05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

Secretaire 3110
Secretaire

400 EUR

Commode barokstijl 3109
Commode barokstijl
Startprijs 1.500 EUR
Vergulde toonbank/vitrine 3108
Vergulde toonbank/vitrine
Startprijs 230 EUR
Wortelnoten barok secretaire 3107
Wortelnoten barok secretaire

250 EUR

Bronzen tafeltje 3232
Bronzen tafeltje
Startprijs 300 EUR
Zwarte wand console 3106
Zwarte wand console

120 EUR

Kamerscherm mahoniehout 3105
Kamerscherm mahoniehout

100 EUR

Smeedijzeren scheepskluis 3104
Smeedijzeren scheepskluis
Startprijs 2.000 EUR
Kastanjehouten side-table 3103
Kastanjehouten side-table

800 EUR

Engels schrijftafeltje, leer ingelegd 3290
Engels schrijftafeltje, leer ingelegd

270 EUR

Notenhouten bankje 3339
Notenhouten bankje
Startprijs 225 EUR
Gebombeerde vitrinekast 3101
Gebombeerde vitrinekast
Startprijs 1.200 EUR
Halve maan tafeltje 3100
Halve maan tafeltje

160 EUR

Staande klok 3344
Staande klok
Geen vanafprijs
Mahonie haltafeltje 3282
Mahonie haltafeltje

60 EUR

Antieke eethoek 3327
Antieke eethoek

75 EUR

Spiegel 3161
Spiegel

100 EUR

Witte bank met stoel 3243
Witte bank met stoel

75 EUR

Art Deco bankje 3114
Art Deco bankje

500 EUR

Teakhouten ladenkast 3207
Teakhouten ladenkast
Startprijs 300 EUR
Singer naaimachine 3251
Singer naaimachine

20 EUR

Hang vitrine kastje 3183
Hang vitrine kastje
Startprijs 150 EUR
Klapstoeltje 3214
Klapstoeltje
Startprijs 30 EUR
7 Kleine Persjes 0
7 Kleine Persjes
Startprijs 70 EUR