Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Jan te Wierik 1027
Jan te Wierik
Startprijs 6.500 EUR
Verkocht
Tête Deposee Paris Bebe Nr. 7 2635
Tête Deposee Paris Bebe Nr. 7

Resultaat:

5.000 EUR

Jules Steiner A17 2590
Jules Steiner A17
Startprijs 5.000 EUR
Schilderij 17e/18e eeuw 1155
Schilderij 17e/18e eeuw
Startprijs 5.000 EUR
Rozenburg theekan eierschaal 4142
Rozenburg theekan eierschaal
Startprijs 4.750 EUR
Verkocht
K & R, Simon & Halbig 117A 2644
K & R, Simon & Halbig 117A

Resultaat:

4.000 EUR

Franse bronzen pendule 3004
Franse bronzen pendule
Startprijs 4.000 EUR
Franse bouille klok 1880 3039
Franse bouille klok 1880
Startprijs 3.500 EUR
Googly, Hertel & Schwab 2620
Googly, Hertel & Schwab
Startprijs 3.500 EUR
J.D.K. Kestner, Hilda Nr. 245 2575
J.D.K. Kestner, Hilda Nr. 245
Startprijs 3.500 EUR
Kämmer & Reinhardt, Nr. 101 2545
Kämmer & Reinhardt, Nr. 101
Startprijs 3.500 EUR
Jan Hillebrand Wijsmuller 1048
Jan Hillebrand Wijsmuller
Startprijs 3.500 EUR
Oene Romkes de Jongh 1017
Oene Romkes de Jongh
Startprijs 3.500 EUR
Johannes Weiland 1004
Johannes Weiland
Startprijs 3.500 EUR
Puntfilet diner bestek 181
Puntfilet diner bestek
Startprijs 3.500 EUR
A. v. Everdingen 1022
A. v. Everdingen
Startprijs 3.200 EUR
Aquamarijn-briljant hanger 31
Aquamarijn-briljant hanger
Startprijs 3.200 EUR
Bouille stijl klokje 3096
Bouille stijl klokje
Startprijs 3.000 EUR
A.Verhoesen 1000
A.Verhoesen
Startprijs 3.000 EUR
Zeldzame bracket klok 3029
Zeldzame bracket klok
Startprijs 2.800 EUR
Brons, 3 figuren 3970
Brons, 3 figuren
Startprijs 2.750 EUR
2x Percussie pistolen 2061
2x Percussie pistolen
Startprijs 2.750 EUR
Brons, ridder 3966
Brons, ridder
Startprijs 2.500 EUR
Eikenhouten pastoorskast Holland 3348
Eikenhouten pastoorskast Holland
Startprijs 2.500 EUR