Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Picknickmandje 2081
Picknickmandje

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Javaanse waaier 2087
Javaanse waaier

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Doos diversen 2116
Doos diversen

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
3 Carbid lampen 2152
3 Carbid lampen

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Messing kandelaar 2170
Messing kandelaar

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Duivenklok 2174
Duivenklok

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Paraplubak 2181
Paraplubak

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Doosje met koperen figuren 2218
Doosje met koperen figuren

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Spuitfles 2236
Spuitfles

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
2 Wanddoeken 2296
2 Wanddoeken

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Koffiebrander 2298
Koffiebrander

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Schildersezel, hout 2303
Schildersezel, hout

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
2 Staande lampen van hout 2319
2 Staande lampen van hout

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Boek, Duitse kledendracht 2375
Boek, Duitse kledendracht

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Messing theestoofje 2388
Messing theestoofje

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Hindeloopen schaatsen 2393
Hindeloopen schaatsen

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Weerstation 20e eeuw 2107
Weerstation 20e eeuw

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
2x Inktblotter 2125
2x Inktblotter

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Doos diversen 2173
Doos diversen

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Koperen penning 2192
Koperen penning

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Lampje 2212
Lampje

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Doos diversen 2249
Doos diversen

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Weegschaal 2251
Weegschaal

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Wierook brandertje 2259
Wierook brandertje

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Mandoline 2335
Mandoline

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Ovale lijst 2401
Ovale lijst

Resultaat:

10 EUR