2-Persoons rieten picknickmandje met inhoud o.a; 2x kop & schotels, 4x lepeltjes, likeurflesje, dekseldoosjes 35x21x14cm. Cond.: G
Javaanse handwaaier gemaakt van schildpad en dierlijke blaas (varken). Blaas is compleet uitgewerkt en in elk blad is een figuurtje te zien ca. 1940 32x53cm. Cond.: G
Doos diversen met o.a; 1x oude koffiemolen gemerkt KTM, 2x tinnen borden met familiewapen, 5x grote tinnen lepels, 3x kleine tinnen lepels, 7x oude geijkte gewichten, tabaksdoos met paarden, 2x zakhor...
Grote zware messing kaarsenkandelaar bestemd voor dikke kaars. Eind 20e eeuw 31,5xø14cm. Cond.: G
Oude paraplubak in de vorm van een biervat. Eikenhout met koperen banden en hengsels ca. 1900 46xø27cm. Cond.: G
Doosje met oude koperen figuren (12 stuks) voorstellende Afrikaanse krijgers met diverse voorstellingen, 8,5x4cm. Cond.: U
Oude soda-fles uit Angers begin 20e eeuw met blauw gegraveerd glas 31xø11cm.
Twee oude wanddoeken met spreuken 19e-20e eeuw. 70x67cm. en 41x41cm. Cond.: G
Gietijzeren koffiebrander met draaihengsel. Begin 20e eeuw, mist 1 oortje. 31xø35cm.
Lindehouten compleet uitgesneden schildersezeltje naar voorbeeld van de 19e eeuw. 52x16cm. Cond.: G
Twee ananasvormige staande lampen van hout 20e eeuw. MAde in Italy 75x18,5x18cm. Cond.: G
Dörfliche Trachten aus Deutschalnd, 12 koperdiepdrukken op papier in harde kaft. 20e eeuw, druk op papier 27x35cm. Cond.: U
Paar oude Friese doorlopers met beschildering. 37cm. Cond.: U
Weerstation in satellietvorm 20e eeuw, koper met plexiglas, functies niet nagekeken, 20xØ16cm. Cond.: G
1x Inktblotter van hout uitgesneden met een uil ca. 1930, 1x Inktblotter (tamponbur) in doos ca. 1920. Beide in goede conditie.
Koperen penning, vereeniging voor penningkunst 1925-1950, voorstellend liggende vrouw met penning ø6cm. Cond.: U
Antieke weegschaal van ijzer met koper begin 20e eeuw 45x16x14,5cm. Cond.: G
Ovaal schilderijlijstje met bloemen ornamenten. Binnenin een olieografie van een meisjesportret 20e eeuw. 50x42cm. Cond.: G