05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

Rozenburg tegeltableau 4378
Rozenburg tegeltableau
Startprijs 500 EUR
Rozenburg bierkruik 4148
Rozenburg bierkruik
Startprijs 220 EUR
2 Vazen 4128
2 Vazen
Geen vanafprijs
2 Schalen en 2 onderschalen 4307
2 Schalen en 2 onderschalen

25 EUR

Jos Bamps, Litho 1251
Jos Bamps, Litho

45 EUR

Stel dekselvazen 4131
Stel dekselvazen

50 EUR

Stel kandelaars 4137
Stel kandelaars
Startprijs 30 EUR
Zilveren suikertang 15
Zilveren suikertang

20 EUR

Hummel lampje 4472
Hummel lampje

80 EUR

Koperen wandarmen 2343
Koperen wandarmen
Startprijs 20 EUR
7 Kleine Persjes 0
7 Kleine Persjes
Startprijs 70 EUR
5 Grotere Perzen 0
5 Grotere Perzen
Startprijs 70 EUR
Bronzen Paard 4052
Bronzen Paard
Startprijs 155 EUR
Chinees bord, 18e eeuw 4281
Chinees bord, 18e eeuw
Startprijs 80 EUR
4 Aardewerken borden Swatow 4559
4 Aardewerken borden Swatow

25 EUR

Zilveren  dames zakhorloge ca. 1900 360
Zilveren dames zakhorloge ca. 1900
Geen vanafprijs
Zilveren zakhorloge ca. 1875 353
Zilveren zakhorloge ca. 1875

65 EUR

Zilveren vestzakhorloge ca. 1880 354
Zilveren vestzakhorloge ca. 1880

80 EUR

Metalen sleutelhorloge 358
Metalen sleutelhorloge
Geen vanafprijs
Zilveren zakhorloge ca. 1880 356
Zilveren zakhorloge ca. 1880
Startprijs 70 EUR
Zilveren zakhorloge ca. 1880 351
Zilveren zakhorloge ca. 1880
Startprijs 70 EUR
Zilveren vestzakhorloge ca. 1900 355
Zilveren vestzakhorloge ca. 1900
Geen vanafprijs
Zilveren zakhorloge ca. 1880 352
Zilveren zakhorloge ca. 1880

60 EUR

Double zakhorloge 361
Double zakhorloge
Geen vanafprijs