Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Gouden lipstickhouder
Startprijs 300 EUR

Gouden lipstickhouder, 14krt. Hollands ca. 1950 5,5xø1,7cm.

Heren polshorloge
Resultaat: 25 EUR

Heren polshorloge jaren 60 met dag-, datum-, en secondenaanduiding. Merk: Lanco Zwitserland, type: Pacific Automatic. Vierkante zwaar vergulde kast (goudgemerkt). Goed werkend.

Heren polshorloge
Startprijs 25 EUR

Heren polshorloge, mechanisch Zwitsers horloge jaren 40. Merk: Cord en genummerd. Goed werkend

2 Dames polshorloges
Resultaat: 30 EUR

2 Dames polshorloges; 1x mechanisch, merk: Prisma goedlopend.. 1x in zilveren en gouden kast, opwindveer defect. ca. 1900, moet gereinigd worden

Herenhorloge
Resultaat: 40 EUR

Herenhorloge met Minoir automaat double. Goedwerkend en ongedragen.

Dameshorloge
Geen vanafprijs

Dameshorloge gemerkt Festina Quartz Double eind 20e eeuw. Loopt goed, glas licht beschadigd

2 Zakhorloges met ketting
Startprijs 70 EUR

2 Zakhorloges met ketting. 1x Zilveren horloge met ketting, achterkant gegraveerd met 2 paarden. 1x Zilverkleurig zakhorloge, achterkant geëtst, mist het glas Cond.: R

Dames zakhorloge GG
Startprijs 115 EUR

Dames kroonzakhorloge GG 14 kr.bewwerkte achterkant. Cond.R

Dames zakhorloge GG
Startprijs 115 EUR

Dames kroonzakhorloge GG 14 kr.wijzerplaat licht beschadigd.19.9 gr.

Zakhorloge
Resultaat: 30 EUR

Zilveren zakhorloge met zilveren ketting 800/000 ca. 1900. Functionerend ø4,3cm. Cond.: G

Zilveren armband
Resultaat: 55 EUR

Zilveren Jugendstil armband ingelegd met barnsteen 20-er jaren 925/000 Cond.: G

Dames zakhorloge GG
Startprijs 115 EUR

Dames kroonzakhorloge GG 14 kr.15.9 gr., achterkant mooi bewerkt en ingelegd met emaille.bloemmotiefjes.

Ring RG diamant
Startprijs 150 EUR

Ring RG met ee diamant solitair 0.25 ct.,Ø55 cm.,2.0 gr.

Ring WG briljant
Startprijs 480 EUR

Ring WG met een briljant solitair 1 ct.2.9 gr., Ø55 cm.

Zilveren dameshorloge
Startprijs 40 EUR

Zilveren dames kroonzakhorloge aan ketting

Vrijmetselaar doosje + ring
Startprijs 120 EUR

Doosje en ring vrijmetselaar in uitstekende staat 925/000 21gr. Cond.: U

Kaasstolp zilveren knop
Startprijs 140 EUR

Kristallen kaasstolp met zilveren knop en bijbehorend onderstel. Beide met ruit-kristal slijpsel. 1 Chip 20xø21cm. Cond.: G

Zilveren schaal
Startprijs 300 EUR

Zilveren schaal rustend op 3 gebogen pootjes met aan de bovenkant een mooie sierrand. 800/000 250gr. ø25,2cm.

Zilveren wijwateremmertje
Startprijs 900 EUR

Zilveren wijwateremmertje, Italië (Napels) gekeurd 17e eeuw 195gr. 12,5xø10cm. Cond.: G

Theezeef met bakje
Resultaat: 30 EUR

Theezeef met Hollands zilveren lekbakje 835/000 34gr. Cond.: G

Tabaksdoos zilver
Startprijs 325 EUR

Prachtige gegraveerde antieke zilveren tabaksdoos ca. 1864 rustend op bolpootjes. 2 Hoekjes gerestaureerd. 835/000 140gr. 13,5x8cm. Cond.: G

2 Zilveren schoteltjes
Startprijs 475 EUR

2 Zilveren onderzetschoteltjes, buitenlands gekeurd 18e-19e eeuw 495gr. ø20cm. Cond.: G

Kristallen theebus met zilveren deksel
Resultaat: 225 EUR

Antiek kristallen theebus met zilveren deksel 10x7,5x10cm. 835/000 Cond.: U

Zilveren kaarsenstandaard
Startprijs 30 EUR

Mooi strak Hollands zilveren kaarsenstandaardje 835/000 Cond.: U

Zilveren bakje
Resultaat: 25 EUR

Holland zilveren bakje 33gr. ø10cm.

Zilveren lepel + vork
Resultaat: 50 EUR

Antiek Hollands zilveren gembervork 1888 835/000. Maker: Kemper & Zonen , Fam J.M. van Voorschoten 1858/1924. Hollands zilveren taartschep 1931 835/000. Cond.: U Gewicht samen 90gr.

Zilveren tashaak
Resultaat: 45 EUR

Zilveren Hollandse tashaak met Hollands tafereel 835/000 49gr.

3 Vorken
Resultaat: 40 EUR

3 Hollands gekeurde zilveren zuurvorkjes 835/000 121gr. 1x Grote zuurvork 23,5cm. 2x Kleinere zuurvork 14cm. Cond.: G

Zilveren bierpul
Startprijs 75 EUR

Zilveren miniatuur bierpul 28gr.H.5 cm. Cond.: U

Tas met zilveren beugel en haak
Resultaat: 250 EUR

Mooie 19e eeuws Hollands antieke zilveren papegaaibeugeltas. Zeer mooi gegraveerd met Hollandse voorstellingen en zilveren haak. 835/000 220gr. 16,5cm. Cond.: U

Koektrommel op onderschotel
Startprijs 720 EUR

Mooie strakke zware zilveren koektrommel (16x12x7,4cm.) op originele onderschotel (26x22cm.) Hollands gekeurd 925/000 854gr. Cond.: U

Oorstekers WG blauwtopaas
Resultaat: 100 EUR

Oorstekers WG met blauwtopaas en diamant.2.7 gr.

Oorstekers GG citrien/diamant
Startprijs 150 EUR

Oorstekers GG met citrien en diamant 3.4 gr.

Oorstekers GG aquamarijn
Startprijs 100 EUR

Oorstekers GG 585/000,bezet met een mooie aquamarijn,2.8 gr.

Oorstekers robijn/diamant
Startprijs 150 EUR

Oorstekers GG 750/000 met robijn 0.07ct. en diamant,

Creolen WG briljant
Startprijs 350 EUR

Creolen WG 14 kt. met briljantbaquettes.5.0 gr.

Hanger GG
Startprijs 170 EUR

Hanger GG 585/000 met een briljant 0.11 ct.,W/SI, L.26 mm.4.2 gr.

Hanger WG briljant
Startprijs 600 EUR

Hanger WG 750/000 in druppelvorm driezijdig bezet met briljanten 0.90 ct.,TW/Loepzuiver, 3.3 gr.

Oorstekers GG
Startprijs 500 EUR

Klipoorbellen GG 585/000 bezet met briljanten 0.70 ct.,W/SI,7.9 gr.

Oorstekers WG/GG
Startprijs 475 EUR

Klipoorstekers WG/GG 750/000,bezet met 6 briljanten TW/VS samen 0.42 ct. 9.4 gr.

Oorstekers WG
Startprijs 650 EUR

Oorstekers WG 750/000,bezet met diamanten W/SI 1.0 crt, carre slijpsel

Briljant ring WG
Resultaat: 500 EUR

Ring WG750/000,ø54 met briljanten en diamantcarrees,1.0ctW/VS. voormalige verk.prijs €2820.-

Ring WG
Startprijs 550 EUR

Ring WG 750/000 bezet met pavee gezette briljanten W/SI 0.96 crt .Ø56

Ring
Startprijs 750 EUR

Ring WG750/000 ø54, bezet met witte en zwarte briljanten 1.63ct.W/VS-SI.voormalige verk.prijs €3290.-, 8.3 gr.

Jugendstil vaas
Resultaat: 80 EUR

Zilver overlay glazen vaas ca. 1900. Neoclassicisme 31xø13cm. Cond.: G

Zilveren broodmand
Startprijs 750 EUR

Grote zilveren ajour gezaagde Hollandse broodmand. Maker: Aubert & Zonen Den Haag 835/000 305gr. 26x18x8,5cm.

Zilveren theeservies
Startprijs 2.500 EUR

5-Delig zilveren theeservies, America gekeurd ca. 1930. 925/000 Buchman and Son 2713gr. Cond.: G

Plated schaal
Resultaat: 25 EUR

Plated fruitschaal 20e eeuw. Design Fink Duitsland 30x30x5,5cm. Cond.: G

Handgezaagde hengselmand
Startprijs 750 EUR

Prachtige grote handgezaagde zilveren hengselmand rustend op een strakke voet. 928gr. 33,5x32x22,5cm. Cond.: U

Zilveren stokbalansje
Resultaat: 150 EUR

Zilveren stokbalansje (weegschaaltje) op marmeren voetje, Hollands gekeurd ca. 1930 H.: 17cm. Cond.: G

Fruitschaal met zilveren beugel
Startprijs 90 EUR

Zeer mooie fruitschaal met bloemmotieven en antiek Hollandse zilveren beugel. 835/000 1074gr (met schaal), ø25cm. Cond.: U

Vrijmetselaar zilveren troffel
Startprijs 200 EUR

Leuke zware zilveren troffel van de vrijmetselarij 835/000 177gr.

Kristallen cachetschaal
Startprijs 150 EUR

Mooi antieke kristallen cachetschaal met zilveren beugel uit 1869. 835/000 ø27cm. Cond.: U

3 Arms kandelaar
Startprijs 320 EUR

3-Armige zilveren kandelaar in goede staat 800/000 448gr.

Tas met zilveren beugel en haak
Resultaat: 240 EUR

Mooi gegraveerde Hollands zilveren papegaaibeugeltas1855 met Hollands zilveren tasbeugelhaak. Mooi gegraveerd 835/000 210gr. 14cm. Achterkant beugel is gerestaureerd. Cond.: G

3 Bonbonsschaaltjes
Startprijs 140 EUR

3 Mooie bonbonschaaltjes op zilveren voet 800/000 8xø7,5cm. Cond.: U

Plated handwerkschaal
Startprijs 40 EUR

Plated gehamerde schaal 20e eeuw Duitsland. Design met oude munt van Hanzestad Hamburg 1876. 32x24x2cm. Cond.: U

Zilveren sierschotel
Startprijs 450 EUR

Zilveren sierschotel, Bolivia gekeurd ca. 1900. 900/000 700gr. ø41cm. Cond.: G

Bonbonniere zilveren beugel
Startprijs 80 EUR

Kristallen bonbonbierre met amandelslijpsel en zilveren beugel met parelrand 12xø15,5cm. 1 Chip Cond.: G

Hanger GG
Startprijs 250 EUR

Hanger GG585/000,bezet met 1 diamant in princessslijpsel, 11 briljanten 0.30ct W/Si, 7.4 gr.

Hanger WG
Startprijs 400 EUR

Hanger WG 750/000 met een rose toermalijncarre, en briljanten TW/IF 0.28 ct.,L 22mm.,58.3 gr.

Hanger
Startprijs 220 EUR

Hanger GG/WG 750/000 briljanten 0.36ct.TW/Si 11gr.

Ametist/briljant ring
Resultaat: 100 EUR

Ring GG 585/000 met 7 zeer donkere ametist navettes en 8 briljanten 0.16 ct.,
W/SI, Ø53, 4.2 gr.

Hanger diamant mix
Startprijs 400 EUR

Hanger WG 750/000,bezet met briljanten 1.64 ct.,SI in kleurenmix wit-bruin, 5.2 gr.,L 35 mm.

Hanger GG maansteen
Startprijs 750 EUR

Hanger GG 750/000 met een grote cabochon-maansteen 61.55 ct.,en 42 briljanten 0.92ct.,W/SI,25.8 gr.

Ring GG met jade
Startprijs 250 EUR

Ring GG 14 kt.met jade,ø 57 .8.1 gr.

Zegelring GG
Resultaat: 270 EUR

Zegelring GG 14 kt. met blauwe steen met wapenmotief, 13.8 gr., ø 57

Zegelring zwarte steen
Startprijs 390 EUR

Ring GG 14kt., met zwarte steen met tekst, op de ringschouders staat 1989,17 gr., ø 58

Ring GG met briljanten
Startprijs 700 EUR

Ring GG 18kt. bezet met 6 briljanten,0.50ct., 14.4 gr.,ø 67

3 Zilveren ronde fotolijstjes
Startprijs 70 EUR

3 Leuke ronde zilveren fotolijstjes op houten standaard 925/000 ø5,7cm. Cond.: U

Biedermeier schaal met beugel
Startprijs 90 EUR

Porseleinen Biedermeier schaal met zilveren beugel (925/000). Bord heeft een afbeelding van een man en vrouw aan het meer bij een paleis. 15xø20,5cm. Cond.: G

Zilveren schaar
Startprijs 130 EUR

Antiek Hollands breischaartje in originele mooi gegraveerde schede 1814-1905 21gr. 11,5cm. Cond.: U

Brandewijn kom
Startprijs 300 EUR

Schitterende zilveren brandewijnkom naar antiek model 925/000 294gr. Cond.: U

Kristallen loddereinflesje
Startprijs 90 EUR

Antiek Hollands zilveren parfumflesje met zilveren dop en kraag.

Placet met voorstelling
Startprijs 200 EUR

Mooi zilveren plateau met een leuke voorstelling van een visser 925/000 98gr. 8x8cm. Cond.: U

2 Zilveren zoutvaatjes
Startprijs 120 EUR

2 Zoutschaaltjes, meesterteken Gorham, sterling zilver 925/000, USA,ca.1874,H.4.5cm.,Ø5 cm.,180 gr.

Zilveren siercoupe
Startprijs 300 EUR

Zilveren bewerkte siercoupe met gedreven voorstelling, Duits gekeurd ca. 1900 800/000 188gr. 11,5xø8,5cm.

Zilveren koekjestang 1929
Resultaat: 70 EUR

Zilveren koekjestang 1929, met molentjes aan de zijkanten met draaibare wieken.108 gr.L.17 cm.

Vlalepel
Resultaat: 50 EUR

Hollands zilveren vlalepel 835/000 76gr. 20x7cm. Cond.: G

8 Suikerlepeltjes
Startprijs 80 EUR

8 Mooi gegraveerde Hollandse suikerlepeltjes 835/000 110gr. Cond.: U

Kristallen loddereinflesje
Resultaat: 100 EUR

Antiek Hollands zilveren parfumflesje met zilveren dopje

Zilveren schaar, Gronings model
Startprijs 120 EUR

Leuke zilveren schaar met bewerkte handvaten, Gronings model 835/000 71gr. Cond.: G

Silver-plated kandelaar
Resultaat: 70 EUR

Grote silver-plated barok kandelaar. Heeft wel diverse keuren in de voet 20e eeuw 33xø16cm. Cond.: G

Kristallen bonbonschaaltje
Startprijs 90 EUR

Kristallen bonbonschaaltje op zilveren voet ca. 1950 10,5xø13cm. Kristal is gaaf.

Bonbonniere/zilveren voet
Startprijs 95 EUR

Kristallen ovale bonbonbierre op zilveren voet 19x13,5x7cm. Cond.: G

Tahiti parelsnoer
Startprijs 180 EUR

Tahiti parelsnoer L 41cm., met multi-colour zilvergrijze Tahitiparels 10-12 mm.

Parelcollier zonnevorm
Startprijs 100 EUR

Kweekparel collier sluiting WG 585/000, parels in de vorm van een zon,ø 22mm., en kweekparels ø3.5 mm.,L.44 cm.

Tahiti parel collier
Resultaat: 100 EUR

Tahiti parel collier met kogelsluiting WG 585/000,Tahiti barok parels 8-12 mm.,L.49 cm.

Akoya parelsnoer
Startprijs 100 EUR

Streng Akoya kweekparels L90 cm.,132 cremekleurige licht barok Akoya-parels 6.5-6.8 mm.

Saffier/briljant broche
Startprijs 480 EUR

Saffier briljant broche GG 750/000 D'Or, met een fijne saffiercabochon in goede kleur,en een briljant 0.08 ct.TW/VSI,L 58 mm., 11.6 gr.

Parel saffier naald
Startprijs 40 EUR

Naald RG 585/000 met 2 saffieren antiekgeslepen in goede kleur,2 Orientparels 2mm.,8 kleine orientparels,L.63mm.,1.8 gr.

Keshi parel collier
Startprijs 100 EUR

Keshi parel collier met sluiting WG 585/000, 33 Keshi parels 10-11 mm.,L.41.5 cm.

Parel oorstekers
Startprijs 180 EUR

Oorstekers WG 750/000 met een zeer fijne Tahitiparel ø12.5 mm.8.1 gr.

Gouden damesring
Startprijs 100 EUR

Ring GG 585/000,bezet met bloedkoraal,,4.7 gr.,Ø 57

Manchetknopen, platina en diamant
Startprijs 150 EUR

Manchetknopen WG 585/000, 4 diamanten oud-slijpsel,7.3 gr.

Zakhorloge RG
Resultaat: 400 EUR

Heren zakhorloge RG 585/000 3 gouden deksels, wijzerplaat met seconden aanduiding, 99.8 gr.