Oud scheepskompas gemaakt door CUBRO Scrutton LTD London 1940. Omhulsel van het kompas is gemaakt van rood- en geelkoper 24x27x21cm. Grote zware bronzen patrijzenpoort uit een schip 19e eeuw ø40cm. Co...
Tiffany- stijl lamp paars met metalen voet, 20e eeuw, 60xø44cm. Cond.: U
Grote kerstgroep met kerststal bestaande uit grote gipsen beelden gemaakt in 1936. Jozef, Maria, Jezus, Os & Ezel, 3 koningen, 3 schaapsherders met 11 schapen en een hond, kameel en kamelendrijver en ...
Groot Frans CLoiaonne bord ca. 1900 gedecoreerd met zangvogel bij bloemen. Zeer fijn gedetailleerd en alles omrand met een zilverdraad. 1 Barstje in het zwarte ø30,5cm.
Art Deco verchroomde kaarsenkandelaar waarschijnlijk Duits ca. 1920-1930 26x30x10cm. Cond.: G
Stel pianokandelaars van brons 20e eeuw. Naar barok voorbeeld Cond.: G
Messing godslamp compleet handgedreven en gesmeed ca. 1900 100xø28cm. Cond.: G
Interessante doos met antiek gereedschap o.a; 6 Blokschaven, 3 beitels, passer, maatstokken, vijl, boor, mes, zwaard in schede, 2 deurknoppen etc. Cond.: G
Lamp met zilverkleurige voet met stoffen kap, 58x22x22cm. Cond.: U
Bijzondere uitgesneden houten vijzel (16xø16cm.) ca. 1800. Buitenkant is iets gekerft met een ijzeren stamper (27cm.). Cond.: G
Bronzen vijzel ca. 1800 met originele stamper van brons. 9,5xø11,5cm. Cond.: G
Grote tafelopzet fruitkom compleet met bronzen ornamenten en voet eind 20e eeuw. Bovenste porseleinen kom is doormidden gebroken. 42x38x32cm. Cond.: R
6 Flessen rode wijn van Clos Valentin allen anno 1975 0,75L.
Dubbelloops geweer (hagel), klapbare loop 19e eeuw. Damast met graveerwerk en mahoniehouten kolf 116x19x5cm. Cond.: G
5-Armige Art Deco kandelaar ca. 1920 32x76x21cm. Cond.: G
Bewerkt koperen paneel met religieuze voorstelling. Moeder Maria met kind, Frans 19e eeuw.
Parelmoer foto/schilderijlijstje ca. 1970. Compleet omrand met parelmoer 25,5x31cm. Cond.: G
Bronzen standaard (bodemvondst 60-er jaren). Onder met bladeren en takjes gedecoreerd, bovenop met een grote platte schijf voor eventueel een vaas of kaars. Begin 20e eeuw. 21xø21,5cm. Cond.: G
Gietijzeren beeld van een Guan Yin (patron van het medeleven) eind 20e eeuw 44x12x11cm. Cond.: G
Japans Cloisonne emaille bord gedecoreerd met paradijsvogels en bloemen ca. 1920. Beschadigd 4xø30,5cm.
Verchroomde Russische samovaar/kraantjeskan met originele stekker en warmte-element om water te verwarmen. 1984 36x25x25cm. Cond.: G
Enkelloops schijfpistool 19e eeuw, gemerkt L. Chobert L. Lafayette Paris (Frankrijk). met mahoniehouten kolf in uitmuntende staat 42x16x4cm. Cond.: U
Reservistenpijp met porselein. Afbeeldend Maria Kevelaar en en uitgewerkt met bloemen. begin 20e eeuw, mist deksel van de pijp L.:72cm.
Chinees houtgestoken paneel met strijdende figuren te paard midden 20e eeuw. Mist een paar stukjes 106x39cm. Cond.: R
Oude melkbus uit 1970 van Lonneker-Haaksbergen. Groen met beschildering 57xø31cm. Cond.: U
Messing orenvaas gedecoreerd met uitgewerkte rozen begin 20e eeuw. Vaas is ooit verzilverd geweest. Onderkant gemerkt met een vlaggetje en genummerd 1331 38x25x18cm. Cond.: G
Staande Jugendstil stijl lamp in de vorm van planten. Lampekapjes zijn gemaakt als bloemen. Lamp is in nieuwstaat 170x40x40cm. Cond.: G
Japans theepotje met treefje en warmhoudpotje van messing 20e eeuw. Compleet geëtst met figuren- en dierendecor.
Lamp met zilverkleurige voet en stoffen kap, 58x22x22cm. Cond.: U
4 Oude etsplaten ca. 1900. 1x Koperen plaat "vader en moeder waken bij kind" 10,5x14cm. 1x Etsplaat van zink "Apostelen in de kerk" 15x10cm. 1x Etsplaat van zink "7 familieleden en pastor zittend aan ...
Roodkoperen Hollandse waterketel 19e eeuw met porseleinen hengsel en knop 25x28x22cm. Cond.: G
18e Eeuwse beddepan van roodkoper met gietijzeren steelhouder en gezwarte gedraaide steel L.: 86cm. Cond.: G
1x Grote messing gegoten kerkkandelaar in barokstijl 66x19x19cm. 2x uit brons gegoten borden ø32cm. Allen midden 20e eeuw. Cond.: G
Antiek koperen balansweegschaal 19e eeuw. Inclusief een gewichtenblok met 5 geijkte gewichten ook 19e eeuws Cond.: G
1x Gietijzeren Duits strijkijzer met tuit. Bij de handgreep zit een ijzeren plaat om de handen te beschermen. De ijzeren plaat is bewerkt met een hakenkruis. 1x Oostenrijks messing strijkijzer Beide C...
Zilverkleurige champagnekoeler, met 2 leeuwekopjes. In nieuwstaat 24xø23cm.
Antieke oude Latijse bijbel anno 1617 met originele kaft 35x22x9cm. Cond.: R-S
2 Boeddha's. 1 Zittende boedha van kunststof 21e eeuw. 29cm. 1 Boedha buste van kunststof op sokkel 21e eeuw 42cm. Cond.: G
Tiffany stijl lamp. Voorstellend een jugendstil bronzen dame die een lampekap van parelmoer draagt. 21e eeuw, 2 fittingen. 70xø40cm. Cond.: U
Tiffany stijl lamp op hoge voet. Kap met bloemmotief, 21e eeuw. 50xø40cm. Cond.: U
Zes antieke Franse koperen kookpannen ca. 1900 met hengsel of steel. ø34cm. ø31cm. ø31cm. ø26cm. ø21cm. ø19cm. Cond.: U
Cilinder vormige Galle stijl lamp. Compleet in de Jugendstil stijl gemaakt. 21e Eeuw 38xø12cm. Cond.: G