Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Twee naaimachines 2562
Twee naaimachines

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
Armand Marseille 351 2610
Armand Marseille 351

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Armand Marseille 351 2633
Armand Marseille 351

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Miniatuur poppen-/linnenkastje 2501
Miniatuur poppen-/linnenkastje

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Schilpadpop, Bärbel 2551
Schilpadpop, Bärbel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2 Celluloid poppen 2599
2 Celluloid poppen

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
2 Doopjurken 2565
2 Doopjurken

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Schilpadpop, Tortulon 2591
Schilpadpop, Tortulon

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Ingelijst papieren jurkje 2617
Ingelijst papieren jurkje

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2 Doopjurken 2614
2 Doopjurken

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
A.M. 390 2600
A.M. 390

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Kämmer & Reinhardt W. 351/4 2634
Kämmer & Reinhardt W. 351/4

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Poppenwagen 2510
Poppenwagen

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
12 Receptkaarten, Dr. Oetker 2558
12 Receptkaarten, Dr. Oetker

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Schuco Classic Examico 4001 2625
Schuco Classic Examico 4001

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
2 Houten modelboten 2542
2 Houten modelboten

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Mini Cooper 2549
Mini Cooper

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Oude teddybeer 2626
Oude teddybeer

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Spinnewiel 2647
Spinnewiel

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Popje met wiegje 2550
Popje met wiegje

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
3 Platen van kinderspelen 2640
3 Platen van kinderspelen

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
5 Speeldozen 2566
5 Speeldozen

Resultaat:

5 EUR