Hollands Jugendstil eikenhouten buffetkastje met glas-in-lood vensters en mooi uitgesneden ornamenten. Origineel koperbeslag 215x110x50cm. Cond.: U
Eikenhouten Engels buffet ca. 1920 met mooi snij- en lijstwerk. Donkere patina 121x138x50cm. Cond.: G
Bert Nijenhuis 1995 (Boekelo), bronzen sculptuur met marmeren sokkel 20x11x9cm. Cond.: U
Ongesigneerd, naar Henriette Ronner, olieverf op linnen, poezen 20e eeuw 50x70cm. Cond.: G
John Heartfield, 33 fotomontages 1974, uitgever Dresden VEB Verlag der Kunst Dresden 1974. Porfolio met 33 reproducties van 66x50cm.in een grijze doos. Ook inclusief de 3 platen waarvan 2 met vertalin...
Gerard Cornelis Krol (Aamsveen 1882 - 1950 Enschede), olieverf op paneel 85x53cm. Cond.: G
Sabin 1998, olieverf op paneel 20e eeuw, promenade Parijs 33x22cm. Cond.: U
Piet Flint 1951 (Deventer 1895 - 1987) Deventer school, olieverf op linnen, landschap 23x36cm. Cond.: G
Heubach Koppelsdorf Nr. 300.9 baby toddler lijf. Boven 2 porseleinen tanden en mooie slaapogen. Echt haren pruik. Pop is gerestaureerd L.: 62cm.
Simon & Halbig 1294, boven 2 tandjes. Ogen gerestaureerd, elastiek los L.: 54cm.
Antieke Engelse mahoniehouten pubklok ca. 1900 met mooi koperen uurwerk, gemerkt Yorkshire, niet getest 16xø37cm. Cond.: G
Gezwarte Franse Bouille wandconsole met 1 lade. 19e eeuws geheel met messing ingelegd en geheel omrand met bronzen ornamenten 72x107x35cm. Is een tafel geweest vroeger
Massief eikenhouten kerfgesneden dekenkist 70-er jaren. Gemaakt door Bruggink Weerselo 75x145x55cm. Cond.: G
Koloniale televisiekast in Empire stijl. Kast is gemaakt van mahonie en gebeitst teakhout. De deuren zijn inschuifbaar, onder zijn 2 laden met vakverdeling. Kast verkeerd in nieuwstaat 141x119x64cm. C...
Oud Bakongo masker uit Congo. Het masker is 34 cm hoog en ouder dan 50 jaar.
Bronzen sculptuur van de ontwerper Cees Willemsen te Lonneker. Beeld is de studie van het grote skelet van een paard. Deze is te bewonderen in het Natuurhistorisch museum te Enschede. Het beeldje is i...
Miniatuur dobbelstenen uit been,in een doosje, 20e eeuw 9x5x3 cm.
2 Zilveren vorkjes en 2 zilveren suikerschepjes met agaten heften 835/000 Cond.: U
1x Chinees spekstenen fabelfiguur waarschijnlijk 19e eeuws 15x14x8cm. 1x Chinees spekstenen lakstempel in de vorm van een Foo-hond (tempelhond) 10,5x4,5x4,5cm. Cond.: G
Grote kristallen fruitschaal met zilveren hengsel. 835/000 ø22,5cm. Cond.: U
Wim van Oostrom 1977 (Hengelo), olieverf op paneel (herkomst Galerie de pook), meisje in bed 28,5x28,5cm. Cond.: U