Massief eikenhouten ovale salontafel eind 20e eeuw 52x155x93cm.
Notenkleurig beukenhouten armstoeltje in Lodewijk XVI stijl met rose velours bekleding. 70-er jaren 80x62x50cm. Cond.: G
Eikenhouten Mechelse kapstok ca. 1900 met mooie patina 100x30x12cm. Cond.: G
Creme lederen zetel 70-er/80-er jaren stijl 82x94x82cm. Cond.: G
Ronde design salontafel met verchroomd onderstel en ronde glasplaat eind 20e eeuw. 48xø100cm. Cond.: G
Vierkante eiken salontafel met glasplaat. geheel staand op 4 wieltjes eind 20e eeuw 36x90x90cm. Cond.: G
Mechelse eikenhouten spiegel met snijwerk. O.a; 2 uitgesneden koppen ne getorste zuiltjes 19e eeuw. Mist onderaan 1 stukje 61x84cm. Cond.: G
Oud Hollandse hangvitrine 20e eeuw van eikenhout 53x57x18cm. Cond.: G
Notenhouten salontafel met uitgewerkte voet 20e eeuw 50xø92cm. Cond.: G
Mahoniehouten bijzettafeltje met lade en etage 20e eeuw 88x40x32cm. Cond.: G
Houten klapstoeltje met petit point stof midden 20e eeuw. 100x50x50cm. Cond.: G
Eikenhouten barokstijl commode 20e eeuw met koperbeslag 66x74x39cm. Cond.: G
Oud Hollandse notenhouten hangvitrine kastje 20e eeuw in goede staat 71x69x18cm. Cond.: U
Rechthoekige salontafel (41x110x60cm.) met 2 bijzettafeltjes (35x48x60cm.). Italiaans design gemaakt van beukenhout eind 20e eeuw.
Handgeknoopt Perzisch tapijt, rood-oranje van kleur 305x200cm.
Eikenhouten theetafeltje in de Engelse stijl eind 20e eeuw. 68x46x37cm. Cond.: G
Verguld bloementafeltje met marmeren blad 20e eeuw in de barokstijl. Rijkelijk versierd met snijwerk. 70xø40cm. Cond.: G
Ovale eikenhouten serveerwagen op wieltjes 20e eeuw 57x50x70cm. Cond.: G