Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Medicijnkastje
Resultaat: 50 EUR

Eikenhouten medicijn hangkastje ca. 1920 met een klein kroontje. Deurtje afgezet met groot zinken besalg 51x54x18cm. Cond.: G

Noten kastje
Resultaat: 50 EUR

Engels mahoniehouten halkastje ca. 1910 met links achter het deurtje diverse laden. Compleet gedecoreerd met opgezet snijwerk. Bovenblad is van latere datum 76x81x45cm.

Hutkoffer
Resultaat: 50 EUR

Linnen hutkoffer met rond deksel, verder helemaal met leren riemen afgezet. Met initialen E.W. begin 20e eeuw 70x77x55cm. Cond.: G

Kunststof stoeltje
Resultaat: 50 EUR

Italiaanse design stoel van kunststof gemerkt Calligaris Alchemia eind 20e eeuw 79x50x50cm. Cond.: G

Ronde eethoektafel
Resultaat: 50 EUR

Notenhouten Hollandse eethoektafel 20e eeuw, met uitgewerkte voet 79xø118cm. Cond.: G

Spiegel
Resultaat: 50 EUR

Grote facet geslepen spiegel met een goudkleurige baroklijst eind 20e eeuw 88x77x9cm. Cond.: G

2 Ratan armleunstoelen
Resultaat: 50 EUR

2 Armleunstoelen gemaakt van bamboe met gestoffeerde zitting 20e eeuw 78x67x70cm. Cond.: G

Eiken sidetable
Resultaat: 50 EUR

Eikenhouten sidetable met 3 lades en onder een plank. 20e Eeuws80x145x42cm. Cond.: G

Mahoniehouten stoel
Resultaat: 50 EUR

Mahoniehouten Engels armleunstoeltje in Sheraton stijl met sabelpoten. De rug is met messing ingelegd Cond.: G

Halve maan tafeltje
Resultaat: 45 EUR

Notenkleurig halve maan tafeltje op 3-spant 20e eeuws. Met marmer ingelegd blad. Front met divers snijwerk 91x50x28cm. Cond.: G

Halve maan tafeltje
Resultaat: 45 EUR

Notenkleurig halve maan tafeltje op 3-spant 20e eeuws. Met marmer ingelegd blad. Front met divers snijwerk 91x50x28cm. Cond.: G

Blauwe zetel
Resultaat: 45 EUR

Blauw lederen draaifauteuil met armleuningen 80-er jaren. Aluminium gegoten voet gemerkt M.P.D. 92x67x88cm. Cond.: G

Mahoniehouten voltaire
Resultaat: 45 EUR

Mahoniehouten gestoffeerde voltaire Louis Philippe, ca. 1870, 110x68x60cm. Cond.: G

Eiken theewagentje
Resultaat: 45 EUR

Eikenhouten theetafeltje in de Engelse stijl eind 20e eeuw. 68x46x37cm. Cond.: G

Kleed
Resultaat: 45 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt SAGHE. Cond.: U

2 Kleden
Resultaat: 45 EUR

2 Kleden. 1x Handgeknoopte Perzisch kleed, licht van kleur 110x63cm. 1x Worteldoek oranje-blauw van kleur 135x85cm.

Grenen commode
Resultaat: 40 EUR

Grenenhouten 4-laden commode ca. 1880 met messing beslag 82x104x48cm.

2 Bijzettafels
Resultaat: 40 EUR

TWee notenhouten bijzettafeltjes. Hollands 20e eeuw met uitgewerkte voet 60x53x53cm. Cond.: G

Barometer
Resultaat: 40 EUR

Oude barometer met Hollandsche tekst begin 20e eeuw. Hout is uitgewerkt 49x23x5cm. Cond.: G

Eiken pianokruk
Resultaat: 40 EUR

Grunderzeit pianokruk op 3-spant. Kruk is in hoogte verstelbaar ca. 1880 met rode trijpe bekleding 55xø36cm. Cond.: R

Bank
Resultaat: 40 EUR

Stoffen bank 20e eeuw van mooie kwaliteit (kussens met rits) 157x87x103cm. Cond.: G

Bijzettafeltje
Resultaat: 35 EUR

Mahoniehouten bijzettafeltje met lade en etage 20e eeuw 88x40x32cm. Cond.: G

Pers 113x71cm.
Resultaat: 35 EUR

Handgeknoopt Perzisch antiek tapijt begin 20e eeuw 113x71cm. Cond.: G

2 Tafellopers
Resultaat: 35 EUR

2 Handgeknoopte Perzische tafellopers. 1x Rode karachi Pakistan 95x33cm. 1x Blauwe karachi-snoc 103x47cm.

Engelse ronde salontafel
Resultaat: 35 EUR

Ronde mahoniehouten Engelse salontafel ca. 1970 in Sheraton stijl. Tafel heeft 4 lades en het blad is met groen leer ingelegd. 52xø124cm. Cond.: G

Theewagen
Resultaat: 30 EUR

Notenhouten theewagen met wieltjes, mooie kwaliteit 20e eeuw. 68x61x43cm. Cond.: G

Barokstijl commode
Resultaat: 30 EUR

Eikenhouten barokstijl commode 20e eeuw met koperbeslag 66x74x39cm. Cond.: G

Foltaire
Resultaat: 30 EUR

Beukenhouten barokstijl armfoltaire in notenkleur. Bekleed met rose trijpbekleding. De rugleuning is afgewerkt met een gesneden kroontje. 70-er jaren 108x70x60cm. Cond.: G

Foltaire
Resultaat: 30 EUR

Beukenhouten barokstijl armfoltaire in notenkleur. Bekleed met rose trijpbekleding. De rugleuning is afgewerkt met een gesneden kroontje. 70-er jaren 108x70x60cm. Cond.: G

Salontafel
Resultaat: 30 EUR

Rechthoekige salontafel (41x110x60cm.) met 2 bijzettafeltjes (35x48x60cm.). Italiaans design gemaakt van beukenhout eind 20e eeuw.

Oud Hollandse hangvitrine
Resultaat: 30 EUR

Oud Hollandse hangvitrine 20e eeuw van eikenhout 53x57x18cm. Cond.: G

Spinnerstoel + tafeltje
Resultaat: 30 EUR

Hollands spinner hoekstoeltje en tafeltje. Stoeltje is van eiken en heeft een biezen zitting (40x40x70cm.), tafeltje is van eiken met getorste poten ca. 1920 70xø50cm.

Spiegel 1910 en bordje
Resultaat: 25 EUR

Antieke spiegel met facet geslepen glas begin 20e eeuw. beschilderde lijst 79x23x4cm. Cond.: R

Mechelse kapstok
Resultaat: 25 EUR

Eikenhouten Mechelse kapstok ca. 1900 met mooie patina 100x30x12cm. Cond.: G

Ronde tafel met glasplaat
Resultaat: 25 EUR

Ronde design salontafel met verchroomd onderstel en ronde glasplaat eind 20e eeuw. 48xø100cm. Cond.: G

Vierkante salontafel
Resultaat: 25 EUR

Vierkante eiken salontafel met glasplaat. geheel staand op 4 wieltjes eind 20e eeuw 36x90x90cm. Cond.: G

Pers 120x200cm.
Resultaat: 25 EUR

Handgeknoopt tapijt Indo 146x206cm. Cond.: G

Bloementafel + Piedestal
Resultaat: 25 EUR

Notenhouten bloemtafel (59xø48cm.) 20e eeuw en een piedestal 90xø24cm. Cond.: G

Kamelentas, tapijtje en kussen
Resultaat: 25 EUR

Handegeknoopte kamelentas 65x62cm. gebruikt als kleedje. 1x handgeknoopt Perzisch kleedje met 2 sterren 64x53cm. 1x Kussen 36x36x6cm.

2 Perzen
Resultaat: 21 EUR

2 Oude handgeknoopte perzen begin 20e eeuw 150x106cm. en 128x75cm. Cond.: G

Perzisch kleedje
Resultaat: 20 EUR

Perzisch handgeknoopt rood kleedje midden 20e eeuw 127x80cm. Cond.: G

Tafeltje
Resultaat: 20 EUR

Italiaans bijzettafeltje 20e eeuw met goudbeschildering 52xø39cm. Cond.: G

Mahonie kistje
Resultaat: 20 EUR

Mahoniehouten biedermeier opbergkistje ca. 1860 9x29x22cm. Cond.: R

Bijzet tafeltje
Resultaat: 20 EUR

Groen glazen design bijzettafeltje met drie verchroomde poten eind 20e eeuw. 48xø50cm. Cond.: G

Singer naaimachine
Resultaat: 20 EUR

Singer naaimachine met gietijzeren onderstel begin 1900 98x75x42cm.

Kamelenzak
Resultaat: 20 EUR

Perzische kameelzak 20e eeuw 52x53cm. Cond.: G

Eiken krantenbak
Resultaat: 20 EUR

Oude eiken krantenbak 20e eeuw in boerenstijl. Zwaar massief eiken 56x56x37cm. Cond.: G

Miniatuur linnenkastje
Resultaat: 20 EUR

Miniatuur linnenkastje met originele beschildering, begin 20e eeuw, 61x44x18cm. Cond.: G

Voetenbankje met leder
Resultaat: 20 EUR

Eikenhouten voetenbankje met bruin leer bekleed 20e eeuw 39x56x37cm. Cond.: G

Buikkastje
Resultaat: 20 EUR

Eikenhouten Oud Hollands buikkastje 20e eeuw in barokstijl 74x66x37cm.

Perzisch tapijtje
Resultaat: 20 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt, ca. 1970, 64x78cm. NP was 950 gulden.

Stoeltje
Resultaat: 20 EUR

Gewit Loyd Loom stoeltje met gestoffeerde zitting 75x57x59cm.

Eiken Franse stoel
Resultaat: 20 EUR

Franse eikenhouten bijzetstoel met webbing zitting. Stoel is rijkelijk gesneden met mooie kroon en getorste poten ca. 1880 113x47x42cm. Cond.: G

Engelse hangoortafel
Resultaat: 20 EUR

Engelse mahoniehouten hangoortafel ca. 1970 in Sheraton stijl. Tafel kan gebruikt worden als bijzettafel (57x92cm.) of salontafel (140cm.). Tafel heeft 2 lades en het blad is met leer ingelegd. Cond.:...

Kapstok
Resultaat: 20 EUR

Eikenhouten kapstok met 7 haken, midden 20e eeuw 100x22x33cm.

3 Perzische kussens
Resultaat: 15 EUR

2 Handgeknoopte Perzische kussens en 1 Afghaans kussen gemaakt van wol ca. 43x43cm. Cond.: G

3 Kleedjes
Resultaat: 15 EUR

3 Handgeknoopte kleedjes, 75x75cm, 45x62cm en 42x38cm.

Tapijt 150x93
Resultaat: 10 EUR

Handgeknoopt fijn Perzisch tapijt 150x93cm. Cond.: G

Dienblad
Resultaat: 10 EUR

Antiek Engels dienblad ca. 1900 met Ahorn-fineer, schade 66x50x3cm. Cond.: M

Set bijzettafels
Resultaat: 10 EUR

Eikenhouten minisetje, 3 tafels in 1 20e eeuw 45x37x58cm. Cond.: G