Antieke Biedermeier tabakspot, notenhout zwart afgezet 19e eeuw 27xø15cm. Cond.: U
Hollands tinnen theedoos met deksel eind 19e eeuws. Binnenin zit een loden plaatje die ervoor zorgt dat de thee naar beneden wordt gedrukt. 13x14x10cm. Cond.: G
Art Deco 6-delig messing koffiesetje. Tablet gemerkt G.S. Cond.: G
Vijf koperen kaarsenkandelaars 20e eeuw Holland. 1x30cm. 2x21cm. 2x23cm. Cond.: G
Doos met ovenschalen, houders (verzilverd) en twee verzilverde schalen 20e eeuw Cond.: G
2 Grote Aziatische messen. 1 Met ivoren heft en intialen ca. 1900 L.: 31,5cm. 1 Met ingelegd heft van koper en tin ca. 1920. Cond.: G
Antiek koperen balansweegschaal 19e eeuw. Inclusief een gewichtenblok met 5 geijkte gewichten ook 19e eeuws Cond.: G
Haardscherm in de barokstijl met goudkleurige lijst. Handbeschilderd met bloemen, zijkanten zijn klapbaar 96x108cm. Cond.: G
Franse handgesmede koperen spekjespan op pootjes begin 19e eeuw. 12x37,5x27cm. Cond.: G
Spiegel/borstelkastje. Buitenkant compleet opgelegd met gedreven messing. Binnenin het kastje hangen twee originele borstels ca. 1920 63x37x7cm. Cond.: G
3 Vergulde brillen, inklapbaar met handvat ca. 1900. 19cm, 17cm en 17 cm. Cond.: G
Hangpetroleumlamp (schippertje) met witte kap in hoogte verstelbaar. 20e eeuws zonder brandglas 90xø36cm. Cond.: G
Antieke Jugendstil wandlantaarn van koper met metaal ca. 1900. Arm is van een latere datum (zonder glas) 54x30x25cm. Cond.: U
Gipsen heilingenbeeld ca.1900, handbeschilderd, chip aan de voet 57x17x20cm. Cond.: G
Antieke koperen doofpot, gehamerd en uitgewerkt ca. 1900. Met ijzeren binnenbak 37xø29cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse wandconsoles van hout/kalk, goudkleurig vermoedelijk Frankrijk 40x26x9cm. Cond.: G
Antiek sieradenkistje van geslepen glas en hout. met koperen voetjes 12x14x18cm. Cond.: G
2x Tabaksdoosjes 12x8x2,5cm. en 14x7,5x2cm. 1x Gewichtensetje 14x6,5x4,5cm. Cond.: U
6 Flessen rode wijn van Clos Valentin allen anno 1975 0,75L.
Zilverkleurige champagnekoeler, met 2 leeuwekopjes. In nieuwstaat 24xø23cm.
Jezus aan kruis, ingelijst in goudkleurige lijst achter bol glas met velours, begin 20e eeuw, 40x30x45cm. Cond.: U