Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Vitrinekast 3138
Vitrinekast

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Art Deco bankje 3202
Art Deco bankje

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Bronzen leeuw 3962
Bronzen leeuw

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
F. van Kregten 1018
F. van Kregten

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Schilderij Maly 1132
Schilderij Maly

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Depose Tête Jumeau 3V SGDG 2571
Depose Tête Jumeau 3V SGDG

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Onbekend, Nr. 10 2508
Onbekend, Nr. 10

Resultaat:

460 EUR

Verkocht
Secretaire 3167
Secretaire

Resultaat:

460 EUR

Verkocht
Frans Schmidt & Co 2639
Frans Schmidt & Co

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Antiek Friese stoelklok 3079
Antiek Friese stoelklok

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Engels schrijfbureau ca. 1860 3176
Engels schrijfbureau ca. 1860

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Kersenhouten vertico 3298
Kersenhouten vertico

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
29-Delig GIEN Servies 4345
29-Delig GIEN Servies

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Amerikaanse reiswekker 3067
Amerikaanse reiswekker

Resultaat:

435 EUR

Verkocht
J.J.H. van Leeuwen, strandgezicht 1203
J.J.H. van Leeuwen, strandgezicht

Resultaat:

430 EUR

Verkocht
J.J.H. van Leeuwen, strandgezicht 1205
J.J.H. van Leeuwen, strandgezicht

Resultaat:

430 EUR

Verkocht
Joop Kropff 1240
Joop Kropff

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Origineel houten pop 2574
Origineel houten pop

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
2 Kandelaars 117
2 Kandelaars

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Zakhorloge RG 285
Zakhorloge RG

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Depose Tête Jumeau Nr. 9 VXI X 2555
Depose Tête Jumeau Nr. 9 VXI X

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Secretaire 3110
Secretaire

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Eikenhouten kast 3124
Eikenhouten kast

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Zilveren rammelaar met ketting 421
Zilveren rammelaar met ketting

Resultaat:

380 EUR

Verkocht
C.T.Schültz 1038
C.T.Schültz

Resultaat:

380 EUR

Verkocht
Chris Soer 1063
Chris Soer

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Zakhorloge RG 286
Zakhorloge RG

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Saxofoon 2290
Saxofoon

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Ladies of Fashion 2533
Ladies of Fashion

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Franse pop, Nr. 10 2557
Franse pop, Nr. 10

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Biedermeier kast mahoniehout 3135
Biedermeier kast mahoniehout

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Bank Arflex 3241
Bank Arflex

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Mechelse secretaire 3347
Mechelse secretaire

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
3-Delig plateel stel 4385
3-Delig plateel stel

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
F. Trümper, vink 1371
F. Trümper, vink

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Oorstekers GG 80
Oorstekers GG

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Pendule 19e eeuw 3027
Pendule 19e eeuw

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Gero bestekkoffer 100
Gero bestekkoffer

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
3 Delen zilver 436
3 Delen zilver

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Zilveren doos 439
Zilveren doos

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
17/18e Eeuws portet 1035
17/18e Eeuws portet

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
A. Funke, stilleven 1065
A. Funke, stilleven

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
H.C. Kranenburg, stadsgezicht Amsterdam 1066
H.C. Kranenburg, stadsgezicht Amsterdam

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
H.C. Kranenburg, Hollandse haven 1071
H.C. Kranenburg, Hollandse haven

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
B. Leydekkers, olieverf 1247
B. Leydekkers, olieverf

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
H.P. van Eck 1379
H.P. van Eck

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Het leven en bedrijf Michiel de Ruiter 2133
Het leven en bedrijf Michiel de Ruiter

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Märklin brandweerauto 2524
Märklin brandweerauto

Resultaat:

300 EUR