Gouden lipstickhouder, 14krt. Hollands ca. 1950 5,5xø1,7cm.
Heren polshorloge jaren 60 met dag-, datum-, en secondenaanduiding. Merk: Lanco Zwitserland, type: Pacific Automatic. Vierkante zwaar vergulde kast (goudgemerkt). Goed werkend.
2 Dames polshorloges; 1x mechanisch, merk: Prisma goedlopend.. 1x in zilveren en gouden kast, opwindveer defect. ca. 1900, moet gereinigd worden
Dameshorloge gemerkt Festina Quartz Double eind 20e eeuw. Loopt goed, glas licht beschadigd
2 Zakhorloges met ketting. 1x Zilveren horloge met ketting, achterkant gegraveerd met 2 paarden. 1x Zilverkleurig zakhorloge, achterkant geëtst, mist het glas Cond.: R
Dames kroonzakhorloge GG 14 kr.wijzerplaat licht beschadigd.19.9 gr.
Zilveren zakhorloge met zilveren ketting 800/000 ca. 1900. Functionerend ø4,3cm. Cond.: G
Zilveren Jugendstil armband ingelegd met barnsteen 20-er jaren 925/000 Cond.: G
Dames kroonzakhorloge GG 14 kr.15.9 gr., achterkant mooi bewerkt en ingelegd met emaille.bloemmotiefjes.
Doosje en ring vrijmetselaar in uitstekende staat 925/000 21gr. Cond.: U
Zilveren schaal rustend op 3 gebogen pootjes met aan de bovenkant een mooie sierrand. 800/000 250gr. ø25,2cm.
Zilveren wijwateremmertje, Italië (Napels) gekeurd 17e eeuw 195gr. 12,5xø10cm. Cond.: G
Prachtige gegraveerde antieke zilveren tabaksdoos ca. 1864 rustend op bolpootjes. 2 Hoekjes gerestaureerd. 835/000 140gr. 13,5x8cm. Cond.: G
2 Zilveren onderzetschoteltjes, buitenlands gekeurd 18e-19e eeuw 495gr. ø20cm. Cond.: G
Antiek kristallen theebus met zilveren deksel 10x7,5x10cm. 835/000 Cond.: U
Mooi strak Hollands zilveren kaarsenstandaardje 835/000 Cond.: U
Mooie strakke zware zilveren koektrommel (16x12x7,4cm.) op originele onderschotel (26x22cm.) Hollands gekeurd 925/000 854gr. Cond.: U
Oorstekers GG 585/000,bezet met een mooie aquamarijn,2.8 gr.
Hanger WG 750/000 in druppelvorm driezijdig bezet met briljanten 0.90 ct.,TW/Loepzuiver, 3.3 gr.
Klipoorbellen GG 585/000 bezet met briljanten 0.70 ct.,W/SI,7.9 gr.
Klipoorstekers WG/GG 750/000,bezet met 6 briljanten TW/VS samen 0.42 ct. 9.4 gr.
Oorstekers WG 750/000,bezet met diamanten W/SI 1.0 crt, carre slijpsel
Ring WG750/000,ø54 met briljanten en diamantcarrees,1.0ctW/VS. voormalige verk.prijs €2820.-
Ring WG750/000 ø54, bezet met witte en zwarte briljanten 1.63ct.W/VS-SI.voormalige verk.prijs €3290.-, 8.3 gr.
Zilver overlay glazen vaas ca. 1900. Neoclassicisme 31xø13cm. Cond.: G
Grote zilveren ajour gezaagde Hollandse broodmand. Maker: Aubert & Zonen Den Haag 835/000 305gr. 26x18x8,5cm.
Prachtige grote handgezaagde zilveren hengselmand rustend op een strakke voet. 928gr. 33,5x32x22,5cm. Cond.: U
Zeer mooie fruitschaal met bloemmotieven en antiek Hollandse zilveren beugel. 835/000 1074gr (met schaal), ø25cm. Cond.: U
Leuke zware zilveren troffel van de vrijmetselarij 835/000 177gr.
3 Mooie bonbonschaaltjes op zilveren voet 800/000 8xø7,5cm. Cond.: U
Zilveren sierschotel, Bolivia gekeurd ca. 1900. 900/000 700gr. ø41cm. Cond.: G
Hanger GG585/000,bezet met 1 diamant in princessslijpsel, 11 briljanten 0.30ct W/Si, 7.4 gr.
Hanger WG 750/000 met een rose toermalijncarre, en briljanten TW/IF 0.28 ct.,L 22mm.,58.3 gr.
Ring GG 585/000 met 7 zeer donkere ametist navettes en 8 briljanten 0.16 ct.,
W/SI, Ø53, 4.2 gr.
Hanger WG 750/000,bezet met briljanten 1.64 ct.,SI in kleurenmix wit-bruin, 5.2 gr.,L 35 mm.
Hanger GG 750/000 met een grote cabochon-maansteen 61.55 ct.,en 42 briljanten 0.92ct.,W/SI,25.8 gr.
Zegelring GG 14 kt. met blauwe steen met wapenmotief, 13.8 gr., ø 57
Ring GG 14kt., met zwarte steen met tekst, op de ringschouders staat 1989,17 gr., ø 58
Ring GG 18kt. bezet met 6 briljanten,0.50ct., 14.4 gr.,ø 67
3 Leuke ronde zilveren fotolijstjes op houten standaard 925/000 ø5,7cm. Cond.: U
Porseleinen Biedermeier schaal met zilveren beugel (925/000). Bord heeft een afbeelding van een man en vrouw aan het meer bij een paleis. 15xø20,5cm. Cond.: G
Schitterende zilveren brandewijnkom naar antiek model 925/000 294gr. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren parfumflesje met zilveren dop en kraag.
Mooi zilveren plateau met een leuke voorstelling van een visser 925/000 98gr. 8x8cm. Cond.: U
2 Zoutschaaltjes, meesterteken Gorham, sterling zilver 925/000, USA,ca.1874,H.4.5cm.,Ø5 cm.,180 gr.
Zilveren bewerkte siercoupe met gedreven voorstelling, Duits gekeurd ca. 1900 800/000 188gr. 11,5xø8,5cm.
8 Mooi gegraveerde Hollandse suikerlepeltjes 835/000 110gr. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren parfumflesje met zilveren dopje
Leuke zilveren schaar met bewerkte handvaten, Gronings model 835/000 71gr. Cond.: G
Grote silver-plated barok kandelaar. Heeft wel diverse keuren in de voet 20e eeuw 33xø16cm. Cond.: G
Kristallen bonbonschaaltje op zilveren voet ca. 1950 10,5xø13cm. Kristal is gaaf.
Kristallen ovale bonbonbierre op zilveren voet 19x13,5x7cm. Cond.: G
Tahiti parelsnoer L 41cm., met multi-colour zilvergrijze Tahitiparels 10-12 mm.
Kweekparel collier sluiting WG 585/000, parels in de vorm van een zon,ø 22mm., en kweekparels ø3.5 mm.,L.44 cm.
Tahiti parel collier met kogelsluiting WG 585/000,Tahiti barok parels 8-12 mm.,L.49 cm.
Streng Akoya kweekparels L90 cm.,132 cremekleurige licht barok Akoya-parels 6.5-6.8 mm.
Saffier briljant broche GG 750/000 D'Or, met een fijne saffiercabochon in goede kleur,en een briljant 0.08 ct.TW/VSI,L 58 mm., 11.6 gr.
Naald RG 585/000 met 2 saffieren antiekgeslepen in goede kleur,2 Orientparels 2mm.,8 kleine orientparels,L.63mm.,1.8 gr.
Keshi parel collier met sluiting WG 585/000, 33 Keshi parels 10-11 mm.,L.41.5 cm.
Oorstekers WG 750/000 met een zeer fijne Tahitiparel ø12.5 mm.8.1 gr.
Manchetknopen WG 585/000, 4 diamanten oud-slijpsel,7.3 gr.
Heren zakhorloge RG 585/000 3 gouden deksels, wijzerplaat met seconden aanduiding, 99.8 gr.