Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Picknickmandje
Resultaat: 15 EUR

2-Persoons rieten picknickmandje met inhoud o.a; 2x kop & schotels, 4x lepeltjes, likeurflesje, dekseldoosjes 35x21x14cm. Cond.: G

Javaanse waaier
Resultaat: 15 EUR

Javaanse handwaaier gemaakt van schildpad en dierlijke blaas (varken). Blaas is compleet uitgewerkt en in elk blad is een figuurtje te zien ca. 1940 32x53cm. Cond.: G

Doos diversen
Resultaat: 15 EUR

Doos diversen met o.a; 1x oude koffiemolen gemerkt KTM, 2x tinnen borden met familiewapen, 5x grote tinnen lepels, 3x kleine tinnen lepels, 7x oude geijkte gewichten, tabaksdoos met paarden, 2x zakhor...

3 Carbid lampen
Resultaat: 15 EUR

3 Oude carbid lampen, begin 20e eeuw, Cond.: R

Messing kandelaar
Resultaat: 15 EUR

Grote zware messing kaarsenkandelaar bestemd voor dikke kaars. Eind 20e eeuw 31,5xø14cm. Cond.: G

Duivenklok
Resultaat: 15 EUR

Antieke duivenklok, 21x16x14cm. Cond.: G

Paraplubak
Resultaat: 15 EUR

Oude paraplubak in de vorm van een biervat. Eikenhout met koperen banden en hengsels ca. 1900 46xø27cm. Cond.: G

Doosje met koperen figuren
Resultaat: 15 EUR

Doosje met oude koperen figuren (12 stuks) voorstellende Afrikaanse krijgers met diverse voorstellingen, 8,5x4cm. Cond.: U

Spuitfles
Resultaat: 15 EUR

Oude soda-fles uit Angers begin 20e eeuw met blauw gegraveerd glas 31xø11cm.

2 Wanddoeken
Resultaat: 15 EUR

Twee oude wanddoeken met spreuken 19e-20e eeuw. 70x67cm. en 41x41cm. Cond.: G

Koffiebrander
Resultaat: 15 EUR

Gietijzeren koffiebrander met draaihengsel. Begin 20e eeuw, mist 1 oortje. 31xø35cm.

Schildersezel, hout
Resultaat: 15 EUR

Lindehouten compleet uitgesneden schildersezeltje naar voorbeeld van de 19e eeuw. 52x16cm. Cond.: G

2 Staande lampen van hout
Resultaat: 15 EUR

Twee ananasvormige staande lampen van hout 20e eeuw. MAde in Italy 75x18,5x18cm. Cond.: G

Boek, Duitse kledendracht
Resultaat: 15 EUR

Dörfliche Trachten aus Deutschalnd, 12 koperdiepdrukken op papier in harde kaft. 20e eeuw, druk op papier 27x35cm. Cond.: U

Messing theestoofje
Resultaat: 15 EUR

Antiek messing theestoofje ca. 1900 13x13x11cm. Cond.: U

Hindeloopen schaatsen
Resultaat: 15 EUR

Paar oude Friese doorlopers met beschildering. 37cm. Cond.: U

Weerstation 20e eeuw
Resultaat: 10 EUR

Weerstation in satellietvorm 20e eeuw, koper met plexiglas, functies niet nagekeken, 20xØ16cm. Cond.: G

2x Inktblotter
Resultaat: 10 EUR

1x Inktblotter van hout uitgesneden met een uil ca. 1930, 1x Inktblotter (tamponbur) in doos ca. 1920. Beide in goede conditie.

Doos diversen
Resultaat: 10 EUR

Diverse oude huishoudelijke artikelen, Cond.: G

Koperen penning
Resultaat: 10 EUR

Koperen penning, vereeniging voor penningkunst 1925-1950, voorstellend liggende vrouw met penning ø6cm. Cond.: U

Lampje
Resultaat: 10 EUR

Oude wandlamp van koper met glas 20e eeuw. 30x17x9cm. Cond.: U

Doos diversen
Resultaat: 10 EUR

Doos diversen

Weegschaal
Resultaat: 10 EUR

Antieke weegschaal van ijzer met koper begin 20e eeuw 45x16x14,5cm. Cond.: G

Wierook brandertje
Resultaat: 10 EUR

Oud wierook brandertje van koper, 20e eeuw, 18xØ11cm. Cond.: U

Mandoline
Resultaat: 10 EUR

Mandoline gemaakt door Silvestri, jaren 30. 60x20cm.

Ovale lijst
Resultaat: 10 EUR

Ovaal schilderijlijstje met bloemen ornamenten. Binnenin een olieografie van een meisjesportret 20e eeuw. 50x42cm. Cond.: G