Christie, houten figuur 16e-17e eeuw. Zonder armen en kruis 43x9x11,5cm. Cond.: G

2 Dekselvaasjes
Resultaat: 150 EUR

2 Dekselvaasjes 19e eeuws. Bluw-wit met landschap- en bloemdecor. 1 dekselknopje is gerestaureerd. 16,5cm.

H. Hilgerloh
Resultaat: 140 EUR

H. Hilgerloh begin 20e eeuw(Duitse school), landschap met molens 45x70cm. Cond.: G

Ongesigneerd schilderij
Resultaat: 140 EUR

Ongesigneerd 18e eeuw, olieverf op linnen, landschap met vee 37x31cm. Cond.: S

I. van Heek, Twents landschap
Resultaat: 140 EUR

Ina van Heek ( Enschede 1868 - 1944), olieverf op linnen, berkenlaan 50x60cm. Cond.: G

Made in Germany Nr. 152
Resultaat: 140 EUR

Made in Germany Nr. 152 2/0. 2 Porseleinen tandjes boven met lichtgrijze slaapogen. Oud pruikje Cond.: G

Heubach 73-04 Germany
Resultaat: 140 EUR

Heubach 73-04 Germany, papier-mache lichaam. L.: 28cm. Cond.: G

Simon & Halbig, Nr. 156
Resultaat: 140 EUR

Simon & Halbig Nr. 156, 2 tandjes boven en flirt ogen. Baby toddler lijf. Oud pruikje L.: 42cm. Cond.: G

SFBJ Go Paris Nr. 21
Resultaat: 140 EUR

SFBJ Go Paris Nr. 21, looppop. Grijs-blauwe slaapogen en rechte benen. Rechter arm moet elastiek vernieuwd worden. L.: 53cm. Cond.: R

Diversen
Resultaat: 135 EUR

Kavel diversen,hanger GG met een rooktopaas,5.5gr.,ring GG 18krt,ø56 .met een robijn , 10.1gr.en een zilveren ring.

Oldenzaal, kaart
Resultaat: 135 EUR

Landkaart Oldenzaal, ets op papier. "Oldensalia Capta a Mauritio", door Horotius anno 1649. 52x40cm. Cond.: U

Mahoniehouten biedermeier bed
Resultaat: 135 EUR

Mahoniehouten Biedermeier bed (twijfelaar). Duits ca. 1840. Mist een paar lijstjes 130x114cm. Cond.: G

3 Duitse koppelriemen 2e w.o.
Resultaat: 130 EUR

3 Oude lederen Duitse koppelriemen WO II. 1x met tekst "Gott mit uns" 1x met tekst "Blut und Ehre" 1x zonder tekst. Cond.: G

Schuetzmeister & Quent, Nr. 201
Resultaat: 130 EUR

Schuetzmeister & Quent Nr. 201, baby toddler lijf. Boven 2 tanden en blauw-grijze slaapogen. Originele kleertjes

Butler-table mahoniehout
Resultaat: 130 EUR

Mahoniehouten butlertray met afneembaar dienblad en inklapbare poot eind 20e eeuw 84x76x61cm. Cond.: G

Bronzen Havik
Resultaat: 130 EUR

Bronzen beeld van een zittende havik in Art Deco stijl, naar voorbeeld van Fernandez 21e eeuw. 37x16,5x12cm. Cond.: G

Reeën
Resultaat: 125 EUR

Ongesigneerd, olieverf op linnen, ree met reebok 18x24cm. Cond.:G

Meisje, met zonnenteken
Resultaat: 125 EUR

Meisje, met zonnenteken. 4 Tandjes boven, open mond en vaste bruine ogen.

Klok
Resultaat: 125 EUR

Frans eikenhouten jachtklok ca. 1880 met eikenblad decor uitgesneden. Met emaille cartouches 65x46x11cm. Cond.: G

4 Notenhouten stoelen
Resultaat: 125 EUR

4 Massief notenhouten stoelen Louis Seize midden 19e eeuw. Stoelen zijn van topkwaliteit. In de rug gestoffeerd met een medaillon waarboven een gesneden kroontje zit 94x44x41cm. Cond.: G