Bijzondere Engelse mahoniehouten garderobekast gemaakt door de firma Compaiton London. Achter de 2 geheel wegdraaiende deuren zit diverse vakverdeleing voor shirts en broeken. Compleet met spiegeltje,...
Gezwarte Franse Bouille wandconsole met 1 lade. 19e eeuws geheel met messing ingelegd en geheel omrand met bronzen ornamenten 72x107x35cm. Is een tafel geweest vroeger
Eethoek met 4 stoelen. Tafel met licht eiken blad en metalen poten van zeer goede kwaliteit 77x140x90cm. 4 Stoelen van het merk Tonan Italië met achter verchroomde poten. Alles eind 20e eeuw. Cond.: G
Zeldzaam en oud Igbo hoorn makser uit Nigeria. Het masker is 54 cm hoog en ongeveer 70/80 jaar oud.
Corpus Christie, houten figuur 16e-17e eeuw. Zonder armen en kruis 43x9x11,5cm. Cond.: G
2 Dekselvaasjes 19e eeuws. Bluw-wit met landschap- en bloemdecor. 1 dekselknopje is gerestaureerd. 16,5cm.
H. Hilgerloh begin 20e eeuw(Duitse school), landschap met molens 45x70cm. Cond.: G
Ongesigneerd 18e eeuw, olieverf op linnen, landschap met vee 37x31cm. Cond.: S
Ina van Heek ( Enschede 1868 - 1944), olieverf op linnen, berkenlaan 50x60cm. Cond.: G
Made in Germany Nr. 152 2/0. 2 Porseleinen tandjes boven met lichtgrijze slaapogen. Oud pruikje Cond.: G
Heubach 73-04 Germany, papier-mache lichaam. L.: 28cm. Cond.: G
Simon & Halbig Nr. 156, 2 tandjes boven en flirt ogen. Baby toddler lijf. Oud pruikje L.: 42cm. Cond.: G
SFBJ Go Paris Nr. 21, looppop. Grijs-blauwe slaapogen en rechte benen. Rechter arm moet elastiek vernieuwd worden. L.: 53cm. Cond.: R
Kavel diversen,hanger GG met een rooktopaas,5.5gr.,ring GG 18krt,ø56 .met een robijn , 10.1gr.en een zilveren ring.
Landkaart Oldenzaal, ets op papier. "Oldensalia Capta a Mauritio", door Horotius anno 1649. 52x40cm. Cond.: U
Mahoniehouten Biedermeier bed (twijfelaar). Duits ca. 1840. Mist een paar lijstjes 130x114cm. Cond.: G
3 Oude lederen Duitse koppelriemen WO II. 1x met tekst "Gott mit uns" 1x met tekst "Blut und Ehre" 1x zonder tekst. Cond.: G
Schuetzmeister & Quent Nr. 201, baby toddler lijf. Boven 2 tanden en blauw-grijze slaapogen. Originele kleertjes
Mahoniehouten butlertray met afneembaar dienblad en inklapbare poot eind 20e eeuw 84x76x61cm. Cond.: G
Bronzen beeld van een zittende havik in Art Deco stijl, naar voorbeeld van Fernandez 21e eeuw. 37x16,5x12cm. Cond.: G
Meisje, met zonnenteken. 4 Tandjes boven, open mond en vaste bruine ogen.
Frans eikenhouten jachtklok ca. 1880 met eikenblad decor uitgesneden. Met emaille cartouches 65x46x11cm. Cond.: G
4 Massief notenhouten stoelen Louis Seize midden 19e eeuw. Stoelen zijn van topkwaliteit. In de rug gestoffeerd met een medaillon waarboven een gesneden kroontje zit 94x44x41cm. Cond.: G