Henry Schouten (1857 -1927 Gent), olieverf op linnen, landschap met vee 60x46cm. Cond.: U
Ype Wenning (Leeuwarden 1879 - 1959 Wassenaar), olieverf op linnen, boerderij met vrouwtje 50x60cm. Cond.: U
Käthe Kruse ca. 1929, meisje. Alles origineel L.: 45cm. Cond.: G
Kapitale pastoorskast Holland ca. 1780 op gedraaide bolpoten. Plintlade in voetlijst, zware koplijst. 210x66x175cm. Taxatiewaarde: € 4.000,-
Bronzen zittende Boedha Aziatisch, deels verguld 27x15x9cm. Cond.: G
Kapitale Japans imari scheerbekken ca. midden 19e eeuw. Gedecoreerd met bloemen en landschapsdecor. Onbeschadigd 6xø28,3cm. Cond.: U
Scharnier creolen WG750/000,met briljanten 0.40ct. TW/IF, gesign.L.Wittwer 17.9 gr.
Klein Hollands wortelnoten fineer kabinet eind 20e eeuw. In zeer goede staat met klauwpoten en bronzen beslag 222x156x49cm. Cond.: U
Evert Moll (1878 1955 Den Haag), olieverf op linnen, vrouw met melkbus in roeiboot 33x17cm. Cond.: U
Käthe Kruse ca. 1928, Traumerohen . Alles origineel L.: 46cm. Cond.: G
neusje beschadigd
2 Antiek Hollands zilveren ampullen. Maker: Meers, Bernardus Johannes , Hengelo/Oldenzaal 1830-1868 835/000 194gr. 10cm.
E9D Jumeau, schuin afgesneden hoofd met open gesloten mond en gaatjes in de oren. Schoonheidsfoutje in de nek. Blauwe ogen. Kleertjes van Isabelle du Bois origineel, schoentjes ook origineel L.:52cm....
Franse pendule ca. 1880 met 2 pronkbokalen met putti. Bronskleurige legering, oogstthema. Goedlopend
Ben Viegers (1886 Den Haag - 1947 Nunspeet), olieverf op linnen, dorpsstraatje 30x40cm. Cond.: U
Mooi zwaar 4-delig Engels servies rustend op 4 leeuwenpootjes 835/000, Sheffield 1946. Maker : Walker & Hall. Totaal 2039gr. Cond.: U
Mahoniehouten boekenkast, z.g.n. Werdecke systeem, met 5 opklapbare ruiten met facet geslepen glas.
H.215x105x40 cm.
19e Eeuwse vuurvergulde pendule met bijbehorende stolp 38x23x9cm. Cond.: U
Ring WG750/000,ø54 met briljanten en diamantcarrees,1.0ctW/VS. voormalige verk.prijs €2820.-
Twee werken Robbert Fortgens 1996 (geb. 1960 Amsterdam), olieverf op linnen, abstracte compositie 33x43cm. Cond.: U
Prachtig gegraveerde dubbelloops penvuurgeweer 19e eeuw. Gemerkt Victor Collette Liege met mahonie kolf 118x21x6cm. Cond.: U
Dep. 14 (Simon & Halbig?). 4 Tandjes boven, open mond, bruine slaapogen, open vingers en haren pruik. L.: 83cm. Cond.: R
Doosje met popjes, draagstoeltje, rieten mandje, goudkleurig stoeltje, 2 poëzie albums (1906 en 1947), kledendracht opwindpopje en een zwart beugeltasje.
Notenhouten strak Art Deco bankje ca. 1920 afgezet met zwarte lijsten. Bank heeft 4 taps toelopende pootjes. Bank is compleet nieuw gepolitoerd 45x135x48cm. Cond.: G