Engels mahoniehouten halkastje ca. 1910 met links achter het deurtje diverse laden. Compleet gedecoreerd met opgezet snijwerk. Bovenblad is van latere datum 76x81x45cm.
Linnen hutkoffer met rond deksel, verder helemaal met leren riemen afgezet. Met initialen E.W. begin 20e eeuw 70x77x55cm. Cond.: G
Italiaanse design stoel van kunststof gemerkt Calligaris Alchemia eind 20e eeuw 79x50x50cm. Cond.: G
Notenhouten Hollandse eethoektafel 20e eeuw, met uitgewerkte voet 79xø118cm. Cond.: G
Grote facet geslepen spiegel met een goudkleurige baroklijst eind 20e eeuw 88x77x9cm. Cond.: G
2 Armleunstoelen gemaakt van bamboe met gestoffeerde zitting 20e eeuw 78x67x70cm. Cond.: G
Eikenhouten sidetable met 3 lades en onder een plank. 20e Eeuws80x145x42cm. Cond.: G
Mahoniehouten Engels armleunstoeltje in Sheraton stijl met sabelpoten. De rug is met messing ingelegd Cond.: G
Notenkleurig halve maan tafeltje op 3-spant 20e eeuws. Met marmer ingelegd blad. Front met divers snijwerk 91x50x28cm. Cond.: G
Blauw lederen draaifauteuil met armleuningen 80-er jaren. Aluminium gegoten voet gemerkt M.P.D. 92x67x88cm. Cond.: G
Eikenhouten theetafeltje in de Engelse stijl eind 20e eeuw. 68x46x37cm. Cond.: G
Grenenhouten 4-laden commode ca. 1880 met messing beslag 82x104x48cm.
TWee notenhouten bijzettafeltjes. Hollands 20e eeuw met uitgewerkte voet 60x53x53cm. Cond.: G
Oude barometer met Hollandsche tekst begin 20e eeuw. Hout is uitgewerkt 49x23x5cm. Cond.: G
Grunderzeit pianokruk op 3-spant. Kruk is in hoogte verstelbaar ca. 1880 met rode trijpe bekleding 55xø36cm. Cond.: R
Stoffen bank 20e eeuw van mooie kwaliteit (kussens met rits) 157x87x103cm. Cond.: G
Mahoniehouten bijzettafeltje met lade en etage 20e eeuw 88x40x32cm. Cond.: G
Handgeknoopt Perzisch antiek tapijt begin 20e eeuw 113x71cm. Cond.: G