Kyrrylisch gesigneerd 50-er jaren, Russische school. olieverf op linnen, winterlandschap 50x46cm. Cond.: G
Bronzen vijzel ca. 1800 met originele stamper van brons. 9,5xø11,5cm. Cond.: G
Paar leren Engelse laarzen gemerkt H.E. Randall LTD midden 20e eeuw incl oude houten laarzenspanners. H.: 66cm.
Doosje diversen. 2x Zilveren beugeltasje (gemerkt), bikkels van bot, zwarte git/kraaltjes etc.
Genummerd 136. Geleed lijf, boven rij tandjes en slaapogen. Oud pruikje, vingers gerestaureerd. Verder in goede conditie L.: 42cm.
Ongemerkt, geheel porseleinen zitbaby. Open vingertjes en open gesloten mond L.: 25cm.
Bärbel, schildpad met open gesloten mond. Originele kleertjes en schoentjes L.: 45cm.
Oude lederen barok fauteuil 20e eeuw. Gecapituneerd en zwaar uitgevoerd met notenhout en snijwerk 113x76x90cm. Cond.: G
Grote ovale Herend porseleinen vleesschotel. Vogeltjesmotief met rondom vlinders. Midden 20e eeuw 61,5x24cm. Cond.: U
Chinees imaribordje eind 18e - begin 19e eeuw gedecoreerd met bloemdecor. Bord is gaaf ø22,5cm. Cond.: G
2 Imari vierkantige flacons ca.1890 rondom beschilderd 12x5,5x5,5cm. Cond.: G
Oud Hollandse klaptafel (75xø110cm.) met daarbij 4 Oud Hollandse stoelen (102x46x43cm.) met pitriet. 19e eeuwse stijl in eikenhout. Cond.: G
Ring GG 585/000 met 7 zeer donkere ametist navettes en 8 briljanten 0.16 ct.,
W/SI, Ø53, 4.2 gr.
Antiek Hollands zilveren parfumflesje met zilveren dopje