Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Buikkastje
Resultaat: 20 EUR

Eikenhouten Oud Hollands buikkastje 20e eeuw in barokstijl 74x66x37cm.

Ovale tafel, modern/klassiek
Startprijs 20 EUR

Massief eikenhouten ovale salontafel eind 20e eeuw 52x155x93cm.

Arm foltaire
Startprijs 25 EUR

Notenkleurig beukenhouten armstoeltje in Lodewijk XVI stijl met rose velours bekleding. 70-er jaren 80x62x50cm. Cond.: G

Mechelse kapstok
Resultaat: 25 EUR

Eikenhouten Mechelse kapstok ca. 1900 met mooie patina 100x30x12cm. Cond.: G

Creme lederen zetel
Resultaat: 60 EUR

Creme lederen zetel 70-er/80-er jaren stijl 82x94x82cm. Cond.: G

Ronde tafel met glasplaat
Resultaat: 25 EUR

Ronde design salontafel met verchroomd onderstel en ronde glasplaat eind 20e eeuw. 48xø100cm. Cond.: G

Vierkante salontafel
Resultaat: 25 EUR

Vierkante eiken salontafel met glasplaat. geheel staand op 4 wieltjes eind 20e eeuw 36x90x90cm. Cond.: G

Perzisch tapijt 160x111
Startprijs 25 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt 160x111cm. Cond.: R

Mechelse spiegel
Startprijs 25 EUR

Mechelse eikenhouten spiegel met snijwerk. O.a; 2 uitgesneden koppen ne getorste zuiltjes 19e eeuw. Mist onderaan 1 stukje 61x84cm. Cond.: G

Oud Hollandse hangvitrine
Resultaat: 30 EUR

Oud Hollandse hangvitrine 20e eeuw van eikenhout 53x57x18cm. Cond.: G

Notenhouten salontafel
Startprijs 25 EUR

Notenhouten salontafel met uitgewerkte voet 20e eeuw 50xø92cm. Cond.: G

Bijzettafeltje
Resultaat: 35 EUR

Mahoniehouten bijzettafeltje met lade en etage 20e eeuw 88x40x32cm. Cond.: G

Klapstoeltje
Startprijs 30 EUR

Houten klapstoeltje met petit point stof midden 20e eeuw. 100x50x50cm. Cond.: G

Barokstijl commode
Resultaat: 30 EUR

Eikenhouten barokstijl commode 20e eeuw met koperbeslag 66x74x39cm. Cond.: G

Foltaire
Resultaat: 30 EUR

Beukenhouten barokstijl armfoltaire in notenkleur. Bekleed met rose trijpbekleding. De rugleuning is afgewerkt met een gesneden kroontje. 70-er jaren 108x70x60cm. Cond.: G

Foltaire
Resultaat: 30 EUR

Beukenhouten barokstijl armfoltaire in notenkleur. Bekleed met rose trijpbekleding. De rugleuning is afgewerkt met een gesneden kroontje. 70-er jaren 108x70x60cm. Cond.: G

Hangvitrine
Startprijs 30 EUR

Oud Hollandse notenhouten hangvitrine kastje 20e eeuw in goede staat 71x69x18cm. Cond.: U

Salontafel
Resultaat: 30 EUR

Rechthoekige salontafel (41x110x60cm.) met 2 bijzettafeltjes (35x48x60cm.). Italiaans design gemaakt van beukenhout eind 20e eeuw.

Pers 120x200cm.
Resultaat: 25 EUR

Handgeknoopt tapijt Indo 146x206cm. Cond.: G

Perzisch tapijt 200x300cm.
Startprijs 30 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt, rood-oranje van kleur 305x200cm.

Eiken theewagentje
Resultaat: 45 EUR

Eikenhouten theetafeltje in de Engelse stijl eind 20e eeuw. 68x46x37cm. Cond.: G

Verguld bloementafeltje
Resultaat: 60 EUR

Verguld bloementafeltje met marmeren blad 20e eeuw in de barokstijl. Rijkelijk versierd met snijwerk. 70xø40cm. Cond.: G

Massief eikenhouten klassieke kist
Startprijs 40 EUR

Massief eikenhouten dekenkist. Voorfront met snijwerk en tevens open te klappen 70-er jaren 50x114x45cm. Cond.: R

Theewagen, ovaal
Startprijs 40 EUR

Ovale eikenhouten serveerwagen op wieltjes 20e eeuw 57x50x70cm. Cond.: G