Eikenhouten medicijn hangkastje ca. 1920 met een klein kroontje. Deurtje afgezet met groot zinken besalg 51x54x18cm. Cond.: G
Engels mahoniehouten halkastje ca. 1910 met links achter het deurtje diverse laden. Compleet gedecoreerd met opgezet snijwerk. Bovenblad is van latere datum 76x81x45cm.
Linnen hutkoffer met rond deksel, verder helemaal met leren riemen afgezet. Met initialen E.W. begin 20e eeuw 70x77x55cm. Cond.: G
Italiaanse design stoel van kunststof gemerkt Calligaris Alchemia eind 20e eeuw 79x50x50cm. Cond.: G
Notenhouten Hollandse eethoektafel 20e eeuw, met uitgewerkte voet 79xø118cm. Cond.: G
Grote facet geslepen spiegel met een goudkleurige baroklijst eind 20e eeuw 88x77x9cm. Cond.: G
2 Armleunstoelen gemaakt van bamboe met gestoffeerde zitting 20e eeuw 78x67x70cm. Cond.: G
Eikenhouten sidetable met 3 lades en onder een plank. 20e Eeuws80x145x42cm. Cond.: G
Mahoniehouten Engels armleunstoeltje in Sheraton stijl met sabelpoten. De rug is met messing ingelegd Cond.: G
Notenkleurig halve maan tafeltje op 3-spant 20e eeuws. Met marmer ingelegd blad. Front met divers snijwerk 91x50x28cm. Cond.: G
Notenkleurig halve maan tafeltje op 3-spant 20e eeuws. Met marmer ingelegd blad. Front met divers snijwerk 91x50x28cm. Cond.: G
Blauw lederen draaifauteuil met armleuningen 80-er jaren. Aluminium gegoten voet gemerkt M.P.D. 92x67x88cm. Cond.: G
Mahoniehouten gestoffeerde voltaire Louis Philippe, ca. 1870, 110x68x60cm. Cond.: G
Eikenhouten theetafeltje in de Engelse stijl eind 20e eeuw. 68x46x37cm. Cond.: G
2 Kleden. 1x Handgeknoopte Perzisch kleed, licht van kleur 110x63cm. 1x Worteldoek oranje-blauw van kleur 135x85cm.
Grenenhouten 4-laden commode ca. 1880 met messing beslag 82x104x48cm.
TWee notenhouten bijzettafeltjes. Hollands 20e eeuw met uitgewerkte voet 60x53x53cm. Cond.: G
Oude barometer met Hollandsche tekst begin 20e eeuw. Hout is uitgewerkt 49x23x5cm. Cond.: G
Grunderzeit pianokruk op 3-spant. Kruk is in hoogte verstelbaar ca. 1880 met rode trijpe bekleding 55xø36cm. Cond.: R
Stoffen bank 20e eeuw van mooie kwaliteit (kussens met rits) 157x87x103cm. Cond.: G
Mahoniehouten bijzettafeltje met lade en etage 20e eeuw 88x40x32cm. Cond.: G
Handgeknoopt Perzisch antiek tapijt begin 20e eeuw 113x71cm. Cond.: G
2 Handgeknoopte Perzische tafellopers. 1x Rode karachi Pakistan 95x33cm. 1x Blauwe karachi-snoc 103x47cm.
Ronde mahoniehouten Engelse salontafel ca. 1970 in Sheraton stijl. Tafel heeft 4 lades en het blad is met groen leer ingelegd. 52xø124cm. Cond.: G
Notenhouten theewagen met wieltjes, mooie kwaliteit 20e eeuw. 68x61x43cm. Cond.: G
Eikenhouten barokstijl commode 20e eeuw met koperbeslag 66x74x39cm. Cond.: G
Beukenhouten barokstijl armfoltaire in notenkleur. Bekleed met rose trijpbekleding. De rugleuning is afgewerkt met een gesneden kroontje. 70-er jaren 108x70x60cm. Cond.: G
Beukenhouten barokstijl armfoltaire in notenkleur. Bekleed met rose trijpbekleding. De rugleuning is afgewerkt met een gesneden kroontje. 70-er jaren 108x70x60cm. Cond.: G
Rechthoekige salontafel (41x110x60cm.) met 2 bijzettafeltjes (35x48x60cm.). Italiaans design gemaakt van beukenhout eind 20e eeuw.
Oud Hollandse hangvitrine 20e eeuw van eikenhout 53x57x18cm. Cond.: G
Hollands spinner hoekstoeltje en tafeltje. Stoeltje is van eiken en heeft een biezen zitting (40x40x70cm.), tafeltje is van eiken met getorste poten ca. 1920 70xø50cm.
Antieke spiegel met facet geslepen glas begin 20e eeuw. beschilderde lijst 79x23x4cm. Cond.: R
Eikenhouten Mechelse kapstok ca. 1900 met mooie patina 100x30x12cm. Cond.: G
Ronde design salontafel met verchroomd onderstel en ronde glasplaat eind 20e eeuw. 48xø100cm. Cond.: G
Vierkante eiken salontafel met glasplaat. geheel staand op 4 wieltjes eind 20e eeuw 36x90x90cm. Cond.: G
Notenhouten bloemtafel (59xø48cm.) 20e eeuw en een piedestal 90xø24cm. Cond.: G
Handegeknoopte kamelentas 65x62cm. gebruikt als kleedje. 1x handgeknoopt Perzisch kleedje met 2 sterren 64x53cm. 1x Kussen 36x36x6cm.
2 Oude handgeknoopte perzen begin 20e eeuw 150x106cm. en 128x75cm. Cond.: G
Perzisch handgeknoopt rood kleedje midden 20e eeuw 127x80cm. Cond.: G
Italiaans bijzettafeltje 20e eeuw met goudbeschildering 52xø39cm. Cond.: G
Mahoniehouten biedermeier opbergkistje ca. 1860 9x29x22cm. Cond.: R
Groen glazen design bijzettafeltje met drie verchroomde poten eind 20e eeuw. 48xø50cm. Cond.: G
Singer naaimachine met gietijzeren onderstel begin 1900 98x75x42cm.
Oude eiken krantenbak 20e eeuw in boerenstijl. Zwaar massief eiken 56x56x37cm. Cond.: G
Miniatuur linnenkastje met originele beschildering, begin 20e eeuw, 61x44x18cm. Cond.: G
Eikenhouten voetenbankje met bruin leer bekleed 20e eeuw 39x56x37cm. Cond.: G
Handgeknoopt Perzisch tapijt, ca. 1970, 64x78cm. NP was 950 gulden.
Franse eikenhouten bijzetstoel met webbing zitting. Stoel is rijkelijk gesneden met mooie kroon en getorste poten ca. 1880 113x47x42cm. Cond.: G
Engelse mahoniehouten hangoortafel ca. 1970 in Sheraton stijl. Tafel kan gebruikt worden als bijzettafel (57x92cm.) of salontafel (140cm.). Tafel heeft 2 lades en het blad is met leer ingelegd. Cond.:...
2 Handgeknoopte Perzische kussens en 1 Afghaans kussen gemaakt van wol ca. 43x43cm. Cond.: G
Antiek Engels dienblad ca. 1900 met Ahorn-fineer, schade 66x50x3cm. Cond.: M
Eikenhouten minisetje, 3 tafels in 1 20e eeuw 45x37x58cm. Cond.: G