Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Russisch dorpsgezicht
Resultaat: 110 EUR

Kyrrylisch gesigneerd 50-er jaren, Russische school. olieverf op linnen, winterlandschap 50x46cm. Cond.: G

Bronzen vijzel ca. 1800
Resultaat: 110 EUR

Bronzen vijzel ca. 1800 met originele stamper van brons. 9,5xø11,5cm. Cond.: G

Leren laarzen
Resultaat: 110 EUR

Paar leren Engelse laarzen gemerkt H.E. Randall LTD midden 20e eeuw incl oude houten laarzenspanners. H.: 66cm.

Bak met bestek
Resultaat: 110 EUR

Keltum bestek 20e eeuw. 12x lepels, 10x kleine lepels, 10x kleine vorken, 11x grote vorken, 6x grote messen, 6x kleine messen, 6x koffielepels, 2x vleeswarenvorkjes, botermesje, 3x opscheplepels, vlee...

Doos diversen
Resultaat: 110 EUR

Doosje diversen. 2x Zilveren beugeltasje (gemerkt), bikkels van bot, zwarte git/kraaltjes etc.

Onbekend, Nr. 136
Resultaat: 110 EUR

Genummerd 136. Geleed lijf, boven rij tandjes en slaapogen. Oud pruikje, vingers gerestaureerd. Verder in goede conditie L.: 42cm.

Porseleinen baby
Resultaat: 110 EUR

Ongemerkt, geheel porseleinen zitbaby. Open vingertjes en open gesloten mond L.: 25cm.

Heubach, 8687 Germany
Resultaat: 110 EUR

Heubach 8687 Germany, porseleinen lichaam. Geschilderde ogen en gesloten mond. L.: 25cm. Cond.: G

Doos met schoentjes
Resultaat: 110 EUR

Doos met ca. 20 poppenschoentjes

Schildpad, Bärbel
Resultaat: 110 EUR

Bärbel, schildpad met open gesloten mond. Originele kleertjes en schoentjes L.: 45cm.

2 Witte kastjes
Resultaat: 110 EUR

2 Witte kastjes. 1 Wit kastje met 5 laden en goudkleurige handgrepen H.47x29x15 cm.. 1 bijbehorend klein wit kastje.H.27 cm.met marmeren plaatje (gelijmd) Cond.:G

Barokstijl zetel
Resultaat: 110 EUR

Oude lederen barok fauteuil 20e eeuw. Gecapituneerd en zwaar uitgevoerd met notenhout en snijwerk 113x76x90cm. Cond.: G

Eethoek
Resultaat: 110 EUR

Ovale tafel met 4 stoelen, Biedermeier ca. 1860. Tafel op 4-spant (92xø125), stoelen voorzien van snijwerk met bloemendecor.

Bronzen kaarsenstandaard
Resultaat: 110 EUR

Bronzen kaarsenstandaard met monogram KN. Voorstellend 3 luipaarden bijten 3 paarden in de bil 22x20x21cm. Cond.: U

Grote Herend schaal
Resultaat: 110 EUR

Grote ovale Herend porseleinen vleesschotel. Vogeltjesmotief met rondom vlinders. Midden 20e eeuw 61,5x24cm. Cond.: U

Chinees imari bordje
Resultaat: 110 EUR

Chinees imaribordje eind 18e - begin 19e eeuw gedecoreerd met bloemdecor. Bord is gaaf ø22,5cm. Cond.: G

2 Imari vierkante flacons
Resultaat: 110 EUR

2 Imari vierkantige flacons ca.1890 rondom beschilderd 12x5,5x5,5cm. Cond.: G

Doos poppenkleertjes
Resultaat: 105 EUR

Doos met poppenkleertjes

Negerpop, Nr. 134
Resultaat: 105 EUR

Genummerd 134, papier-mache lichaam. Boven 2 porseleinen tanden en bruine slaapogen. Originele kleertjes en schoentjes L.: 60cm. Cond.: R

Klaptafel en 4 stoelen
Resultaat: 105 EUR

Oud Hollandse klaptafel (75xø110cm.) met daarbij 4 Oud Hollandse stoelen (102x46x43cm.) met pitriet. 19e eeuwse stijl in eikenhout. Cond.: G

Hanger saffier/briljant
Resultaat: 100 EUR

Hanger GG 333/000 met saffier en briljant, 2.6 gr.

Oorstekers WG blauwtopaas
Resultaat: 100 EUR

Oorstekers WG met blauwtopaas en diamant.2.7 gr.

Ametist/briljant ring
Resultaat: 100 EUR

Ring GG 585/000 met 7 zeer donkere ametist navettes en 8 briljanten 0.16 ct.,
W/SI, Ø53, 4.2 gr.

Kristallen loddereinflesje
Resultaat: 100 EUR

Antiek Hollands zilveren parfumflesje met zilveren dopje