Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Voetenbankje met leder
Resultaat: 20 EUR

Eikenhouten voetenbankje met bruin leer bekleed 20e eeuw 39x56x37cm. Cond.: G

Buikkastje
Resultaat: 20 EUR

Eikenhouten Oud Hollands buikkastje 20e eeuw in barokstijl 74x66x37cm.

Perzisch tapijtje
Resultaat: 20 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt, ca. 1970, 64x78cm. NP was 950 gulden.

Stoeltje
Resultaat: 20 EUR

Gewit Loyd Loom stoeltje met gestoffeerde zitting 75x57x59cm.

Eiken Franse stoel
Resultaat: 20 EUR

Franse eikenhouten bijzetstoel met webbing zitting. Stoel is rijkelijk gesneden met mooie kroon en getorste poten ca. 1880 113x47x42cm. Cond.: G

Engelse hangoortafel
Resultaat: 20 EUR

Engelse mahoniehouten hangoortafel ca. 1970 in Sheraton stijl. Tafel kan gebruikt worden als bijzettafel (57x92cm.) of salontafel (140cm.). Tafel heeft 2 lades en het blad is met leer ingelegd. Cond.:...

Kapstok
Resultaat: 20 EUR

Eikenhouten kapstok met 7 haken, midden 20e eeuw 100x22x33cm.

3 Perzische kussens
Resultaat: 15 EUR

2 Handgeknoopte Perzische kussens en 1 Afghaans kussen gemaakt van wol ca. 43x43cm. Cond.: G

3 Kleedjes
Resultaat: 15 EUR

3 Handgeknoopte kleedjes, 75x75cm, 45x62cm en 42x38cm.

Tapijt 150x93
Resultaat: 10 EUR

Handgeknoopt fijn Perzisch tapijt 150x93cm. Cond.: G

Dienblad
Resultaat: 10 EUR

Antiek Engels dienblad ca. 1900 met Ahorn-fineer, schade 66x50x3cm. Cond.: M

Set bijzettafels
Resultaat: 10 EUR

Eikenhouten minisetje, 3 tafels in 1 20e eeuw 45x37x58cm. Cond.: G